09177114128 مشاوره رایگان
نمای رومی ساده و شیک


: 2945

نمای رومی در اصل یک نمای خاص و باشکوه است که دارای مولفه‌های متعدد و تاثیرگذاری است. این نما به راحتی می‌تواند تمامی شاخصه‌های زیبایی شناسی را به نمایش گذاشته و مدل خاص و بی‌نظیری از زیبایی را به بیننده نشان دهد.

 

نمای هر ساختمان به عنوان اولین و تاثیرگذارترین بخش ساختمان به حساب می‌آید و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. امروزه، انواع و سبک‌های مختلفی از نما برای ساختمان‌های مختلف با کاربری‌های متعدد وجود دارد که باعث شده است تا تنوع این نماها بسیار زیاد باشد.

نمای رومی در اصل یک نمای خاص و باشکوه است که دارای مولفه‌های متعدد و تاثیرگذاری است. این نما به راحتی می‌تواند تمامی شاخصه‌های زیبایی شناسی را به نمایش گذاشته و مدل خاص و بی‌نظیری از زیبایی را به بیننده نشان دهد.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای در زمینه طراحی و اجرای نمای ساختمان همواره تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

 

نمای رومی ساده و شیک 2

 

طراحی نمای رومی ساختمان

یکی از ویژگی‌ها و مشخصه‌های بارز نمای ساختمان به سبک رومی در اصل مدل معماری و طراحی پیچیده و منحصر به فرد این نما است که جذابیت خاصی را در ساختمان به وجود می‌آورد. همچنین، استفاده از مصالح ساختمانی گران قیمت مانند سنگ طبیعی مرمر، تراورتن و گرانیت باعث زیبایی دو چندان این سبک از نما می‌شود.

این سبک از طراحی نمای ساختمان برگرفته از هنر معماری روم و یونان باستان است که اندکی نیز دچار تحول شده است و با معماری ایران باستان درآمیخته است. هزینه و مدت زمان اجرای نمای رومی برای هر ساختمان بسیار زیاد است و حتماً این کار باید زیر نظر متخصصین امر انجام شود.

طراحی به سبک کلاسیک در نمای رومی باعث می‌شود تا این مدل از نما بسیار خیره کننده و شیک به نظر برسد. از این مدل نما معمولاً برای ساختمان‌های شیک و بزرگ استفاده می‌کنند. اگر تمایل دارید تا از انواع نما و نحوه اجرای آن اطلاعات کامل داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید.

نمای ساختمان مسکونی

اصول نورپردازی نمای ساختمان

طراحی سه بعدی نمای ساختمان

 

نمای رومی ساده و شیک 3

 

نمای رومی ساده و شیک 4

 

نمای رومی ساده و شیک 5

 

نمای رومی ساده و شیک 6

 

نمای رومی ساده و شیک 8

 

نمای رومی ساده و شیک 9

 

نمای رومی ساده و شیک 10

 

نمای رومی ساده و شیک 11

 

نمای رومی ساده و شیک 12

 

نمای رومی ساده و شیک 13

 

نمای رومی ساده و شیک 14

 

نمای رومی ساده و شیک 15

 

نمای رومی ساده و شیک 16

 

نمای رومی ساده و شیک 17

 

نمای رومی ساده و شیک 18

 

نمای رومی ساده و شیک 19

 

نمای رومی ساده و شیک 20

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای درخشان و طولانی در طراحی و اجرای نمای ساختمان مسکونی در شیراز تلاش دارد تا همواره خدماتی خاص و منحصر به فرد را به شما همراهان گرامی عرضه کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی می‌توایند با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید و همچنین، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از بخش پروژه‌های اجرا شده توسط تیم حرفه‌ای ایرانادکور نیز بازدید فرمایید.

 

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم