09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

چیدمان انباری


: 616

شیک و مرتب نگه داشتن انباری کار سختی است، مخصوصا اگر از آن استفاده هم می‌کنید. به عکس‌ها نگاه کنید. چه چیزی در تمام آن‌ها دیده می‌شود؟ سبد!

شیک و مرتب نگه داشتن انباری کار سختی است، مخصوصا اگر از آن استفاده هم می‌کنید. به عکس‌ها نگاه کنید. چه چیزی در تمام آن‌ها دیده می‌شود؟ سبد! جنس آن‌ها می‌تواند چوبی، پلاستیکی یا پارچه‌ای باشد. می‌توان گفت در تمام انباری‌های منظم و مرتب، این سبد‌ها دیده می‌شود.

*از سبد ها برای تعریف فضااستفاده کنید.

سبد ها در انباری

آیا پیدا کردن چیز بخصوصی در انباری، برای شما سخت است؟ دلیل آن این است که نمی‌دانید کجا دنبال آن بگردید. ابتدایی‌ترین استفاده‌ی سبدها، دسته بندی اجزای یکسان است. به عنوان مثال تمام کنسروها را درون یک سبد قرار دهید.

همچنین می‌توان با سبک‌های متفاوتی این فضاها را ایجاد کرد. به جای دسته‌بندی مواد یک جنس، با توجه به استفاده دسته بندی کنید. به عنوان مثال مواد مورد استفاده در آشپزی را در یک سبد قرار دهید.

*از سبد ها برای قرار دادن چیزهای کوچکتر استفاده کنید.

همه‌ی ما طیف وسیعی از لوازم آشپزخانه در خانه خود داریم که به ندرت از آن‌ها استفاده می‌کنیم. با این وجود آن‌ها فضا زیادی را گرفته و استفاده‌ی خاصی ندارند. می‌توان آن‌ها را در سبدی تحت عنوان لوازم آشپزخانه قرار داد و در سبد بزرگتر آشپزی گذاشت. این کار فضای آشپزخانه شما را آزاد کرده و فراغ بال بیشتری به شما می‌دهد.

سبد انباری

*از آن‌ها برای نگه‌داری غذاها استفاده کنید.

چه مقدار از فضای انباری شما را غذاهای قدیمی و مانده که البته هنوز قابل استفاده هستند، گرفته است؟ با استفاده از سبد‌ها می‌توان غذاهای قدیمی را از جدید جدا کرده و جلوتر و در دسترس‌تر قرار داد.

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم