مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

اتاق‌های کمدی


: 618

اتاق کمدی آرزوی هر زنی است که یکی از آن را ندارد. دلیل این امر آن است که زنان دوست دارند لباس‌ها اطرافشان را احاطه کرده تا در قلمرو لباسی خود گام برداشته و تمام ترکیبات ممکن را امتحان کنند.

اتاق کمدی آرزوی هر زنی است که یکی از آن را ندارد. دلیل این امر آن است که زنان دوست دارند لباس‌ها اطرافشان را احاطه کرده تا در قلمرو لباسی خود گام برداشته و تمام ترکیبات ممکن را امتحان کنند. اما این اتاق‌ها تنها آرزوی زنان نیست بلکه فضایی بسیار عالی و جادار برای جا دادن وسایل و سازماندهی آن‌هاست. شما می‌توانید آن را بزرگتر یا تنها در حد گوشه‌ای از اتاق خوابتان داشته باشید. زمانی که سایز آن را انتخاب کردید، نوبت به طراحی آن می‌رسد.

کمد لباس

اتاق‌های کمدی می‌توانند به اندازه یک اتاق یا حتی به اندازه گوشه‌ای از آن باشند. بیشتر توصیه می‌شود آن‌ها را باز گذاشته تا اتاق را بزرگتر و مرتب‌تر نشان دهد.

شکل این اتاق‌ها معمولا به سه حالت زیر است:

  • U شکل
  • L شکل
  • مربعی ساده

کمد‌های L شکل بین دو دیوار اتاق قرار می‌گیرد. از طرف دیگر کمدهای U شکل فضای بیشتری بین 3 دیوار را اشغال کرده، اما در عوض جالب‌تر هستند. تجربه نشان داده که کمدهای ساده کارآمدترین حالت هستند زیرا اطراف آن بیشترین فضای ذخیره‌سازی را در اختیار شما قرار می‌دهد و همیشه فضایی برای قرار دادن یک آینه دیواری نیز وجود خواهد داشت.

کمد دیواری

توصیه نمی‌شود که از سبک کلی اتاقتان دور شوید. کمد را در همان سبک طراحی کرده و لوازم و وسایل خود را در آن جای دهید. این کار حس هماهنگی خاصی برای فضای اتاق شما بوجود آورده و این حس را القا می‌کند که گویی این فضا بخشی اصلی از اتاق شماست. هر طور آن را طراحی می‌کنید بیاد داشته باشید که این فضا باید ساده باشد.

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com