09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
خانه هایی که تراس دارند در واقع مکانی دنج در اختیار دارند که می توانند از آن بسیار لذت ببرند . بسته به متراژ و کاربرد تراس استفاده از آن متفاوت است. گاهی اوقات دوست داریم که با گذاشتن یک میز و صندلی، در هوای آزاد تراس استراحت کنیم و شاید قهوه ای بنشیم و به تماشای طبیعت مشغول شویم . اما سرمای پاییز و زمستان که از راه می‌رسد، استفاده از تراس را محدود می کند و ما دیگر شاید نتوانیم استفاده زیادی ازین فضا داشته باشیم . پوشش دادن تراس چه موقت و چه دائم راهی است برای غلبه بر این مشکل . با ما همراه باشید تا نکاتی چند در خصوص پوشش دهی تراس ها در فصول سرد را مرور کنیم .

تاریخ مقاله : 1398/08/11

ایرانادکور ، با اهمیت دادن به جزئیات ، ایده‌های ناب طراحی داخلی برای هر چه زیباتر و کاربردی تر کردن محیط زندگی شما را ارائه می دهد . تیم ما افتخار دارد همراه و همگام شما در انتخاب های صحیح و بهینه باشد . صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید .

پوشش تراس

 پوشش شیشه ای تراس برای فصول سرد سال

بهترین راه برای استفاده بی نقص از تراس های زیبای خانه ها پوشش دهی سطح بیرونی آن است با این کار هم از ورود هوای سرد به داخل خانه جلوگیری می کنیم و هم می توانیم به لذت بردن از این فضا در فصول سرد ادامه دهیم .

یکی از راه های حصار کشی تراس شیشه‌های مقاوم و یراق آلات مکانیکی ریلی و کشویی است تا بدینوسیله بتوانیم منظره بیرون را براحتی ببینیم بی آن که سرما به داخل نفوذ کند .

این پوشش های شیشه ای را می توان در تابستان برداشت و یا حتی آن ها را نگه داشت چراکه در فصل تابستان هم باعث خنک ماندن فضای تراس می شوند . اما ممکن است بخواهید در بهار و تابستان از هوای تازه و مفرح استفاده نمایید .

بسته به محلی که زندگی می کنید و دیدی که به بیرون دارید می توانید شیشه را از جنس هایی انتخاب کنید که از بیرون نتوانند شما را ببینند مانند شیشه های سیکوریت . پیشتر در همین سایت در خصوص تفاوت بالکن و تراس کاربرد آنها مقاله ای کاربردی ارائه داده ایم که شما را به مطالعه آن مقاله هم دعوت می کنیم .

حفاظ شیشه ای تراس

مزایای استفاده از شیشه به عنوان پوشش تراس

علاوه بر حفظ انرژی گرامیشی و سرمایشی که اشاره شد ، داشتن حفاظ و یا پوشش شیشه ای مزایای دیگری نیز دارد که ممکن است شما را بیشتر تشویق کند تا این کار را انجام دهید .

یکی از مزایای پوشش شیشه ای تراس ، بالا بردن امنیت برای کودکان است چرا که یکی از نگرانی های والدین بازی کردن بچه ها در تراس است . از مزایای دیگر آن ممانعت کردن از ورودحشرات خصوصا در فصل تابستان است . همچنین حتما دیده اید که برخی از پرندگان در تراس ها لانه می گزینند و تخم گذاری می کنند . این کار گرچه حس شیرینی به همراه  دارد اما باعث ایجتد خرابی ها و آسیب به دیوار و سقف تراس می شود که با پوشش دهی تراس این مورد نیز بر طرف می گردد .

بالکن

جلوگیری از ورود گرد و خاک خصوصا برای مکان هایی که در اطراف آن ساخت و ساز انجام می گیرد . خشک باقی ماندن تراس در هنگام بارش باران و برف ، به ویژه برای خانواده هایی که لباس ها را در تراس پهن می کنند تا خشک شود .

همچنین این دیوار شیشه ای برای جلوگیری از آلودگی صوتی مفید به نظر می رسد .

پوشش شیشه ای تراس

 ایرانادکور ، پیشرو در رائه طرح های مدرن و به روز برای جزء به جزء خانه شما . حتی چیدمان داخلی آپارتمان های کوچک . کارشناسان ما بهترین پوشش تراس در شیراز را به شما ارائه خواهند داد . 

 

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم