مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

رنگ هلویی در طراحی داخلی


: 471

رنگ هلویی برای مدت طولانی محبوب بوده است. این رنگ لطیف، زیبا و زنانه است. این رنگ با رنگ‌ها و پرده‌های مختلف به خوبی ترکیب شده و استفاده از آن برای دکوراسیون منزل دشوار نیست.

رنگ هلویی برای مدت طولانی محبوب بوده است. این رنگ لطیف، زیبا و زنانه است. این رنگ با رنگ‌ها و پرده‌های مختلف به خوبی ترکیب شده و استفاده از آن برای دکوراسیون منزل دشوار نیست.

هلویی از ترکیب چه رنگ‌هایی بدست می‌آید؟ این رنگ کاملا صورتی نیست و کاملا پرتقالی هم نیست. احتمالا نزدیکترین رنگ به آن، رنگ مرجانی است، اما این دو هم دقیقا مشابه نیستند. رنگ دیگری که هلویی گاهی اوقات با آن اشتباه گرفته می‌شود، رنگ زردآلو است اما دوباره این دو رنگ نیز متفاوت هستند. تمام رنگ‌هایی که در بالا گفته شده پرده‌های مختلف بین رنگ‌های صورتی و نارنجی هستند.

روانشناسان دریافته‌اند که رنگ نارنجی هلویی دارای انرژی بسیار لطیف و آرام بخشی است و اغلب با کودکی و جوانی و همچنین عشق و پذیرش همراه است.

*رنگ‌هایی که به زیبایی با هلویی ترکیب می‌شوند!

هلویی رنگی است که به خودی خود بسیار زیباست، اما رنگ‌هایی نیز هستند که با ترکیب شدن با آن، زیباییش را دوچندان می‌کنند. این رنگ با رنگ‌های خنک بهتر ترکیب شده و تعادل و آرامش به فضا القا می‌کند. در ادامه چندین ترکیب زیبا آورده شده است:

*هلویی و آبی دریایی

رنگ هلویی در اتاق پذیرایی

ترکیب این دو رنگ فضایی گرمسیری و بیگانه به وجود می‌آورد.

*هلویی و کرمی

رنگ هلویی در اتاق پذیرایی

این دو رنگ حس کلاسیکی را به فضا القا می‌کنند.

نه تنها این ترکیب خانه شما را دنج و آرامش بخش می‌کند، بلکه از آنجایی که این ترکیب شبیه به رنگ پوست است، شما در چنین دکوراسیونی زیباتر دیده خواهید شد.

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com