09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
محل کار شما باید مکانی سرشار از زیبایی و آرامش باشد تا کیفیت کار شما را افزایش داده و خستگی ناشی از کار را جبران نماید . هر کس در محیط های اداری و تجاری کار می کند می داند که مفیدترین و بهترین ساعات روز در این محیط ها سپری می شود ، پس دکوراسیون دفتر کار می تواند در روحیه و نشاط بسیار مهم و تاثیر گذار باشد . خصوصا اگر نوع شغل شما به گونه ایست که ارباب رجوع دارید ، زیبایی و مدرن بود دفتر کار شما اهمیت بیشتری پیدا می کند . چراکه همیشه دکوراسیون است که باعث قضاوت دیگران درباره درون ما می شود .

تاریخ مقاله : 1398/09/10

ایرانادکور ، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور ،  با اجرای پروژه های بسیاری در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون اداری ، بهترین و ناب ترین ایده ها را در اختیار شما خواهد گذاشت . برای دانستن نکات و مطالبی در این خصوص تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

دکوراسیون دفتر کار

بهترین دکوراسیون دفتر کار مدرن و شیک

بر اساس مطالعاتی که در زمینه بهره مندی محیط کار انجام شده است مهمترین عاملی که توانایی کارمندان را تعیین می کند، محیط اطرافشان است. گفته می شود که طراحی دکوراسیون دفتر کار اگر به درستی و با اصول انجام شده باشد، می تواند به میزان ۲۰ % سودآوری شرکت و محیط کار را افزایش دهد .

دکوراسیون اداری نقش بسیار مهمی در پیشرفت شرکت ها دارد و طبیعی است که هزینه برای طراحی دکوراسیون شرکت و یا محل کار بهترین سرمایه گذاری برای پیشرفت کار است .

دکور دفتر کار

تناسب رنگ را رعایت کنید : اصلی ترین عامل در ظاهر دفتر کار شما ، رعایت تناسب رنگ بین اجزای داخل اتاق است . رنگ‌های جیغ و زننده در طراحی دکوراسیون محل کار باعث دلزدگی خواهد شد . همچنین دکوراسیون اداری تک رنگ نیز محیط را کسل کننده و تکراری می کند پس سعی کنید با رعایت هارمونی رنگ در طراحی و استفاده از رنگ‌های ملایم فضای خود را متنوع تر و زیبا تر نمایید .

نظم دهی از طریق جانمایی صحیح : هیچ چیزی در دکوراسیون به اندازه نظم به چشم نمی آید . اگر میزها و صندلی ها درجاهای مخصوص و منظم قرار نگیرند قطعاً بر روی کار شما تاثیر منفی می گذارد وقتی با نظم جلو بروید مدت زمان کمتری صرف جا به جایی و انجام امور مرتب سازی خواهد شد .

دفتر کار

قفسه بندی و شلف : قفسه و شلف جایی برای نظم دهی به فایل ها ، کتاب ها و اسناد است . استفاده از شلف باعث می‌شود هنگامی که نیاز به یک مدرکی داشته باشید در کمترین زمان از درون شلف یا قفسه آن‌ها را بیابید. مکان قرار دادن شلف یا قفسه در کنار میز شما است تا دسترسی خوبی به مدارک و فایل‌ها داشته باشید.

نور کافی : بهترین نور ، نور طبیعی است . در اتاق کار خود تا جاییکه می توانید از نور طبیعی بهره ببرید . همه می دانید استفاده از نور مصنوعی یعنی لوستر و لامپ جایگزین خوبی برای نور طبیعی نیست . اگر مایل باشید از نور طبیعی در طول روز استفاده کنید باید میز کار خود را در نزدیکی پنجره قرار دهید تا در زمان وجود نور خورشید بتوانید بهترین استفاده را از آن داشته باشید . هنگامی که از نور طبیعی استفاده می‌کنید فضای کار شما بزرگ‌تر و همچنین دل‌بازتر جلوه می‌دهد .

دفتر کار

گیاهان آپارتمانی : استفاده ازگیاهان آپارتمانی در محل کار باعث نشاط و شادابی در محیط می‌شود . گیاهان در محل کار انرژی مثبت بسیار زیادی به کارکنان می‌بخشد و باعث تولید اکسیژن می‌شود .

مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کنیم :

اصول نورپردازی دفتر کار

طراحی منحصر بفرد سالن اجتماعات

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری

انواع پارتیشن و کاربرد آن

ایرانادکور ، بهترین مجری دکوراسیون داخلی دفتر کار در شیراز در خدمت شما عزیزان خواهد بود . برای بهره مندی از خدمات مشاوره در خصوص اصول طراحی دکوراسیون دفتر کار ، با ما در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم