09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
زمانی که فضای شما در دفتر کار کوچک شد، رعایت نکات طراحی و اصول دفاتر کار کوچک اهمیت پیدا می‌کند. با رعایت این اصول می‌توانید دفتر کار زیبا و منحصر بفردی داشته باشید.

دفتر کار محلی است که شما قرار است حداقل نیمی از زمان روزانه خود را در آن بگذرانید و به کار مشغول شوید. بنابراین دکوراسیون دفتر کار اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور با داشتن سابقه‌ای درخشان در طراحی و اجرای دفتر کار آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است. توصیه می کنیم مقاله اجرای دکوراسیون دفتر کار در شیراز  را بخوانید و نکات بسیار مهمی را دریافت نمایید. 

 

نکات طراحی دکوراسیون دفتر کار

مهم‌ترین و اولین نکته‌ای که هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر کار باید در نظر داشته باشید این است که دفتر کار شما چه نوع دفتر کاری است و قرار است چه خدماتی در آن دفتر کار به مردم ارائه شود. توجه کردن به این موضوع باعث می‌شود تا بدانید که باید از چه لوازمی در دفتر خود به عنوان مصالح و یا لوازم دکوری استفاده کنید.

یکی دیگر از نکاتی که باید همواره به یاد داشته باشید این است که باید به مساحت و فضای دفتر خود توجه کنید و ببینید که اگر فضا کوچک است، پس تمام طرح‌ها و ایده‌های خود را باید بر اساس اهمیت و درجه لزوم اجرا طبقه‌بندی کنید. یک دکوراسیون دفتر کار شیک و مدرن می‌تواند به راحتی اعتماد هر فردی را به خود جلب کند.

 

نکات طراحی دکوراسیون دفتر کار

 

رنگ دیوار دفتر کار کوچک

در دفاتر اداری کوچک رنگ بدنه و سقف و حتی درها اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کنند. انتخاب صحیح رنگ برای بدنه دفتر می‌تواند باعث بزرگ‌تر نشان دادن فضا شود. علاوه بر این، انتخاب یک رنگ مناسب برای دفتر کار باعث جلب اعتماد و توجه مشتری می‌شود و می‌تواند القاکننده آرامش باشد. همچنین رعایت اصول نورپردازی دفتر کار تاثیر بسزایی در دکوراسیون دفتر کار کوچک دارد. رنگ روشن برای دفتر کار کوچک بسیار مناسب است.

 

رنگ دیوار دفتر کار کوچک

 

قفسه و کتابخانه در دفتر کار

اگر فضای دفتر کار شما کوچک است، پس به طراحی عمودی فکر کنید. چگونه؟! بهتر است تلاش کنید تا با طراحی و تعبیه کتابخانه‌های کوچک و قفسه‌های بزرگ و کوچک تزئینی در دیوار و در ارتفاع مناسبی از زمین، بیشتر لوازم دکوری و تزیینی و همچنین کتاب‌های خود را نیز در این قفسه‌ها بگنجانید. همین قفسه‌های زیاد برای جا دادن پرونده‌ها، کتاب و دفاتر اداری بسیار کاربردی هستند.

لوازم اداری و میز

بر خلاف رنگ دیوارها و بدنه روشن، برای ست و لوازم اداری بهتر است تا رنگ‌های تیره را انتخاب کنید. رنگ‌های تیره لوازم اداری علاوه بر اینکه با رنگ بدنه تضاد زیبایی را به وجود می‌آورد، همچنین باعث می‌شود تا وسایل کوچکتر به نظر برسند و فضا بزرگ‌تر جلوه داده شود. رعایت اصول طراحی دکوراسیون دفتر کار باعث می‌شود تا دفتر کار زیبا و جذابی داشته باشید.

 

لوازم اداری و میز

 

ایرانادکور، مرجع تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور با بهره‌مندی از تیمی متخصص و حرفه‌ای در طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر کار همواره بهترین‌‌ها را برای شما عزیزان رقم خواهد زد.

 

آخرین به روز رسانی : مهرماه 1402 / ص. توکلی

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 الی 17 پاسخگوی شما هستیم