مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

در خانه ایم و ناخودآگاه، خواسته یا ناخواسته نگاهمان به سقف ها می افتد. سقف یکی از اجزای مهم شش ضلع خانه است که اگر طراحی خاص و متفاوتی داشته باشد، زیبایی خاصی به همراه خواهد داشت . در مطلب امروز ایرانادکور به سراغ آشپزخانه، رفتیم که دارای اهمیت زیادی از نظر طراحی داخلی است. با ما همراه باشید .

تاریخ مقاله : 1398/11/25

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند . اجرای انواع روش های نورپردازی و نور مخفی از جمله فعالیت های کارشناسان ما در این مجموعه است .

طراحی سقف آشپزخانه با کناف

سقف کناف ، امروزها سقفی بسیار پر طرفدار و زیبا است که در اکثر خانه ها و فضاهای این روزها استفاده می شود. استفاده از این نوع سف در طراحی سقف آشپزخانه باعث زیبایی و جذابیت و جلوه بخشیدن به سایر المان ها خواهد بود .

انواع نورپردازی های مخفی و آشکار در سقف و خطوط نوری فراهم شود. از کناف آشپزخانه می توانید برای آشپزخانه ها با دکوراسیون های کلاسیک و یا مدرن استفاده کنید.

در حقیقت این انعطاف پذیری کناف است که باعث استفاده های مختلف از این متریال می شود. کناف در واقع یک پانل گچی است که تنوع زیادی دارند و حتی برای اجرای نمای ساختمان هم می توان از نوع خاصی از کناف بهره گرفت.

 ضمن اینکه انواع دیگری از کناف مانند کناف های ضد حریق نیز در بازار وجود دارند .

اهمیت نور در معماری و معماری داخلی این روزها بر کسی پوشیده نیست . هدف از اجرای نور مخفی ایجاد حسی متفاوت در دیزاین داخلی است و هدف اصلی ما تامین روشنایی منزل نیست . گرچه می توان با روشن نگه داشتن تنها همین نورپردازی ها فضایی رمانتیک و آرامش بخش ایجاد نمود . برای بهترین اجرای باکس نور مخفی سقف در شیراز و جنوب کشور با ما در ایرانادکور در تماس باشید .

این مقالات برای شماست :

قیمت انواع سقف کاذب در شیراز 

اجرای سقف کاذب کناف

نویسنده : ص.توکلی /عضو تیم تحریریه ایرانادکور 

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

 

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

سقف کناف آشپزخانه

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com