مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

ایده‌های فنگ شویی در طراحی داخلی


: 202

فنگ شویی فرآیندی است که در آن انرژی به شیوه‌هایی مولد و سالم‌تر هدایت می‌شود. این شیوه مربوط به چین باستان است که خود را با محیط اطراف هماهنگ می‌کند.

فنگ شویی فرآیندی است که در آن انرژی به شیوه‌هایی مولد و سالم‌تر هدایت می‌شود. این شیوه مربوط به چین باستان است که خود را با محیط اطراف هماهنگ می‌کند. ایده‌های فنگ شویی در اتاق خواب می‌توانند در زندگی بسیار تاثیر گذار باشند.

فنگ شویی کمک می‌کند تا چی، به معنی انرژی، خود را حفظ کنید و زندگی سالم، عاطفی و آرامی را برای شما تضمین می‌کند.

تخت خواب:

*تخته چوبی بالای تخت

یک تخته چوبی مستحکم بهترین انتخاب از منظر فنگ شویی است.

تخت خواب مورد مهمی است زیرا انرژی شما را بعد از یک خواب طولانی مدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. این امر کمک می‌کند تا انرژی صرف شده در تمام روز، به واسطه‌ی خواب آرامش بخش احیا شود.

اتاق خواب:

*منظم و مرتب باشید

اتاق خواب کودک

داشتن فضایی باز که جای تنفس و عبور هوا دارد، می‌تواند جریان چی اتاق خواب شما را بهبود بخشد. بعلاوه این امر انرژی مثبت اتاق شما را نیز افزایش می‌دهد.

دور انداختن مبلمان اضافی و افزودنی‌های ناخواسته می‌تواند اتاق خواب شما را به یک اتاق خواب فنگ شویی تبدیل کرده و شیوه زندگی شما را بهبود بخشد.

*نور طبیعی

طراحی اتاق خواب

خورشید بزرگترین منبع انرژی موجود در سیاره است. بنابراین، استفاده از این منبع بزرگ در سبک فنگ شویی امری ضروریست.

خورشید و داشتن خانه‌ای باز با دسترسی فراوان به نور طبیعی آن کمک می‌کند تا یک جریان متعادل و خالص انرژی ایجاد کنید که ایده اصلی اتاق فنگ شویی است و همه باید در زندگی خود این امر را رعایت کرده و از خورشید نهایت استفاده را ببرند.

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com