مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

دکوراسیون اتاق ناهارخوری


: 318

اتاق های ناهارخوری رسمی می‌توانند به سرعت تکراری و منسوخ شوند. از آنجا که ما بیشتر وعده‌های غذایی خود را در میز آشپزخانه می‌خوریم، وقتی قصد بازسازی داریم، نباید این فضا را نادیده بگیریم.

اتاق های ناهارخوری رسمی می‌توانند به سرعت تکراری و منسوخ شوند. از آنجا که ما بیشتر وعده‌های غذایی خود را در میز آشپزخانه می‌خوریم، وقتی قصد بازسازی داریم، نباید این فضا را نادیده بگیریم. به نکات اقتصادی و جذاب ذکر شده در ادامه این مقاله برای دلپذیرتر کردن فضای ناهارخوری در خانه خود توجه کنید:

*دیوارها را تزئین کنید!

تفاوتی ندارد که شما دیوارها را رنگ کرده یا کاغذ دیواری داشته باشید، تزئین دیوارها فوراً فضای اتاق ناهارخوری شما را تازه می‌کند. به علاوه، از آنجایی که هم رنگ و هم کاغذ دیواری کاملاً مقرون به صرفه بوده و به راحتی قابل انجام هستند، این پروژه راهی ساده برای ایجاد یک طراحی زیبا بدون احتیاج به خرج‌های سنگین است.

ابتدا دیواری که می‌خواهید تزئین کنید را انتخاب کنید. معمولا این دیوار باید اولین دیواری باشد که وقتی وارد اتاق می‌شوید آن را می‌بینید؛ دورترین دیوار نسبت به در؛ و بهتر است این دیوار هیچ گونه در یا پنجره‌ای نداشته باشد، طوری که تزئین شما به خوبی به چشم آید.

*لوستر آویزان کنید!

میز نهار خوری

ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین راه برای زیباتر کردن دکوراسیون اتاق ناهار‌خوری، جایگزین کردن چراغ‌های ساده با لوستر است. از آویزهای بزرگ تا لوسترهای منحصر به فرد، هیچ یک گزینه‌ی اشتباهی نیست، اما لوستری را انتخاب کنید که با سبک اتاق شما همخوانی داشته باشد.

*لوازم جانبی را فراموش نکنید!

میز نهار خوری

نیازی نیست لوازم گران قیمت انتخاب کنید، اما اتاق ناهارخوری شما باید شامل لوازم جانبی باشد. سعی کنید از فضای خود استفاده کنید و چیزی را انتخاب کنید که از آن لذت می‌برید. خانه شما نشان دهنده‌ی شخصیت شماست پس از این نترسید که شخصیت شما بر روی دکوراسیون شما تاثیر بگذارد.

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com