09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
اگر می‌خواهید آشپزخانه خود را طراحی کنید و به این نتیجه رسیده‌اید که رنگ خاکستری مناسب شماست، ممکن است به این مسئله فکر کنید که چطور می‌توان این رنگ خنثی را در آشپزخانه استفاده کرد.

اگر می‌خواهید آشپزخانه خود را طراحی کنید و به این نتیجه رسیده‌اید که رنگ خاکستری مناسب شماست، ممکن است به این مسئله فکر کنید که چطور می‌توان این رنگ خنثی را در آشپزخانه استفاده کرد.

اگر رنگ خاکستری به خوبی در فضا به تعادل رسیده باشد می‌تواند همزمان هم گرما و هم آرامش را به محیط خانه شما القا کند. بسیاری رنگ خاکستری را به کلی از دایره انتخابات خود حذف کرده‌اند و بر این باورند که این رنگ خسته کننده و بی روح است.

اما کابینت‌ خاکستری می‌تواند حس منحصر بفردی را به خانه شما بدهد اگر به دقت با رنگ‌ها و بافت‌های مناسب ترکیب شود.

در ادامه با هم به بررسی ایده‌های آشپزخانه خاکستری می‌پردازیم.

*روشن یا تیره

اگر به این نتیجه رسیده‌اید که می‌خواهید آشپزخانه‌یتان رنگ خاکستری به خود داشته باشد، اولین کار انتخاب طیف مناسب این رنگ است. ابتدا به اندازه آشپزخانه خود نگاه کنید. یک آشپزخانه کوچک با رنگ‌های تیره، تاریک و خفه به نظر خواهد رسید. طیف‌های روشن‌تر باعث بازتاب نور شده و فضای شما را بزرگ‌تر و سرزنده‌تر جلوه می‌دهند.

*مقداری رنگ آبی اضافه کنید.

مهم نیست خاکستری تیره انتخاب کرده‌اید یا روشن، ترکیب رنگ آبی با خاکستری جلوه خاصی را به فضای شما می‌دهد. رنگ آبی به آشپزخانه شما ظاهری سرزنده و کلاسیک داده و بیش از پیش به زیبایی خانه شما می‌افزاید.

*روانشناسی خاکستری

به یاد داشته باشید که تمام بخش‌های آشپزخانه نباید خاکستری شود، بلکه تنها کابینت‌ها کافیست. استفاده بیش از اندازه از رنگ خاکستری باعث یکدستگی و خسته‌کننده شدن محیط می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با انواع نمونه ها و مدل های جدید کابینت و اجرای کابینت در آشپزخانه می توانید با مشاورین متخصص و حرفه ای دفتر معماری ایرانا دکور تماس حاصل فرمایید. ایرانادکور مرجع کامل معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور می باشد.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به اصول طراحی  آشپزخانه، می توانید مطالب تخصصی زیر را مطالعه بفرمایید:

طراحی آشپزخانه

طراحی دیوار آشپزخانه

طراحی آشپزخانه به سبک اسکاندیناویایی

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم