مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

استفاده از فضای زیر تخت خواب


: 353

کمبود فضا، موضوعی است که در اکثر خانه‌ها با آن روبه‌رو هستیم. با این وجود، ما همیشه در حال خرید لوازم و لباس‌های جدید هستیم و وسایل قدیمی را هم دور نمی‌اندازیم.

کمبود فضا، موضوعی است که در اکثر خانه‌ها با آن روبه‌رو هستیم. با این وجود، ما همیشه در حال خرید لوازم و لباس‌های جدید هستیم و وسایل قدیمی را هم دور نمی‌اندازیم. با این حال، نمی‌توانید به سادگی همه این موارد را در آپارتمانتان نگه دارید، بنابراین باید راه‌های هوشمندانه‌ای برای ذخیره آن داشته باشید و اولین جایی که به ذهن می‌رسد که فضای خالی زیادی داشته باشد، زیر تخت است!

*چقدر فضا زیر تخت شما وجود دارد؟

قبل از هرگونه اقدام، اول باید فضای زیر تختتان را به خوبی تمیز کنید. نکته‌ای که باید در ذهن داشته باشید این است که باید وسایلی که به ندرت از آن‌ها استفاده می‌کنید مثل لباس‌های فصلی و کفش‌ها را زیر تخت قرار دهید.

*کشوهای زیر تخت خواب

تخت کمد دار

داشتن کشو‌هایی زیر تخت خواب یک راه حل عالی برای ذخیره سازی مناسب لباس است. بسته به نوع کشوهای زیر تخت، گاهی اوقات تمام کاری که باید انجام دهید این است که به راحتی وسایل را درون کشوها بریزید و نگران چیزی نباشید. اگر شما همچین کشوهایی ندارید، می‌توانید خودتان به راحتی چنین فضاهایی را ایجاد کنید. نکته‌ی قابل توجه این است که نیازی نیست این کشو‌ها با اتاق شما همخوانی داشته باشد، چون فقط شما هستید که آن را می‌بینید!

*چه چیزهایی باید زیر تخت ذخیره شود؟

کمد زیر تخت

به طور کلی چیزهایی باید زیر تخت انبار شود که روزانه به آن‌ها احتیاج ندارید، به عنوان مثال: کیف و وسایل سفر، لباس‌های فصلی، کفش‌ها، کتانی‌ها، کتاب‌ها و همچنین وسایل کودکان را نیز می‌توانید زیر تخت انبار کنید، مثل؛ اسباب بازی، پازل و بازی‌های فکری.

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com