دکوراسیون

سبک دکوراسیون ترکیه ای

سبک دکوراسیون ترکیه ای

سبک دکوراسیون ترکیه ای
از زمانیکه فیلم های ترکیه در ایران طرفدار پیدا کرده مردم با سبک دکوراسیون ترکیه ای آشنا شده و به آن علاقه مند شده اند، دکوراسیون ترکیه ای از انواع سبک های زیبا و خاص برای طراحی داخلی قسمت های مختلف منزل است و اگر شما تمایل دارید طراحی داخلی منزل تان را به صورت منحصر به فرد انجام دهید این سبک دکوراسیون می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد. در این نوشتار این سبک را بررسی می کنیم.

تاریخ مقاله : 1399/07/16

گروه مهندسی ایرانادکور با در اختیار داشتن کارشناسان ماهر و اجرای پروژه های بسیار موفق با رعایت اصول و قوانین دکوراسیون داخلی در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون هال و پذیرایی مستطیل شکل، با تهیه این مقاله قصد راهنمایی و تکمیل اطلاعات شما عزیزان را دارد.

دکوراسیون ترکیه ای

انواع سبک خانه های ترکیه ای

سبک مختلف نظیر دکوراسیون عربی و دکوراسیون ترکیه ای و دکوراسیون اروپایی و … برای خانه های مدرن سبک های جدیدی هستند که طرفداران خود را دارند. برای طراحی دکوراسیون خانه های ترکیه از انواع سبک های کلاسیک و مدرن استفاده می شود که هر کدام از این دیزاین ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. در بیشتر خانه های ترکی رنگ و طرح وسایل طوری انتخاب می شود که با هم مطابقت و همخوانی بیشتری داشته باشند. گاهی دکوراسیون تک رنگ رت در خانه های ترکی می بینیم.

دکوراسیون ترکیه ای

طراحی دکوراسیون ترکیه ای

مانند هر دکوراسیون دیگری سبک دکوراسیون ترکیه هم به دو نوع مدرن و کلاسیک تقسیم می شود. دکوراسیون کلاسیک سالن پذیرایی در واقع همان  دکوراسیون سلطنتی است. استفاده از تابلوهای هنری چشمگیر در هر اتاق، نمایی از یک طراحی منحصر به فرد ایجاد می کند. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه طراحی خانه های استانبولی، کاربرد پارتیشن های چوبی و همچنین مبلمان هایی با دیزاین های لوکس و معاصر است که خانه ها را تبدیل به طراحی های همه پسند می کند.

دکوراسیون ترکیه ای

خانه های دوبلکس در ترکیه بسیار پرکاربرد هستند. پله های مارپیچ همیشه نقطه کانونی در خانه های دوبلکس هستند. کاربرد راه پله مارپیچی چوبی نیز یکی دیگر از جنبه های مهم این طراحی است چرا که یک نقطه ای متمرکز در خانه ایجاد کرده و نمایی غیرواقعی از یک فضای بی نهایت را به نمایش گذاشته است.

دکوراسیون ترکیه ای

اتاق خواب خصوصی ترین بخش از منزل که اعضای خانواده بیشتر وقت خود را برای انجام فعالیت های روزمره در این فضا سپری می کنند از این رو بهتر است دکوراسیون داخلی اتاق خواب ترکیه ای به گونه ای انجام شود که محیطی آرامش بخش در فضای اتاق خواب ایجاد شود. مس هم مدت هاست که در ترکیه طرفدار دارد. پس برای یک بار هم که شده می‌توان حضور آن در دکوراسیون خانه تجربه کرد. در بازارهای ترکیه همیشه آثار مسی به چشم می خورد. شما هم میتوانید از مس در خانه برای دکوراسیون استفاده کنید.

دکوراسیون ترکیه ای

اتاق خواب ترکیه ای

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک دکوراسیون سفید و طلایی اتاق خواب طراحی داخلی اتاق خواب دکوراسیون مدرن اتاق خواب دکوراسیون خانه های ترکیه دکوراسیون زیبا و شیک اتاق خواب دکوراسیون مدرن و شیک اتاق خواب دکوراسیون زیبا و لوکس اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب تک نفره دکوراسیون کلاسیک اتاق خواب دکوراسیون آبی اتاق خواب دکوراسیون آبی و سفید اتاق خواب دکوراسیون زیبا و لوکس اتاق خواب دکوراسیون مدرن اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب ترکیه ای دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون ترکیه ای

آشپزخانه در دکوراسیون ترکیه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای یکی از انواع سبک های پرطرفدار دکوراسیون داخلی در کشور ایران است. در اغلب دکوراسیون های ترکیه ای آشپزخانه از میز بار نیز در فضای آشپزخانه استفاده می شود که وجود میز بار به دکوراسیون آشپزخانه جذابیت زیادی می بخشد. لوستر های آویز سه تایی در ورودی آشپزخانه هم در سبک ترکیه ای رواج دارد.

دکوراسیون ترکیه

مقالات زیر پیشنهاد ماست:

enlightenedنحوه چیدمان مبل در پذیرایی مستطیل

enlightenedتکنیک های ست کردن فرش و مبل

enlightenedسبک شناسی مبلمان

دکور ترکیه ای

سخن پایانی ایرانادکور

استفاده صحیح از عناصر و المان ها در یک خانه می‌تواند تأثیر خارج از تصور داشته باشد. حتما نیاز نیست برای زیبایی بیشتر پول زیادی هزینه کنید. با مشاوران ما در تماس باشید تا کم هزینه ترین راه های تغییر دکوراسیون را به شما پیشنهاد دهند. بهترین دکوراسیون داخلی در شیراز را از ما بخواهید.

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه