09177114128 سفارش دکوراسیون
در تعریف ، هایپرمارکت ، فروشگاهی است که بتواند احتیاجات سبد خرید مشتریان خود را به یک مراجعه برآورده کرده و نیاز مشتری به مراجعه به چندین فروشگاه را بر طرف کند . ترکیب کالاهای مربوط به سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های چندمنظوره ترکیبی جذاب است که بیشتر در شهر های بزرگ کاربرد دارد . برای آشنایی بیشتر با اجرای دکوراسیون هایپر مارکت همراه ما در ایرانادکور باشید .

تاریخ مقاله : 1398/10/26

رسالت ما در ایرانادکور ، ارائه ی خدمات دکوراسیون داخلی ، پشتیبانی از کسب و کار شما از مرحله ی ایده پردازی تا راه اندازی و توسعه ی پایدار به همراه مدیریت منسجم و یکپارچه ی پروژه های شماستواحد اختصاصیِ دکوراسیون تجاری ما خدماتی در حوزه طراحی و تجهیز سوپرمارکت ، دکوراسیون داخلی هایپرمارکت، دکوراسیون کافی شاپ، طراحی فست فود، رستوران، قنادی … را ارائه می دهد .

دکوراسیون هایپرمارکت

چگونگی اجرای دکوراسیون هایپر مارکت

در مقیاسی بزرگ هایپرمارکت به فروشگاهی که طیف وسیعی از محصولات را ارائه دهد گفته می شود . نقش دکوراسیون فضای داخلی هایپرمارکت متناسب با نیاز ها و کاربرد ها و چیدمان زیبا و مناسب کاری تخصصی و پیچیده است .

هدف این نوع فروشگاه ها در واقع خدمت رسانی به مشتری است و چون در این نوع از فروشگاه ها انسان به طور مستقیم با کالاها در ارتباط است ، اهمیت بالای دکوراسیون جلوه گر می شود .

دسترسی آسان برای مشتریان به اجناس و کالاها باید به بهترین شکلی امکانپذیر باشد و این هدف از طریق چیدمان مناسب قفسه ها و با ارتفاع و طراحی متناسب آن ها و همینطور زیبایی و جذابیت فضا  تکمیل شده و به نحوی موثر بر انتخاب مشتریان تاثیرگذار خواهد بود.

دکوراسیون هایپرمارکت

نکاتی در خصوص طراحی داخلی هایپرمارکت

بسیاری از مخاطبان این فروشگاه ها به عنوان تفریح و گذران زمان ، دوست دارند در این مکان ها وقت صرف کنند. بنابراین اهمیت طراحی فروشگاه و حتی طراحی دکوراسیون مغازه کوچک، یک سوپرمارکت یا هایپرمارکت بیش از پیش مشخص می گردد.

یکی از موارد مهم در طراحی هایپر مارکت ، توجه به مکان جغرافیایی و المان های بومی منطقه مذکور است .

 به عنوان مثال سبک شناسی معماری و سلیقه مردمان شیراز ، اصفهان و تبریز با هم متفاوت بوده و این از زیبایی های این رشته می باشد . لذا توجه به مردم شناسی، فرهنگ بومی، معماری ایرانی -اسلامی و همچنین توجه به سلیقه های جدید و جوان که بیشتر سبک های مدرن را مد نظر دارند ضروری است .

دکوراسیون هایپرمارکت

صرفا ایجاد حس زیبایی شناسی در طراحی دکوراسیون مغازه و یا هایپرمارکت مهم نیست ، مسایلی مانند امنیت ، سطح دسترسی ، سادکی شناخت ردیف های کالا ، نظافت و نظم قفسه ها ، حتی اهمیت بو ، رنگ ، نور و موزیک در هایپرمارکت ها هم هر یک جایگاه خود را دارد . نحوه قرار گیری صندوق ها ترولی ها ، افراد کمک رسان و ... را هم نباید از یاد برد .

طراحی دکوراسیون داخلی هایپر مارکت باید به گونه ای باشد که مشتری  با حس بهتری خرید خود را انجام دهد تا میل بازگشت دوباره به مکان فوق را هم داشته باشد . همچنین صاحبان فروشگاه باید بتوانند بر محیطی کاملا دید داشته و مسلط باشند .

دکوراسیون هایپرمارکت

مقالات زیر برای شماست

enlightenedانواع تجهیزات فروشگاهی و سوپر مارکت

enlightenedطراحی و اجرای دکوراسیون مغازه

enlightenedطراحی دکوراسیون ارزان قیمت مغازه

enlightenedاصول بازسازی مغازه

ایرانادکور ، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور نامی آشنا در امراجرای دکوراسیون هایپر مارکت در شیراز  ،  منازل و مکان های سازمانی ، ادارات ، هتل ها و بیمارستان هاست . برای آگاهی از مراحل اجرای کار با ما در شیراز تماس بگیرید .

نویسنده : ص.توکلی /عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم