انواع کفپوش های سه بعدی


: 180

کفپوش های سه بعدی، یک احیای شگفت انگیز از محیط های معمولی و ساده و ترکیبی هماهنگ از تکنولوژی جدید و راحتی است. در ادامه با انواع کفپوش های سه بعدی و نحوه ی نصب آن ها آشنا خواهیم شد.

*کفپوش های سه بعدی چیست؟ 

کفپوش های سه بعدی به سرعت در حال افزایش محبوبیت میان مردم است. کفپوش های سه بعدی به دلیل دارا بودن طرح خلاقانه و عملکرد بالا مورد استقبال مردم قرار گرفته است و از کفپوش های سه بعدی در مراکز خرید، سالن ها، دفاتر کاری، خانه ها و آپارتمان ها استفاده می شود. استفاده از کفپوش های سه بعدی در دکوراسیون داخلی خانه ها، آخرین حرکت به سمت محو شدن در دنیای فانتزی است.

کفپوش های سه بعدی، یک احیای شگفت انگیز از محیط های معمولی و ساده و ترکیبی هماهنگ از تکنولوژی جدید و راحتی است. اگر شما هم به استفاده از کفپوش های سه بعدی در دکوراسیون داخلی خانه خود علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

کفپوش سه بعدی

فرآیند نصب کفپوش های سه بعدی شامل نصب یک لایه از پرایمرهای خود-تنظیم می باشد که بعد از آن تصویر عکس دلخواه روی آن قرار می گیرد. در مرحله بعد از اپوکسی دو قسمتی شفاف یا پلی اورتان استفاده می شود تا بتوان به وسیله این مواد، عمق دلخواه به تصویر داده شود. در مرحله آخر از یک لایه لاک محافظ بر روی طرح استفاده می شود.

کفپوش های سه بعدی کف مانند یک برچسب یا نقاشی رنگ شده زیر پای شما نیست! کفپوش های سه بعدی کف با داشتن تکنولوژی خاص خود باعث القای عمق به بیننده می شود و کفپوش های سه بعدی کف در برابر انواع آسیب هایی که معمولا به دکوراسیون کف وارد می شود، مقاوم هستند.

کفپوش های سه بعدی کف، فقط یک تصویر نیستند، یک شی هنری در مقیاس بزرگ هستند که می توانند اساساً ایده چیزی را که ما به عنوان کفپوش می شناسیم تغییر دهند. از یک طرف به وسیله عکس و از طرف دیگر به وسیله عمق و بافت خاصی که دارند. کفپوش های سه بعدی یک پوشش قوی و بادوام هستند که می توان به راحتی روی آن ها راه رفت و دکوراسیون اتاق به وسیله کفپوش های سه بعدی خلاق، زیبا و منحصربفرد می شود.

کفپوش سه بعدی

*مناسب ترین فضا ها برای استفاده از کفپوش سه بعدی:

یک کفپوش سه بعدی خوب باید متناسب با نوع محلی که در آن استفاده می شود و نحوه بهره برداری طراحی و انتخاب شده باشد و تنوع لازم را نیز داشته باشد. همچنین باید به این نکته توجه کرد که ارائه متریال مناسب برای کفپوش های سه بعدی که در سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می شود بسیار مهم است زیرا کفپوش سه بعدی در این محل ها نباید لیز یا لغزنده باشند.

از کفپوش های سه بعدی در قسمت های مختلفی از خانه می توان استفاده کرد. استفاده از طرح های سه بعدی با موضوع دریا و اقیانوس و انواع ماهی های دریایی یک انتخاب مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی هر خانه ای است که اتفاقا از محبوبیت بسیاری هم در میان مردم برخوردار است. همچنین می توان با در نظر داشتن یک طرح زیبا و جالب، از کفپوش های سه بعدی در فضای آشپزخانه یا اتاق خواب هم استفاده کرد.

از کفپوش های سه بعدی به دلیل ایجاد حس شادابی و سرزندگی در فضاهای عمومی و مکان های لوکس مانند هتل ها و رستوران ها نیز استفاده می شود. با ایجاد یک ترکیب صحیح از طرح های کفپوش های سه بعدی و نورپردازی مناسب در این فضاهای عمومی، می توان زیبایی خیره کننده ای را به فضا و کاربران آن فضا القا کرد. طرح های موجود برای کفپوش های سه بعدی دارای تنوع زیادی می باشند که نیاز هر کاربر و هر سلیقه ای را برآورد می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با انواع نمونه ها و مدل های جدید اجرای کفپوش های سه بعدی در ساختمان های مسکونی و مکان های عمومی، می توانید با مشاورین متخصص و حرفه ای دفتر معماری ایرانادکور تماس حاصل فرمایید. ایرانادکور مرجع کامل معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور می باشد.   

کفپوش سه بعدی