مشاوره : 4128 711 -0917


ایرانا دکور  | طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

ایده‌های خلاقانه در فضای ناهارخوری


: 346

دیوارهای اتاق ناهار‌خوری ما فضایی در خانه ما است که می‌توانیم خلاقانه روی آن ایده‌های کاملا غیر منتظره اجرا کنیم. از آنجا که همیشه از اتاق ناهارخوری استفاده نمی‌شود، می‌توان برای طراحی این فضا از رنگ‌ها و سبک‌های خلاقانه استفاده کرد.

دیوارهای اتاق ناهار‌خوری ما فضایی در خانه ما است که می‌توانیم خلاقانه روی آن ایده‌های کاملا غیر منتظره اجرا کنیم. از آنجا که همیشه از اتاق ناهارخوری استفاده نمی‌شود، می‌توان برای طراحی این فضا از رنگ‌ها و سبک‌های خلاقانه استفاده کرد. 

*در اتاق ناهار‌خوری خود از چوب استفاده کنید!

میز نهار خوری

گرم کردن و شخصیت دادن به یک اتاق ناهارخوری ساده چالشی بزرگ است. طرح‌های چوبی که استفاده می‌شود به فضا بافت و رنگ می‌دهد. برای یک اتاق ساده، طرح چوب یک عنصر معماری بسیار مهم است.

*کاغذ دیواری طرح دار به اتاق ناهارخوری ساده جلوه می‌دهد!

اگر میخواهید اتاق ناهارخوری خود را خنثی و ساده نگه دارید، بافت و طرح، راز جالب نگه داشتن آن است. کاغذ دیواری طرح دار در الگوهای مدرن و طرح ‌های گرافیکی نور را به اتاق آورده و وسایل داخل آن را برجسته می‌کند.

*جزئیات معماری را با رنگ برجسته کنید!

میز نهار خوری

اجزای داخلی اتاق ناهارخوری این امکان را به شما می‌دهد تا بدون رنگ کردن دیوارها، به فضا رنگ‌های زیبا اضافه کنید. اینگونه رنگ‌ها را در اطراف اتاق با پارچه کتانی و آثار هنری برای اجرای سبکی حرفه‌ای در طراحی، استفاده کنید.

*رنگ‌ها و الگوها را با هم ترکیب کنید!

هنگام تزئین اتاق ناهار‌خوری الگوها و رنگ‌ها را با هم ترکیب کنید. شما گزینه‌های خلاقانه بیشتری برای اتاقی که پر استفاده نیست، دارید بنابراین در انتخاب‌هایتان از چیزی نترسید. طراحی در سایه‌ها و پرده‌های مختلف از یک رنگ، به شما پالت رنگی ظریف و زیبایی برای هر نوع الگوی خلاقانه می‌دهد.

ایرانا دکور : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

گروه معماری ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ایرانادکور با 8 سال سابقه اجرا متشکل از معماران توانمند و تیم اجرایی با تجربه  که پروسه اجرای پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها انجام داده  و طراحی پروژه های دکوراسیون داخلی را با هر نوع کاربری و سلیقه کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن با بهره گیری از نرم افزار های معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا و هزینه تمام شده پروژه به انجام می رساند
دکوراسیون داخلی ایرانادکور از طراحی معماری آپارتمان و ویلا ، طراحی محوطه و فضای سبز، طراحی نما و معماری داخلی  فضاهای مسکونی، تجاری، هتل، رستوران و کافی شاپ و تزئینات داخلی ساختمان کفپوش و کناف را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد

آدرس ارتباطی ما

آدرس: استان فارس – شیراز- چهارراه ادبیات- ابتدای بلوار گلستان-جنب نمایندگی سایپا

تلفن تماس: 07132284930

تلفن همراه: 09177114128

پست الکترونیک: iranadecor@yahoo.com