09177114128 سفارش دکوراسیون
طراحی و اجرای کمد دیواری در شیراز در هر فضایی با توجه به سلیقه ساکنین و بودجه در نظر گرفته شده برای این کار صورت می‌گیرد.

 

امروزه با کاهش متراژ فضاهای آپارتمانی و مواجه شدن افراد با کمبود فضا در خانه خود، طراحان به این نتیجه رسیده‌اند که باید این کمبود فضا را به روشی دیگر جبران کنند و تلاش کنند تا فضاهای ذخیره سازی متعددی را در منزل در اختیار ساکنین خانه قرار دهند.

طراحی و اجرای کمد دیواری در اتاق‌های خواب هر منزل، یکی از بهترین و مناسب‌ترین روش‌ها به منظور جبران این کمبود فضای ذخیره سازی در منازل مسکونی در نظر گرفته می‌شود. طراحی و اجرای کمد دیواری در شیراز در هر فضایی با توجه به سلیقه ساکنین و بودجه در نظر گرفته شده برای این کار صورت می‌گیرد. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی همواره تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان و کارفرمایان گرامی خود ارائه دهد.

 

طراحی مدل کمد دیواری چند منظوره

کمد دیواری، یکی از بخش‌های مهم در هر اتاق خواب در نظر گرفته می‌شود. یک کمد دیواری باید علاوه بر زیبایی، دارای طراحی داخلی مناسب و منحصر بفرد باشد تا بتواند فضایی کاربردی را برای ذخیره لوازم در اختیار کاربران خود قرار بدهد. طبقه بندی کمد دیواری باعث می‌شود تا نظم و آرایش خاصی در فضای داخلی کمد به وجود آمده و افراد دیگر برای قرار دادن لوازم خود در کمد دچار سردرگمی نخواهند شد.

اگر در تمامی بخش‌های منزل خود از جمله کمد دیواری، یک نظم و قفسه بندی مشخص مشخص نکنید، حتی بزرگترین فضاها نیز برای شما شلخته و کوچک به نظر خواهد رسید. در هنگام چیدمان قفسه بندی کمد باید به بخش بندی فضای داخلی کمد برای انواع لباس‌ها، کفش‌ها و لوازم ضروری و غیر ضروری توجه کنید. انتخاب بهترین سایز کمد برای اتاق می‌تواند اولین گام برای یک فضای عالی باشد.

یکی از مهم‌ترین کاربردهای کمد دیواری در اتاق خواب برای این است که هر فرد بتواند لوازم مورد نیاز یا دیگر لوازمی را که شاید مدت طولانی‌تری به آن‌ها احتیاج ندارد را در کمد دیواری قرار دهد. به همین منظور، باید کمد دیواری اتاق خواب به نحوی طراحی و اجرا بشود و قفسه‌های داخلی و تقسیم‌بندی آن کاربردی واقع شود تا بتواند مفید واقع گردد. طراحی داخلی کمد دیواری در میزان استفاده از آن بسیار تاثیرگذار می‌باشد. با قرار دادن لوازم اضافی در کمد دیواری، می‌توان فضای اتاق را بزرگتر جلوه دهید.

در ادامه نیز شما را دعوت می‌کنیم تا از این گالری تصویری زیبا در طراحی مدل کمد دیواری چند منظوره بازدید فرمایید. قابل به ذکر است که تیم حرفه‌ای ایرانادکور می‌تواند تمامی این مدل‌ها را با توجه به فضای داخلی منزل شما به مرحله اجرا درآورد.

طراحی و اجرای کمد دیواری در شیراز

چیدمان قفسه بندی کمد دیواری 

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 18

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 17

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 15

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 14

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 13

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 12

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 11

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 10

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 9

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 8

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 7

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 6

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 5

 

مدل کمد دیواری چند منظوره  4

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 3

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 2

 

مدل کمد دیواری چند منظوره 1

 

مدل کمد دیواری چند منظوره

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای در طراحی و اجرای کمد دیواری در شیراز همواره تلاش می‌کند تا خدماتی متفاوت و شایسته را به شما همراهان گرامی عرضه دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید و یا از بخش پروژه‌های اجرا شده توسط تیم حرفه‌ای ایرانادکور بازدید نمایید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم