09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
شاید فكر می‌كنید خانه‌تکانی یك كار تکراری و سنتی و بدون اصول و قاعده است. اگر اینطور فکر میکنید در اشتباهید! شما می توانید با مدیریت صحیح و ضمن رعایت نكات علمی کارشناسانه خانه‌تکانی كنید و از نتیجه كارتان لذت ببرید. خانه‌تکانی برنامه ریزی شده و درست، به‌مراتب ساده‌تر از خانه‌تکانی‌های سنتی است و وقت كمتری از شما می‌گیرد. در این مطلب از ایرانادکور میخواهیم در خصوص راز و رمز های خانه تکانی به روش علمی سخن بگوییم .

تاریخ مقاله : 1398/11/14

ایرانادکور ، پیشتاز در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل ، واحد های تجاری ، اداری ، هتل و بیمارستانها ، رستواران و کافی شاپ ها ، مشاور و همراه شما در عینیت بخشیدن به رویاهای شما استمعماران تاثیر گذار ما حتما سلایق شما را در نظر خواهند داشت .

خانه تکانی

زمان بندی در خانه تکانی عید

داستان پردردسر خانه‌تکانی‌ در چندروزه پایان سال داستانی قدیمی ولی آشناست که همه را عاجز و خسته و بیچاره می کند.  در قدم اول به آشنایی با مفهوم مدیریت زمان نیاز داریم. برای آشنایی با این مفهوم باید با اصول صحیح برنامه‌ریزی و اجرای درست آن آشنا شویم.

به تمام جزئیات فکر کنید و تمام احتمالات را درنظر بگیرید. از دراختیار داشتن قلم و کاغذ برای نوشتن ریز برنامه‌ تا خرید وسایل موردنیاز مثلا نردبان برای دسترسی به وسایلی که در ارتفاع قرار دارند و لامپهایی که باید عوض شوند.

نوشتن برنامه خانه تکانی

نوشتن برنامه چیزی است که نباید از آن غافل شد . شاید فکر کنید که خب باید لوستر را تمیز کنم، پرده را بشویم، پنجره را پاک کنم، جارو و تی بکشم. اما به محض شروع ، تازه می‌بینید کارهایی که باید انجام بدهید، خیلی بیشتر از اینهاست، اما چون ننوشته بودید، در اجرا با مشکل روبه‌رو می‌شوید!

 روش صحیح این است : اول یک بار تمام کار را در ذهنتان یک بار انجام دهید ، کلیه لوازم و موارد را تهیه و آماده کنید ، موانع را حذف کنید و سپس اقدام نمایید . نوشته شما باید امل ابزار ، وسایل و زمان تخمینی مورد نیاز باشد .

خونه تکونی

کمک گرفتن در خانه تکانی

خانم خانه شروع به خانه تکانب کرده ، در وسط کار متوجه می شود وسیله ای که میخواهد زیر آن را تمیز کند سنگین است و کمک می خواهد . مرد خانه یا خسته است یا وقت ندارد . دعوا آغاز می شود! و یا خانم خانه با صبوری خودش همه کارها را انجام میدهد که نتیجه اش کمردرد ، پادرد و ... است .

اگر می خواهید در مرحله اجرا  با مشکل روبه‌رو نشوید ، برنامه زمان بندی خانه تکانی را بنویسید ، مرور ذهنی کنید . حالا متوجه می شوید که شما توان جا به جا کردن لباس شویی را ندارید ، از همسرتان زمان آزادش را بپرسید و به او اعلام کنید در فلان روز به کمکش نیاز دارید . نه دعوا می شود نه کمد درد میگرید .

زمان بندی طبق واقعیت

برنامه ای شیک تهیه کرده اید که در آن در 4 روز خانه تکانی تمام می شود . نتیجه ؟ خانه تکانی تا بعد از تحویل سال ادامه دارد .

لطفا بر طبق توانایی ، بر اساس مدت زمان واقعی هر کار و بدون توقع زیادی از خودتان برنامه را بنویسید .

در مقاله بعدی این موضوع را ادامه خواهیم داد . . .

خانه تکانی عید

مقالات پیشنهادی ما :

enlightenedبهترین روش تمیز کردن کاغذ دیواری

enlightenedراهنمای تمیز کردن مبلمان پارچه ای

enlightenedراهنمای انتخاب صحیح کاغذ دیواری

enlightenedاستاندارد ها و راهنمای انتخاب موکت

خانه تکانی نوروز

در مقاله تقدیمی کارشناسان ایرانادکور سعی کردند روش صحیح خانه تکانی عید را تا حدی شرح دهند . برای داشتن بهترین انتخاب ها در طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، می توانید با ما در شیراز مشورت کنید

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم