دکوراسیون

دکوراسیون وان و جکوزی

دکوراسیون وان و جکوزی

دکوراسیون وان و جکوزی
چندین سال است که وان و جکوزی وارد حمام های خصوصی منازل شده و بسیاری از افرد دوست دارند برای رفع خستگی و کسب آرامش روزانه از آن ها استفاده کنند اما بدلیل کوچک شدن فضای آپارتمان ها گاهی خود را از داشتن این امکان محروم می دانیم ، این موضوع را در این نوشتار بررسی می کنیم.

تاریخ مقاله : 1399/07/17

اگر از فضای تکراری سرویس بهداشتی خود خسته و دلزده شده اید و به فکر نو کردن محیط دستشویی هستید و یا می خواهید وان و جکوزی به حمام اضافه کنید با کارشناسان ما در ایرانا دکور تماس گرفته و ایده های ناب طراحی داخلی را با توجه به فضای موجود خود دریافت نمایید.

وان جکوزی حمام

دکوراسیون وان و جکوزی

در حمام های کوچک هم می توان از تجهیزاتی مانند وان و حتی جکوزی ها استفاده کرد، اما  باید ترفندهای دکوراسیونی آن را بدانید. باید بدانید چگونه وان، کابین دوش و حتی جکوزی ها را در حمام جانمایی کنید تا بتوانید از وجود آن ها بهره مند شوید،

وان جکوزی حمام

یکی کردن فضای دوش و وان ها

یکی از راه های استفاده ازتجهیزاتی مثل وان در حمام های کوچک، یکی کردن آن ها با دیگر عناصر است. مثلا می توانید وان را درست زیر دوش قرار دهید، با این کار دیگر نیازی نیست تا برای دوش ها کابینی جدا در نظر بگیرید. وان و جکوزی در حمام تنها جنبه لوکس بودن ندارد بلکه می توان با گذاشتن وان جکوزی مناسب از هدر رفتن آب هم جلوگیری کرد تا کمک شایانی به صرفه جویی در آب کرده باشیم. در ادامه دکوراسیون وان و جکوزی در منازل را بررسی می کنیم.

وان جکوزی حمام

وان های سفارشی برای حمام های کوچک

اگر منزل شما کوچک است یا سرویس بهداشتی بزرگی ندارید و نتوانستید در بازار وان های مناسب حمام تان را پیدا کنید، چاره آن این است که یکی از آن ها را برای حمام تان سفارش دهید. برای این کار ابتدا اندازه دقیق کف حمام خود را روی کاغذی یادداشت کنید و یا نقشه آن را بکشید و همراه داشته باشید تا فروشندگان بتوانند درک بهتری از سفارش و نیاز شما داشته باشند. شما می توانید به جای وان ها، از جکوزی استفاده کنید. طول وان ها معمولا با طول بدن یک انسان بالغ برابری می کند اما جکوزی ها می توانند فضای کمتری را اشغال کنند.

وان جکوزی حمام

راهکار هایی برای حمام های کوچک

گاهی با خرید و نصف وان در حمام دیگر جایی برای کمد ها ندارید، این راه هم چاره ای دارد. شما می توانید از وان هایی استفاده کنید که در زیرشان فضایی کمد مانند وجود دارد. همچنین می توانید با استفاده از کابین دوش فضای خشک بیشتری در حمام داشته باشید و آن را طبقه بندی کنید. همچنین از انواع وان ها و دوش های سه گوش می توانید استفاده نمایید که کاملا مناسب فضاهای کوچک هستند و می توان وسایل را براحتی در آن ها جا داد.

وان جکوزی حمام

اختلاف سطح در حمام های کوچک

برای جاگذاری تجهیزات در حمام های کوچک می توانید از اختلاف سطح استفاده کنید، اختلاف سطح به شما کمک می کند تا بتوانید تجهیزات و وسایل بیشتری را در حمام های کوچک تان جا گذاری کنید. و دکوراسیون وان و جکوزی زیبایی خواهید داشت. اگر عرض حمام شما ۱.۵ متر است بی شک فقط برای یک توالت و یک وان کوچک جا دارد. پس در چنین حمام کوچکی به جای استفاده از در از یک صفحه شیشه‌ای در قسمت دوش‌گرفتن استفاده کنید تا هم آبی به بیرون نریزد و هم آزادی عمل بیشتری داشته باشید.

وان جکوزی

مقالات زیر پیشنهاد ما به شماست:

enlightenedطراحی سرویس بهداشتی مدرن

enlightenedسقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی

enlightenedدکوراسیون دستشویی

وان حمام

سخن پایانی ایرانادکور

بهترین دکوراسیون داخلی شیراز و جنوب ایران را برایتان اجرا خواهیم کرد. سقف کاذب حمام را هم پیشتر در همین سایت بررسی کرده ایم.

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

دکوراسیون داخلی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه