09177114128 مشاوره رایگان
دکوراسیون هایپرمارکت و تجهیزات فروشگاهی
با توجه به اینکه در فضاهایی مانند هایپرمارکت میان انسان و فضای فروشگاه ارتباط مستقیمی وجود دارد، اهمیت طراحی دکوراسیون هایپرمارکت و انتخاب بهترین تجهیزات فروشگاهی برای این فضا دو برابر می‌شود.

 

امروزه، هایپرمارکت‌ها در مقیاس بسیار بزرگی شروع به رشد کرده‌اند و تقریباً در تمامی سطح شهر شما می‌توانید از خدمات این هایپرمارکت‌ها بهره ببرید. به همین دلیل، طراحی هایپرمارکت و فراهم کردن بهترین و مناسب‌ترین تجهیزات فروشگاهی برای فضای داخلی هایپرمارکت در اصل از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ زیرا نقش مستقیمی را در جذب مشتری ایفا می‌کند.

هایپرمارکت‌ها در عمل به عنوان یک مرکز بزرگ و جامع خرده فروشی به حساب می‌آیند که طیف وسیعی از کالاهای مصرفی خانگی مردم مانند مواد خوراکی، غذایی و بهداشتی را ارائه می‌دهند. با توجه به اینکه در فضاهایی مانند هایپرمارکت میان انسان و فضای فروشگاه ارتباط مستقیمی وجود دارد، اهمیت طراحی دکوراسیون هایپرمارکت و انتخاب بهترین تجهیزات فروشگاهی برای این فضا دو برابر می‌شود.

یکی از عوامل مهم در جذب مشتری در هایپرمارکت‌ها در اصل توجه به طراحی داخلی متناسب با نیازهای مشتری و طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمانی می‌باشد که پاسخگوی نیازهای مشتری باشد و بتواند دسترسی آسان به محصولات را برای مشتریان فراهم کند. این هدف نیز تنها از طریق فراهم کردن تجهیزات فروشگاهی مناسب در فضای هایپرمارکت و چیدمان مناسب قفسه‌ها و یخچال‌های فروشگاهی امکان‌پذیر می‌باشد. در هنگام طراحی دکوراسیون هایپرمارکت و تجهیزات فروشگاهی باید به عواملی مانند ارتفاع قفسه‌ها، نحوه چیدمان محصولات و همچنین در نظر گرفتن زیبایی و جذابیت فضا توجه کرد.

گروه ایرانادکور، با تیمی متشکل از افراد متخصص، توانمند و حرفه‌ای، کار خود را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون هایپرمارکت و فراهم کردن تجهیزات فروشگاهی آغاز کرد و تا به امروز توانسه است تا پروژه‌های درخشانی را در پرونده کاری خود ثبت کند. طراحان حرفه‌ای ایرانادکور، با در نظر گرفتن شرایط و خواسته‌های کارفرما و همچنین محدودیت‌ها و نقاط مثبت پروژه، تلاش می‌کنند تا خدماتی شایسته و منحصر به فرد را در زمینه طراحی داخلی فضای هایپر مارکت به کارفرمایان گرامی ارائه دهند.

یکی از عوامل تاثیرگذار در هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون هایپرمارکت در اصل فراهم کردن تجهیزات فروشگاهی متناسب فضای هایپرمارکت می‌باشد. در همین راستا، تیم حرفه‌ای ایرانادکور تصمیم گرفته است تا در کنار طراحی فضای داخلی هایرپرمارکت، به ساخت و فراهم کردن تجهیزات فروشگاهی نیز بپردازد؛ که در این زمینه نیز موفقیت‌های بسیاری را نیز کسب کرده است.

تیم ایرانادکور در تمامی زمینه‌های طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه، سوپرمارکت، هایپرمارکت و فروشگاه‌های زنجیره‌ای فعالیت می‌کند و در نهایت نیز با تامین تجهیزات فروشگاهی برای آن فضا، خدمات خود را به صورت کامل از صفر تا صد در اختیار مشتری قرار می‌دهد. همچنین، قابل به ذکر است که تیم طراحی و تیم نصب در شرکت ایرانادکور همگی فعالیت خود را به صورت تخصصی انجام می‌دهند و در ابتدا مرحله طراحی دکوراسیون هایپرمارکت و جانمایی تجهیزات فروشگاهی انجام می‌شود. سپس، تیم اجرا و ساخت با توجه به نقشه‌های از پیش تعیین شده شروع به کار می‌کنند و مراحل اجرایی را با بالاترین دقت انجام خواهند داد.

اگر شما نیز قصد دارید تا از خدمات حرفه‌ای تیم ایرانادکور در تمامی زمینه‌های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بهره‌مند شوید، می‌توانید از طریق تماس با مشاورین ایرانادکور، تمامی اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید و از خدمات مشاوره‌ای رایگان تیم ایرانادکور نیز بهره‌مند شوید.

 

فرم سفارش

نام و نام خانوادگی : *  

تلفن همراه : *  

جزئیات

همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 الی 17 پاسخگوی شما هستیم