مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

انواع ترکیب رنگ‌های دکوراسیون داخلی


: 528

رنگ قالب دکوراسیون یکی از مهم‌ترین جنبه‌های طراحی داخلی است. هر رنگ ویژگی‌های خاصی دارد و حس منحصر بفردی به فضای شما القا می‌کند.

رنگ قالب دکوراسیون یکی از مهم‌ترین جنبه‌های طراحی داخلی است. هر رنگ ویژگی‌های خاصی دارد و حس منحصر بفردی به فضای شما القا می‌کند. در ادامه برخی ازترکیب رنگ‌های مناسب و زیبا را توضیح داده‌ایم.

انواع ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی:

*آبی- سبز روشن

ترکیب رنگ اتاق خواب

این رنگ ترکیبی زیبا و آرامش بخش از آبی و سبز بوده که باعث جذابیت هرچه بیشتر طراحی داخلی شما می‌شود. با اضافه کردن رگه‌هایی از این رنگ به خانه خود، شما فضایی جالب، زیبا و بسیار مدرن را ایجاد خواهید کرد که احساس شادی و دلبازی خاصی را به فضا القا می‌کند.

*سفید خمیری

خاکستری روشن همراه با این رنگ سفید می‌تواند فضایی آرامش بخش ایجاد کند که شما پس از یک روز سخت و پر مشغله به آن نیاز خواهید داشت. این ترکیب رنگ یک انتخاب بسیار عالی برای داشتن فضایی آرامش بخش است که از همین رو این رنگ انتخاب بسیار مناسبی برای اتاق خواب است.

*سبز چمنی

این رنگ، رنگ طبیعت بوده و احساس تازگی و پر جنب و جوشی به فضای شما القا می‌کند. این طراوت و تازگی یک فضای بی نهایت سرزنده برای شما به ارمغان می‌آورد.

*زرد

اگر بدنبال یک فضای روشن و آفتابی هستید، رنگ زرد را انتخاب کنید. این سبک رنگ بسیار مدرن و جدید و در عین حال گرم و زنده است. شما می‌توانید از این ترکیب رنگ در هر نقطه از خانه خود استفاده کنید.

*رز صورتی

اگر بدنبال ساختن فضایی زنانه هستید، این رنگ بهترین انتخاب شماست. نتیجه یک فضای سرگرم کننده و زیبا به همراه حس زیبایی است.

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com