09177114128 سفارش دکوراسیون
در سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی نیز همانند معماری دوره کلاسیک همواره از عناصری مانند عظمت، شکوه و بزرگی در تمامی ساختمان‌ها و حتی نقاشی‌های خود استفاده می‌کردند.

 

طراحی داخلی منزل و دیگر فضاهای اداری و تجاری همیشه دارای اهمیت بسیار زیادی بوده است؛ و انسان‌‌ها همیشه در تلاش هستند تا همواره بهترین سبک طراحی داخلی را برای منزل خود انتخاب کنند. در طراحی داخلی و چیدمان مبلمان در پذیرایی و نشیمن، می‌توان از سبک‌های مختلفی بهره برد. آن‌ عاملی که سبک‌های طراحی داخلی را از یکدیگر متمایز می‌کند، در اصل طرز نگرش متفاوت سبک‌ها به عواملی مانند رنگ، نور، فرم و نوع و جنس اشیا قرار گرفته در فضا و میزان خلوتی و شلوغی فضاهای داخلی است.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز همواره تلاش می‌کند تا خدماتی خاص و منحصر به فرد را به مشتریان عزیز و گرامی خود ارائه دهد و بهترین و متفاوت‌ترین خدمات طراحی داخلی کلاسیک در شیراز را برای کارفرمایان و مشتریان عزیز فراهم کند.

 

طراحی داخلی کلاسیک در شیراز 2

 

طراحی داخلی کلاسیک در شیراز

سبک کلاسیک، در اصل یکی از باقدمت‌ترین و محبوب‌ترین سبک‌ها در معماری و دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید. در دوران گذشته و یونان باستان و روم همیشه انسان را به عنوان محور همه چیز در نظر می‌گرفتند و به همین دلیل باعث شده است تا در این دوران همه چیز بر اساس علم و واقعیت بنا گردد. در سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی نیز همانند معماری دوره کلاسیک همواره از عناصری مانند عظمت، شکوه و بزرگی در تمامی ساختمان‌ها و حتی نقاشی‌های خود استفاده می‌کردند.

معماری کلاسیک در دوران تاریخ همواره یادآور معماری یونان باستان و روم می‌باشد که دارای ساختمان‌هایی با ستون‌های زیاد و طرح کلاسیک می‌باشند. طراحی داخلی کلاسیک در شیراز همواره مورد استقبال زیاد قرار گرفته است و معماری داخلی این سبک نیز همواره نشانگر این عظمت است.

از مهم‌ترین اصولی که در هنگام طراحی داخلی به سبک کلاسیک در نظر گرفته می‌شود، در اصل توجه به رنگ‌ها، تقارن و موزون و هماهنگ بودن مبلمان و دیگر آیتم‌ها در دکوراسیون داخلی می‌باشد. انتخاب کردن یک نقطه به عنوان نقطه کانونی در دکوراسیون داخلی منزل و چیدمان متعادل و متوازن دیگر اجزا و مبلمان در اطراف این نقطه مرکزی را می‌توان به عنوان اولین حرکت به سمت داشتن دکوراسیون کلاسیک در منزل به حساب آورد.

این سبک از طراحی بسیار باشکوه است و هر فضایی را بسیار خاص و منحصر به فرد می‌کند. همچنین در یک خانه که به سبک کلاسیک دکور شده است، قطعاً به رنگ و هارمونی رنگ توجه ویژه‌ای شده است و تم رنگی آن بسیار منحصر به فرد به حساب می‌آید. سبک کلاسیک هنوز هم یکی از بهترین سبک‌های دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید.

اگر سبک کلاسیک را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کرده‌اید، باید توجه داشته باشید که تمامی لوازم و وسایل دیگر در منزل نیز باید پیرو همین سبک انتخاب و اجرا شوند. در ادامه به بررسی یکی از این عوامل تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک خواهیم پرداخت.

 

طراحی داخلی کلاسیک در شیراز

 

اجرای کاغذ دیواری کلاسیک در شیراز

کاغذ دیواری طرح کلاسیک یکی از رایج‌ترین و باقدمت‌ترین نوع و طرح کاغذ دیواری به حساب می‌آید که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد و کاغذ دیواری طرح کلاسیک آن دارای انواع مدل‌ها و رنگ‌های مختلف و متنوع است. افرادی که سبک دکوراسیون داخلی و یا مبلمان منزل آن‌ها از نوع کلاسیک است، قطعاً کاغذ دیواری طرح کلاسیک برای منزل آن‌ها بهترین انتخاب به حساب می‌آید. کاغذ دیواری طرح کلاسیک می‌تواند زیبایی و جذابیت چشم‌گیری را به فضا ببخشد و طرح‌های شیک و لاکچری آن باعث می‌شود تا کاغذ دیواری طرح کلاسیک در اصل برای بیشتر منازل مناسب به حساب آید.

در ادامه به منور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به شما پیشنهاد می‌کنیم تا مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید.

سبک کلاسیک در معماری داخلی

آینه دکوراتیو طرح کلاسیک

لوستر کلاسیک پذیرایی

 

طراحی داخلی کلاسیک در شیراز 4

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک در شیراز همواره تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات خاص و منحصر به فرد در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز و گرامی بکوشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و ثبت سفارش خود می‌توانید با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید و یا از بخش پروژه‌های اجرا شده توسط تیم حرفه‌ای ایرانادکور بازدید نمایید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم