09177114128 مشاوره رایگان
طراحی سه بعدی منزل و محل کار
تیم حرفه‌ای و متخصص ایرانادکور تلاش می‌کند تا با استفاده از نرم افزارهای جدید و کیفیت عالی در طراحی و دیزاین داخلی منزل و محل کار همواره برترین و شایسته‌ترین خدمات را به شما کارفرمایان و مشتریان گرامی ارائه دهد.

در حالت کلی، طراحی داخلی (Interior design) و طراحی سه بعدی (three-dimensional design) منزل و محل کار به عنوان اولین و مهم‌ترین بخش در هنگام اجرا و یا بازسازی فضا به حساب می‌آید. قبل از اقدام به انجام هرگونه تغییرات به صورت فیزیکی، بهتر است تا در مرحله اول حتماً طراحی سه بعدی از فضا و تغییرات لازم در آن فضا مشخص شود و سپس برای عملیات اجرایی اقدام کرد. تنها طراحی سه بعدی است که می‌تواند به کارفرما و حتی معمار کمک کند تا درک صحیحی از پیش برد پروژه و مراحل اجرایی آن داشته باشند و در صورت نیاز به تغییرات بتوانند به راحتی آن تغییرات را اعمال کنند. 

طراحی سه بعدی منزل و محل کار و یا حتی هر فضای دیگری، باعث می‌شود تا تصمیم گیری نهایی برای دکوراسیون داخلی فضا بسیار راحت‌تر انجام شود و حتی در صورت نیاز می‌توان به راحتی تغییرات دلخواه را نیز در دکوراسیون داخلی فضا قبل از انجام هرگونه اقدام اجرایی به راحتی اعمال کرد. در نقشه‌های سه بعدی تهیه شده توسط معمار در اصل نحوه چیدمان مبلمان، ارتباط فضاها با یکدیگر و طراحی کلی فضا مشخص می‌شود.

طراحی سه بعدی منزل و محل کار در اصل با ارائه تصویری واضح و شفاف از چیدمان داخلی فضا، نورپردازی و فضا سازی محیط داخلی باعث می‌شود تا کارفرما درک دقیق‌تر و بهتری از فضا داشته باشد و به راحتی بتواند خواسته‌های خود را به صورت شفاف به معمار و یا طراح پروژه بیان کند. مدلسازی سه بعدی، ما را به درک جزئیات در فضا نزدیک‌تر می‌کند و اهداف و خواسته‌های کارفرما را به صورت واضح مشخص می‌کند.

کارفرما و مشتریان گرامی می‌توانند با بهره‌مندی از خدمات طراحی سه بعدی منزل و محل کار خود با دید واضح‌تر و درک بهتری از تمامی روند کار، به ساخت و ساز و یا بازسازی فضای مورد نظر خود بپردازند. طراحی و مدلسازی سه بعدی در اصل می‌تواند فرآیند طراحی و ساخت پروژه مورد نظر را از صفر تا صد در اختیار کارفرما قرار دهد و کارفرما می‌تواند با دید بهتری نسبت به انجام تغییرات در فضا تصمیم‌ گیری کند.

نرم افزارهای طراحی سه بعدی متفاوتی نیز در بازار کار وجود دارند که معمولاً طراحان و معماران همیشه به کمک این نرم افزارها طراحی‌های سه بعدی فضای مورد نظر را انجام می‌دهند. این نرم افزارها عبارتند از: تری دی مکس (3ds Max)، اسکچ اپ (Sketch Up)، مایا (Maya)، رویت (Revit) و اتوکد (Auto Cad).

تیم حرفه‌ای و متخصص ایرانادکور تلاش می‌کند تا با استفاده از نرم افزارهای جدید و کیفیت عالی در طراحی و دیزاین داخلی منزل و محل کار همواره برترین و شایسته‌ترین خدمات را به شما کارفرمایان و مشتریان گرامی ارائه دهد. ما با استفاده از بهترین و جدیدترین نرم افزارهای طراحی سه بعدی و همچنین بهره‌مندی از ایده‌های جدید و مدرن به راحتی می‌توانیم رویای شما را به واقعیت تبدیل کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در سایت با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید.

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی : *  

تلفن همراه : *  

جزئیات

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم