مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

چیدمان انباری


: 411

شیک و مرتب نگه داشتن انباری کار سختی است، مخصوصا اگر از آن استفاده هم می‌کنید. به عکس‌ها نگاه کنید. چه چیزی در تمام آن‌ها دیده می‌شود؟ سبد!

شیک و مرتب نگه داشتن انباری کار سختی است، مخصوصا اگر از آن استفاده هم می‌کنید. به عکس‌ها نگاه کنید. چه چیزی در تمام آن‌ها دیده می‌شود؟ سبد! جنس آن‌ها می‌تواند چوبی، پلاستیکی یا پارچه‌ای باشد. می‌توان گفت در تمام انباری‌های منظم و مرتب، این سبد‌ها دیده می‌شود.

*از سبد ها برای تعریف فضااستفاده کنید.

سبد ها در انباری

آیا پیدا کردن چیز بخصوصی در انباری، برای شما سخت است؟ دلیل آن این است که نمی‌دانید کجا دنبال آن بگردید. ابتدایی‌ترین استفاده‌ی سبدها، دسته بندی اجزای یکسان است. به عنوان مثال تمام کنسروها را درون یک سبد قرار دهید.

همچنین می‌توان با سبک‌های متفاوتی این فضاها را ایجاد کرد. به جای دسته‌بندی مواد یک جنس، با توجه به استفاده دسته بندی کنید. به عنوان مثال مواد مورد استفاده در آشپزی را در یک سبد قرار دهید.

*از سبد ها برای قرار دادن چیزهای کوچکتر استفاده کنید.

همه‌ی ما طیف وسیعی از لوازم آشپزخانه در خانه خود داریم که به ندرت از آن‌ها استفاده می‌کنیم. با این وجود آن‌ها فضا زیادی را گرفته و استفاده‌ی خاصی ندارند. می‌توان آن‌ها را در سبدی تحت عنوان لوازم آشپزخانه قرار داد و در سبد بزرگتر آشپزی گذاشت. این کار فضای آشپزخانه شما را آزاد کرده و فراغ بال بیشتری به شما می‌دهد.

سبد انباری

*از آن‌ها برای نگه‌داری غذاها استفاده کنید.

چه مقدار از فضای انباری شما را غذاهای قدیمی و مانده که البته هنوز قابل استفاده هستند، گرفته است؟ با استفاده از سبد‌ها می‌توان غذاهای قدیمی را از جدید جدا کرده و جلوتر و در دسترس‌تر قرار داد.

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com