09177114128 سفارش دکوراسیون
مغازه‌های سوپرمارکت کوچک و محله‌ای همیشه از پر رفت و آمدترین و شلوغ‌ترین نوع مغازه‌ها در سطح شهر هستند. از همین رو طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه سوپرمارکت در شیراز دارای اهمیت بسیاری است.

 

سوپرمارکت‌ها همیشه به عنوان یکی از مغازه‌های پر کاربرد و ضروری در سطح شهر به حساب می‌آیند که به وفور نیز در خیابان‌ها دیده می‌شوند. مغازه‌های سوپرمارکت کوچک و محله‌ای همیشه از پر رفت و آمدترین و شلوغ‌ترین نوع مغازه‌ها در سطح شهر هستند. از همین رو طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه سوپرمارکت در شیراز دارای اهمیت بسیاری است. در یک مغازه سوپرمارکت باید طراحی به نحوی انجام شود که باعث جذب مشتریان بیشتر و افزایش فروش گردد.

هر فرد در هر کسب و کاری که مشغول به کار است، قطعاً تلاش می‌کند تا در زمینه کاری خود درآمد بیشتری داشته و همراه با آن نیز با ارائه خدمات شایسته به مشتری در راستای افزایش محبوبیت برند خود در جامعه گام بردارد. این امر میسر نمی‌شود مگر با استفاده از ایده‌های خلاقانه و متفاوت در هر بخش از موضوعی که به کسب و کار شخص مرتبط است.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا خدماتی شایسته و منحصر به فرد را به شما عزیزان و کارفرمایان گرامی ارائه دهد. طراحی و اجرای سوپرمارکت در شیراز قطعاً احتیاج به یک متخصص و حرفه‌ای در این زمینه دارد.

 

اجرای سوپرمارکت در شیراز 1

 

طراحی دکوراسیون سوپرمارکت

در یک مغازه سوپرمارکت، در اصل مشتری‌ها به تنوع در جذابیت، رنگ و طرح اجناس و قفسه‌بندی و دکور مغازه توجه بیشتری دارند. زیرا اگر شخص وارد مغازه‌ای شود که اجناس به هم ریخته و شلخته هستند و قفسه بندی مغازه دارای نظم درستی نیست، قطعاً دیگر هیچ وقت برای خرید وارد آن مغازه نمی‌شود.

این امر بدان معنا نیست که شخص مجبور است تا از هزینه‌های گزاف برای دکور مغازه خود استفاده کند، حتی ترکیب رنگ صحیح و مناسب دیوارها و سقف مغازه با چیدمان صحیح اجناس و قفسه بندی شیک و متناسب با متراژ مغازه به راحتی می‌تواند مشتری را به وارد شدن به مغازه و خرید کردن از مغازه تشویق کرده و او را از خرید خود خوشحال کند. طراحی ویترین جلو مغازه نیز به همان اندازه دارای اهمیت بسیاری است.

 

اجرای سوپرمارکت در شیراز 2

 

به منظور افزایش روند فروش و جذب مشتری برای یک سوپرمارکت یا حتی مغازه‌های مختلف و بزرگ دیگر قطعاً استفاده از ایده‌های جذاب و خلاقانه باعث می‌گردد تا مراحل برندسازی و جذب مشتری رو به افزایش باشد. این ایده‌های خلاقانه هم می‌تواند در زمینه ارائه خدمات متفاوت و خاص به مشتری قرار بگیرد و هم می‌تواند در دکوراسیون داخلی مغازه خود را نشان دهد.

انتخاب و استفاده از هر دو سبک از این ایده‌های خلاقانه یا انتخاب یکی از آن‌ها به تنهایی فقط به مغازه‌دار و سلایق او وابسته است. برای مثال ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی برنامه‌های تخفیفات سوپرمارکت و فروشگاه به مشتری یکی از ایده‌های جذاب و جالب برای سوپرمارکت در نظر گرفته می‌شود. این نکات در هنگام طراحی دکوراسیون مغازه کوچک سوپرمارکت بسیار اهمیت دارد.

 

اجرای سوپرمارکت در شیراز 3

 

چیدمان محصولات در دکوراسیون مغازه

سوپرمارکت، به عنوان مغازه‌ای در نظر گرفته می‌شود که افراد همیشه به صورت مرتب برای خرید مایحتاج روزانه خود به آن مراجعه می‌کنند. بنابراین، اهمیت طراحی و اجرای سوپرمارکت دو برابر است. در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی مغازه باید به چیدمان محصولات توجه ویژه نشان دهید.

یکی از ترفندهای تاثیرگذار در هنگام طراحی و اجرای دکور سوپرمارکت در اصل توجه به نحوه چیدمان محصولات در مغازه است. سعی کنید تا محصولاتی مانند لبنیات را در یخچال‌های آخر مغازه قرار دهید تا مشتری برای خرید این محصولات مجبور باشد تا از میان قفسه‌های دیگر نیز عبور کرده و بقیه محصولات را نیز ببیند.

از آنجایی که لبنیات همیشه به عنوان پرفروش‌ترین محصولات خانوار به حساب می‌آیند، قطعاً این ترفند به شما در افزایش فروش کمک خواهد کرد. استفاده از ایده‌های جالب برای سوپرمارکت در این روند موثر است.

 

اجرای سوپرمارکت در شیراز 4

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا خدماتی خاص و شایسته را به شما کارفرمایان و مشتریان عزیز ارائه دهد.

کافی است تا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید. همچنین، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از بخش پروژه‌های اجرا شده توسط تیم حرفه‌ای ایرانادکور بازدید نمایید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم