مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

ایده‌های طراحی کمد لباس


: 711

کمد لباس در اتاق مستر، معمولا بزرگترین کمد در کل خانه است و این مسئله اهمیت طراحی و کار بر روی آن را دو چندان می‌کند.

ایده‌های طراحی کمد لباس بسیار کم بوده و به سختی پیدا می‌شوند.

کمد لباس در اتاق مستر، معمولا بزرگترین کمد در کل خانه است و این مسئله اهمیت طراحی و کار بر روی آن را دو چندان می‌کند.

در طی تفکر در طراحی این کمدها، می‌توان درباره استفاده از کمد‌ها و چینش لوازم درون آن‌ها نیز نکات جالبی یافت. کمدهایی که اجزای درون آن به خوبی منظم و مرتب بوده، باعث می‌شود کل اتاق تمیزتر بنظر رسد.

طراحی کمد لباس، مستلزم استفاده مناسب از فضای ذخیره سازی و قفسه‌های خالی است.

کمد دیواری

برخی از کمد‌های لباس اتاق مستر باید بسته باشد، امام معمولا این کمدها طوری طراحی شده که در آن همیشه باید باز باشد. باز بودن کمد لباسی باعث می‌شود خود فضای اتاق نیز بزرگتر بنظر برسد. این امر که در کمد همیشه باز باشد، نشانه‌ی مرتب بودن و طراحی زیبای آن است.

فضای کمد باید طوری باشد که همه چیز را بتوان در آن جا داد؛ از کفش و کمربند گرفته تا کت و شلوار و لباس‌های مهمانی. هر تکه از مبلمان خانه جای خاص خود را دارد اما کمد لباس متفاوت از دیگر اجزاست، در کمد لباس به شما این امکان را می‌دهد تا هر چیز که می‌خواهید را بسرعت پیدا کنید.

کمد دیواری

آیا از این مسئله که همیشه دنبال لباس‌هایتان می‌گردید، خسته شده‌اید؟ اکثر مردم چنین مشکلی داشته و علت اصلی آن عدم سازماندهی مناسب فضا و کمدهای لباسی است. مهمترین کمدهای لباسی درون اتاق‌هاست که از بقیه نیز بزرگتر بوده و وسایلی که نمی‌خواهیم را از دید مهمانان پنهان می‌کند.

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com