مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

طراحی دکور فضای ناهارخوری کوچک


: 413

داشتن خانه‌ای کوچک دلیل بر نداشتن اتاق ناهار خوری نیست بلکه با همان فضای کوچک نیز شما می‌توانید اتاق ناهارخوری بسیار شیکی داشته باشید.

داشتن خانه‌ای کوچک دلیل بر نداشتن اتاق ناهار خوری نیست بلکه با همان فضای کوچک نیز شما می‌توانید اتاق ناهارخوری بسیار شیکی داشته باشید. کار با یک فضای ناهار خوری کوچک می‌تواند سخت باشد، اما با کمی برنامه‌ریزی و دور‌اندیشی، شما می‌توانید از تمام فضای یک اتاق ناهارخوری استفاده کنید.

*فضا را تعریف کنید

اولین قدم برای هر کاری تعریف آن است. اگر اتاق ناهارخوری شما قسمتی از آشپزخانه یا سالن است، ابتدا باید این فضا را مشخص و جدا کنید. راه‌های مختلفی برای این کار وجود دارد، به عنوان مثال: آویزان کردن یک لوستر که نور بیشتری به فضا داده و آن را جذاب‌تر می‌کند، یا انداختن یک فرش زیر میز ناهارخوری.

*در چینش صندلی‌ها خلاقیت به خرج دهید

طراحی فضای داخلی سالن

اگر فضای کوچکی دارید، الزامی وجود ندارد که حتما از میز ناهارخوری بزرگی که در دو طرف آن صندلی‌های زیادی است استفاده کنید. شما باید در چیدمان صندلی‌ها خلاقیت داشته و مدلی که با فضای شما به خوبی ترکیب می‌شود، انتخاب کنید. لازمه‌ی چیدن صندلی در فضایی کوچک خلاقیت است.

*از مبلمانی سبک استفاده کنید

زمانی که مبلمان باز بوده و نور از لا‌به‌لای آن عبور کند، به اصطلاح از نظر دیداری مبلمان سبک نامیده می‌شود و این کار حس داشتن فضای بیشتر القا می‌کند.

طراحی دکوراسیون داخلی نهار خوری

*راحتی را فراموش نکنید

این فضا مخصوص آن است که افراد در آن به راحتی نشسته، صحبت کرده و غذا بخورند. ساده‌ترین راه برای این کار اضافه کردن بافت به فضاست. چندین کوسن یا بالشتک به مبلمان اضافه کنید. همچنین افزودن آثار هنری به دیوار و تزئین دیوارهای اتاق نیز بی‌تاثیر نخواهد بود.

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com