09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
در منازل مسکونی که از متراژ بالایی برخوردار نیستند، دکوراسیون داخلی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. انتخاب و اجرای بهترین طرح در دکوراسیون داخلی منزل 50 متری بسیار مهم می‌باشد.

تاریخ: 1398/10/16

 

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی در فرهنگ‌های متفاوت و در لغت‌نامه‌های مختلف معناهای متفاوتی دارد ولی امری که بسیار مهم است معنای اصلی و مشترک دکوراسیون داخلی در تمام دنیا است. دکوراسیون داخلی به معنای هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیا و لوازم در یک خانه یا حتی اتاق کوچک است که همین امر نیز به صورت هنرمندانه و متخصصانه به اجرا گذاشته می‌شود. دکوراسیون داخلی منزل 50 متری به دلیل محدودیت در اندازه فضاهای ساختمان بسیار مهم تلقی می‌شود، زیرا باید از روش‌های کاربردی و موثر در دکوراسیون داخلی این ساختمان استفاده نمود. ایرانادکور، مجری تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور با بهره‌گیری از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منازل همواره سابقه‌ای درخشان و بی‌نظیر را برای خود رقم زده است. در ادامه با ما باشید تا به بررسی نکاتی مهم در دکوراسیون داخلی منزل 50 متری بپردازیم.

 

طراحی دکوراسیون منزل 50 متری

 

عنصر اصلی دکوراسیون داخلی

عنصر اصلی دکوراسیون با توجه به هر فضای داخلی و منزل مسکونی می‌تواند عوامل متفاوتی باشد. زیربنا منزل مسکونی، نحوه چیدمان مبلمان، رنگ دیوار و سقف، اکسسوری منزل و دیگر عوامل همگی می‌توانند از عناصر اصلی دکوراسیون داخلی در یک خانه به حساب آیند. عنصر اصلی دکوراسیون در اصل چیست؟ در این زمینه همیشه ما لازم داریم تا نتیجه‌ای مطلوب را از انجام هر نوع کار عملی به دست آوریم. در این زمینه داشتن اطلاعات و برخورداری از آگاهی و دانش تئوری همواره ضروری است. در دکوراسیون سالن پذیرایی بزرگ می‌توان از اصول متفاوت‌تری استفاده کرد.

 

دکوراسیون منزل

 

تاثیرات حاصل از رنگ در دکوراسیون داخلی منزل 50 متری

در حالت کلی، رنگ‌ها در دو بستر اصلی در محیط حضور می‌یابند:

1. پوشش‌های اصلی فضاها شامل دیوارها، کف و سقف

2. لوازم دکوراسیون و اکسسوری منزل مانند فرش، مبل، پرده و غیره.

اگر مقداری بیشتر به این دو عامل فکر کنیم، به راحتی متوجه می‌شویم که نقش پوشش‌های اصلی فضا در این زمینه بسیار بیشتر و موثرتر است. زیرا بخش اعظم فضای خانه را دیوارها، سقف و کف تشکیل می‌دهند. پوشش‌های اصلی فضا در مقایسه با لوازم دکوراسیون داخلی ثابت‌تر بوده و به گونه‌ای نقش پس‌زمینه را ایفا می‌کنند. بنابراین در همین نقطه ما به اهمیت رنگ دیوارها پی می‌بریم. رنگ دیوارها به دلیل وسعت فضایی را که دربرمی‌گیرند حتما باید آگاهانه انتخاب شود و تاثیر مثبتی را بر روی فضا اعمال کند. استفاده از رنگ‌های روشن و سفید و ایجاد یک کنتراست کوچک با رنگ سقف باعث می‌شود تا هم سقف خانه بزرگتر به نظر برسد و هم فضای داخلی روشن‌تر و بزرگ‌تر نشان داده شود. سبک معماری داخلی مدرن به تمامی اصول دکوراسیون داخلی توجه ویژه‌ای نشان می‌دهد.

 

دکوراسیون داخلی منزل 50 متری

 

ایرانادکور، مجری تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور و شیراز با داشتن سابقه‌ای درخشان و بی‌نظیر در طراحی و اجرای دکوراسیون منزل ایرانی همواره آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل از تخصص‌های طراحان و معماران ایرانادکور می‌باشد.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 الی 17 پاسخگوی شما هستیم