مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

انواع ترکیب رنگ ها با خاکستری


: 665

در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی خانه، رنگ خاکستری برای شما طیف وسیعی از رنگ‌ها و ترکیب‌های زیبا را ممکن می‌سازد.

در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی خانه، رنگ خاکستری برای شما طیف وسیعی از رنگ‌ها و ترکیب‌های زیبا را ممکن می‌سازد. پرده‌های مختلفی از خاکستری، از خاکستری گرم تا خاکستری روشن وجود دارد. برای رنگ‌آمیزی در خانه‌ای شیک، مهم است که از ترکیب‌های مختلف رنگ خاکستری آگاه باشید. در ادامه تعدادی از آن‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.

*خاکستری و صورتی

اتاق خواب

خاکستری به خوبی با پرده‌های مختلف رنگ صورتی ترکیب می‌شود. در این عکس شما می‌توانید ببینید که چگونه این دو رنگ به زیبایی با هم ترکیب شده‌اند. دلیل زیبایی آن ترکیب صحیح پرده‌های این دو رنگ است.

*خاکستری و طلایی و سفید

سالن شیک

اگر چه رنگ خاکستری زمانی یک رنگ خسته‌کننده، نماد روزهای خفیف و آلودگی هوا بود اما این تصویر نشان می‌دهد که رنگ خاکستری می‌تواند برای ایجاد یک فضای دلنشین نیز استفاده شود. ترکیب رنگ خاکستری، طلایی و سفید حس لوکس و شیک بودن را القا می‌کند.

*خاکستری و سرمه‌ای

خاکستری و سرمه‌ای هر دو رنگ‌های خنثی و بی‌انتهایی هستند که به یک اتاق حس جالبی را اضافه می‌کنند. با این وجود که این دو رنگ از نقاط مختلف چرخ رنگی آمده، اما به خوبی ترکیب می‌شوند و طرح رنگی کلاسیکی را ایجاد می‌کنند. این ترکیب وقتی که از خاکستری روشن استفاده می‌شود بسیار زیبا خواهد بود.

*خاکستری و آبی مایل به خاکستری

اتاق خواب و تخت

خاکستری به عنوان یک رنگ خنثی به طور باورنکردنی محبوب شده است. با این حال، اگر میخواهید اتاق خاکستریتان را زنده کنید، رنگ آبی یک گزینه عالی است.

*خاکستری و آبی روشن

اگر از خاکستری تیره به عنوان رنگ دکوراسیون خود استفاده کنید، شگفت‌زده می‌شوید که چگونه این رنگ در ترکیب با رنگ آبی روشن فضای اتاق شما را زنده خواهد کرد. 

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com