مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

طراحی داخلی اتاق مطالعه


: 293

فضایی که در آن مطالعه می‌کنید تاثیر بسزایی بر بهره‌وری شما از مطالعه دارد. اتاقی که شما را به خوبی برای مطالعه برمی‌انگیزد، اتاقی است که بتوان به خوبی در آن تمرکز کرد.

فضایی که در آن مطالعه می‌کنید تاثیر بسزایی بر بهره‌وری شما از مطالعه دارد. اتاقی که شما را به خوبی برای مطالعه برمی‌انگیزد، اتاقی است که بتوان به خوبی در آن تمرکز کرد_ این بدان معنی نیست که این اتاق باید کاملا ساکت باشد، بلکه باید آرامش بخش بوده و با شخصیت شما هماهنگی داشته باشد. 

جایی که در آن مطالعه می‌کنید بیانگر آن است که چطور مطالعه می‌کنید، بنابراین باید آن را آنطور که مطالعه می‌کنید طراحی و دکور کنید. هنگامی که یک اتاق با توجه به سلیقه شما مبله شده و با کمک ایده‌های ویژه اتاق مطالعه طراحی شده است، به شما یک فضای آرام داده که شما از مطالعه در آن لذت خواهید برد.

*چه شخصیتی دارید و چه چیزی را ترجیح می‌دهید؟ 

اتاق مطالعه

برای اینکه بدانید چگونه اتاق مطالعه خود را طراحی کنید، بهتر از خودتان سوال کنید چه چیز‌هایی را دوست دارید.

شما در مورد انواع مختلف حواس پرتی چه حسی دارید؟ آیا شما ترجیح می دهيد هنگام مطالعه استراحت‌های کوتاهی داشته باشید يا می‌خواهيد بی سر و صدا برای مدت زمان طولانی مطالعه کنید؟

سعی کنید خودتان را تجزیه و تحلیل کنید و بدانید در موقعیت‌های مختلف چه برخوردی و چه احساسی خواهید داشت. به عنوان مثال اگر درباره راحتی فکر میکنید، پیدا کردن میز و صندلی که راحت باشد یکی از الزامات بسیار مهم است. البته توجه داشته باشید که نباید آنقدر احساس راحتی کنید که خوابتان ببرد!

همچنین باید برای مطالعه فضای کافی داشته باشید تا احساس محدود بودن نداشته باشید. اگر در هنگام مطالعه از کامپیوتر استفاده می‌کنید، باید فاصله‌ی بین شما و کامپیوتر در حدود یک و نیم تا دو و نیم فوت باشد.

اتاق مطالعه

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com