آشپزخانه و کابینت آشپز خانه

اجرای کابینت آشپزخانه

اجرای کابینت آشپزخانه

اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز
اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز را به ما در ایرانادکور بسپارید تا از نتیجه کار لذت ببرید. ساخت یک آشپزخانه شیک به همراه طراحی مدرن و امروزی آن شروع یک زندگی ایده‌آل است. می دانیم که آشپزخانه قلب هر خانه و قلب هر آشپزخانه، کابینت های زیبای آن خواهد بود.

اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز را به ما در ایرانادکور به عنوان بهترین شرکت طراحی کابینت در شیراز بسپارید تا از نتیجه کار لذت ببرید.

ساخت یک آشپزخانه شیک به همراه طراحی مدرن و امروزی آن شروع یک زندگی ایده‌آل است. می دانیم که آشپزخانه قلب هر خانه و قلب هر آشپزخانه، کابینت های زیبای آن خواهد بود. برای ایجاد آرامش در هر محیطی نیاز به طراحی استاندارد و چیدمان اصولی دکوراسیون داخلی آن محیط داریم. فضای حساسی مانند آشپزخانه باید بهترین نحوه چیدمان مخصوصا در مورد طراحی و ساخت کابینت ها را داشته باشد، به‌طوری‌که بهترین کاربری را ایجاد نماید. ما در ایرانادکور در کنار شماییم تا بهترین اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز را به شما تقدیم کنیم.

enlightened همچنین توصیه می کنیم در کنار این محتوا مقاله بهترین شرکت طراحی کابینت در شیراز را تیز بخوانید و علاوه بر آشنایی با شرکت ایرانادکور و نحوه ارائه خدمات ، اطلاعات کامل و به روزی در زمینه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه را دریافت کنید.

کابینت اصولا قفسه ای برای نگهداری ظروف و ذخیره سازی مواد و ابزار آشپزی است که به استفاده بهینه از فضا کمک شایانی می کند ، اما امروزه بحدی زیبایی کابینت مهم شده که کاربرد اصلی آن فراموش شده و بیشتر افراد از آن به عنوان وسیله ای برای زیباسازی آشپزخانه استفاده می کنند.

مهم ترین معیار بررسی یک آشپزخانه تمام عیار و کارا نوع طراحی کابینت، ساخت و در نهایت  اجرای آن است ، ما در ایرانادکور به صورت تخصصی در این کار حرفه ای هستیم ، گواه ادعای ما پروژه های موفق بسیاری است که در شیراز و جنوب ایران اجرا کرده ایم.

کابینت سازی در شیراز

ساخت کابینت آشپزخانه در شیراز

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در شیراز دارای دو مرحله اساسی است. مرحله اول تهیه بهترین مواد اولیه برای ساخت قسمت‌های مختلف یک کابینت بر اساس جنس آن (چوب، فلز…) و مرحله دوم شامل استاندارد طراحی کابینت بر اساس مقیاس‌های استاندارد و محلی که قرار است کابینت در آنجا نصب شود. اگر هر یک از این دو مرحله با مشکل مواجه شود ، نتیجه کار عدم رضایت مشتری خواهد بود چراکه به هدف اصلی که ایجاد فضایی راحت و کاربردی برای یک آشپزی ایمن و لذت بخش است نرسیدیم.

شاید کابینت قسمتی از خانه است که نباید در آن به فکر صرفه جویی زیادی باشید ، کمی دست و دلباز باشید تا یک عمر پشیمانی در خصوص کابینت به سراغتان نیاید.

باید هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه خود به جنس کابینت ها دقت کافی کنید. هنگامی که خیال شما از مرحله ساخت کابینت آسوده گردید باید استانداردهای طراحی کابینت را مورد توجه قرار دهید. این مورد شامل ایتم های زیر است :

  1. ارتفاع استاندارد کابینت آشپزخانه
  2. متراژ آشپزخانه و دیوارهای آن
  3. نسبت اندازه شیرآب و سینک ظرفشویی
  4. اندازه استاندارد وسایل مختلف آشپزخانه (یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و …)

اگر هر یک از این استانداردها رعایت نشود شما قطعا با مشکل جدی مواجه خواهید شد ، مثلا فرض کنید ارتفاع استاندارد را رعایت نکنید ، تا زمانیکه این کابینت در آشپزخانه شماست ، از آن ناراحت خواهید بود ، شاید مجبور شوید خم شوید تا دستتان به سطح کابینت برسد و یا خود را کش بیاورید تا سبزی را روی کابینت خرد کنید که در هر دو صورت زجرآور خواهد بود.

کابینت سازی در شیراز

کابینت سازی در شیراز با توجه به رقابت بالایی که وجود دارد بسیار چالش برانگیز است ، توجه به جزییات ، موضوعی است که باید رعایت کنید ضمن اینکه هنر یک کابینت ساز رفع نواقص و قناسی های محیط آشپزخانه است طوریکه قناسی ها تبدیل به فرصتی برای استفاده بهتر شوند.

اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز را به ما در ایرانادکور بسپارید تا از نتیجه کار لذت ببرید.

اجرای کابینت در شیراز

انواع کابینت آشپزخانه در شیراز

در ادامه به بررسی انواع کابینت خواهیم پرداخت :

کابینت زمینی: کابینت زمینی به مجموعه یونیت‌هایی اطلاق می‌شود که کف و یا پایه آن‌ها بر روی زمین قرار دارد. این کابینت ها می‌توانند در دار یا کشویی باشند. ابعاد استاندارد کابینت زمینی ارتفاع ۹۰ cm و عمق ۶۰cm است.

کابینت دیواری: منظور از کابینت دیواری یا هوایی، یونیتی است که به دیوار متصل می‌شود و هیچ برخوردی با زمین نخواهد داشت. این کابینت در بیشتر موارد در دار است و امکان قرار دادن کشو برای آن‌ها سخت و بدون کاربرد است. ابعاد استاندارد کابینت دیواری ارتفاع ۷۰cm و عمق ۳۰cm در نظر گرفته می شود.

کابینت نیمه زمینی یا ایستاده : کابینت ایستاده شبیه به یونیت زمینی می باشد اما دو تفاوت اساسی وجود دارد : اول اینکه این کابینت ارتفاع بلندتری نسبت به یونیت زمینی دارد. فرق دوم این یونیت با مدل زمینی آن این است که از روی آن نمی‌توان به عنوان سطح کار استفاده کرد.

کابینت ایستاده: یونیت‌های ایستاده که بعضا کمد نیز نامیده می‌شوند، بر روی زمین قرار می‌گیرند و ارتفاع آن‌ها به اندازه کابینت دیواری است.

کابینت ویترین دار: یونیت‌های ویترینی همانطوری که از نامشان مشخص است قابلیت نمایش وسایل درونشان را از چند زاویه مختلف دارند و معمولا از نوع کابینت های دیواری یا ایستاده هستند.

کابینت کانتر: کانتر یا همان اپن بخشی است که آشپزخانه را از پذیرایی جدا می‌سازد.

البته علاوه بر کابینت های فوق کابینت های آشپزخانه متفاوت دیگری هم می‌توان طراحی کرد برای نگهداری تجهیزات خاص مانند قفسه برای نگهداری ظروف دم دستی، یونیت لوازم جانبی برای نگهداری قاشق، چنگال و چاقوها و …

انتخاب بهترین مدل کابینت آشپزخانه

اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز را به ما در ایرانادکور بسپارید تا از نتیجه کار لذت ببرید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن مواد و مصالح جدید ساختمانی به بازار، انواع مختلفی از کابینت با جنس‌های متنوع و بادوام نیز به بازار عرضه شده است. همین امر باعث شده است تا هر شخص بتواند با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل خود و بررسی ویژگی‌های هر جنس کابینت؛ به انتخاب بهترین جنس کابینت برای آشپزخانه منزل خود اقدام کند. آشپزخانه همیشه در طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان نقطه عطف خانه در نظر به حساب می‌آید و به همین دلیل دکور آشپزخانه از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد. کابینت آشپزخانه مهم‌ترین بخش دکور آشپزخانه را تشکیل می‌دهد.

کابینت شیراز

آشپزخانه های کوچک

همیشه آشپزخانه های کوچک یکی از دغدغه های بزرگ هر کدبانویی است ولی خوب است بدانید با چیدمان و دکوراسیون زیبا و صحیح آشپزخانه و انتخاب مناسب و ایده آل کابینت حتی فضای کوچک آشپزخانه شما به محیطی دلپذیر و زیبا تبدیل می شود و کاربرد مناسب تری پیدا خواهد کرد. اگر شما می خواهید از فضای کابینت های خود نهایت استفاده را ببرید بهتر است کابینت هایی با قفسه های زیاد را سفارش دهید، بهتر است که برای آشپزخانه های کوچک از کابینت ها با رنگ های روشن استفاده نمایید.

نکاتی کاربردی برای طراحی کابینت آشپزخانه کوچک

طراحی و اجرای کابینت در شیراز را بررسی می کنیم . توجه داشته باشید کابینت سفید برای آشپزخانه کوچک بسیار مناسب است. یکی از بهترین ایده های مدل کابینت آشپزخانه های کوچک استفاده از طرح های کابینت های تا سقف است. تا سقف می توانید کابینت ها را ادامه دهید و از فضای خوبی که بوجود می آید برای جا دادن بسیاری از لوازم استفاده کنید. طرح کابینت ترکیبی دو رنگ مکمل هم که یکی از رنگها روشن باشد برای آشپزخانه کوچک مناسب است. ترکیب دو رنگ گرم و سرد همیشه جذاب و شیک است و شما می تواندید از آن استفاده کنید.

نصب کابینت آشپزخانه در شیراز

اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز را به ما در ایرانادکور بسپارید تا از نتیجه کار لذت ببرید.

ابتدا متریال مورد نظر و مدل کابینت را انتخاب کنید، سپس با اندازه‌گیری دقیق متراژ و طرح کابینت را تعیین کنید پس از ساخت ، نوبت به نصب کابینت‌ها خواهد رسید که مرحله‌ پایانی و نهایی کار محسوب می‌شود. البته تمام این مراحل باید توسط شخصی حرفه ای صورت گیرد تا از دوباره کاری و صرف هزینه های اضافی جلوگیری شود.

سخن پایانی ایرانادکور

ما در تیم تخصصی ایرانادکور سعی می کنیم کابینت ها را به شکلی طراحی کنیم که نه تنها از تمامی فضاها به خوبی استفاده شود بلکه از کنج ها و حتی انحناها و شیب های احتمالیِ بالایی (مثلاً شیب زیر پله) نیز به خوبی استفاده گردد تا در این مکان محدود، هیچ فضایی هدر نرود. ایرانادکور، مرجع تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور همواره آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه دکوراسیون آشپزخانه مدرن و طراحی متفاوت و خاص به شما عزیزان می‌باشد.

نویسنده: ص.توکلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه