09177114128 سفارش دکوراسیون
اگر شما بتوانید در فضای کافی شاپ خود یک محیط آرام و لذت بخش را برای مراجعین خود فراهیم کنید؛ به سرعت شما محبوبیت بسیاری به دست خواهید آورد و افراد زیادی به مشتری ثابت شما تبدیل خواهند شد.

 

امروزه، کافی شاپ‌ها به یک فضای دنج و لذت بخش برای سپری کردن اوقات فراغت بسیاری از افراد شده است. کافی شاپ‌ها دارای ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فرد بسیاری هستند که باعث می‌شود تا به راحتی بتوانند افراد زیادی را به سمت خود جذب کنند. در این میان، رفتن به کافی شاپ‌ها و گذران اوقات فراغت به مدت طولانی در فضای کافی شاپ‌ها برای نوجوانان و جوانان امروزی به امری خوشایند و جدا نشدنی از زندگی روزمره تبدیل شده است.

یکی از عوامل اصلی که باعث جذب افراد زیادی به کافی شاپ‌ها می‌شود در اصل فضای کافی شاپ و دکوراسیون داخلی آن می‌باشد. مطمئن باشید که اگر شما بتوانید در فضای کافی شاپ خود یک محیط آرام و لذت بخش را برای مراجعین خود فراهیم کنید؛ به سرعت شما محبوبیت بسیاری به دست خواهید آورد و افراد زیادی به مشتری ثابت شما تبدیل خواهند شد.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با داشتن سابقه‌ای درخشان در طراحی کافی شاپ در شیراز همواره تلاش می‌کند تا خدماتی شایسته را به مشتریان خود ارائه دهد.

 

طراحی کافی شاپ در شیراز 2

 

طراحی داخلی کافی شاپ در شیراز

ممکن است شما تصور کنید که ارائه خدمات مناسب و عالی به مشتریان در اصل تنها دلیلی است که باعث می‌شود تا یک شخص تمایل داشته باشد که شما را به عنوان کافی شاپ مورد علاقه خود انتخاب کند. اما در اصل اینچنین نیست. شما نمی‌توانید بدون اینکه فضایی دنج و آرام را برای مشتریان خود در محیط کافه فراهم کنید، آن‌ها را به سوی خود جذب نمایید.

بی شک طراحی و خلق یک دکوراسیون زیبا و جذاب در فضای کافی شاپ؛ در کنار عوامل دیگری مانند غذا و سرویس دهی خوب به مشتریان می‌تواند تاثیر بسیار زیادی را در جذب مشتری ایفا کند. بنابراین، به کارگیری  خلاقیت و نوآوری در خلق یک فضای مطلوب در محیط کافی شاپ برای جوانان و نوجوانان می‌تواند به عنوان یک راهکار مناسب عمل کند که به کمک آن مشتری‌های بیشتری را می‌توان به فضای کافی شاپ دعوت کرد.

اولین عاملی که در هنگام طراحی کافی شاپ در شیراز باید به آن توجه نشان داد در اصل شناخت  و بررسی علایق مشتری می‌باشد. با توجه به اینکه کافی شاپ شما در چه محله و خیابانی قرار داشته باشد، مدل افراد و مشتریانی که به به فضای کافی شاپ شما وارد می‌شوند قطعا متفاوت است. اگر در خیابان‌های قدیمی شهر با جمعیت میان سال یا مسن قرار است کافی شاپ خود را افتتاح کنید، قطعا دکوراسیون کافی شاپ شما متفاوت خواهد بود نسبت به زمانی که قرار است تا در خیابان‌های جوان پسند شهر که پر از پاساژ و نور و هیجان است کافی شاپ خود را افتتاح کنید. بنابراین، در نظر گرفتن سلیقه مشتری بر سلیقه شخصی شما در اولویت قرار دارد. بر این اساس و برای جذب مشتری بیشتر به کافی شاپ باید به دیزاین فضای کافی شاپ بسیار اهمیت بدهید.

استفاده از متریال‌های طبیعی در دکوراسیون رستوران‌ها و کافی شاپ‌های امروزی در کنار گل و گلدان‌های متعدد، بسیار خاص و متفاوت جلوه می‌کند. این امر باعث جذب مشتریان زیادی به سمت کافی شاپ شما خواهد شد. چوب و گل در کنار هم به راحتی می‌توانند یک محیط خوشبو و دلپذیر را ایجاد کنند؛ که افراد را به حس ناب طبیعت بیشتر نزدیک می‌کند.

همیشه طبیعت حس آرامش و سرزندگی را به همراه خود می‌آورد. تصور کنید خسته و عصبی به کافی شاپی با دکور چوبی وارد شده‌اید و بوی مطبوع قهوه در فضا پیچیده است، در همان لحظه نخست به حدی جذب فضای کافی شاپ می‌شوید که ممکن است دیگر به منو، قیمت و ... توجهی نکنید. حالا شما مشتری وفادار این کافی شاپ به حساب می‌آیید.

 

طراحی کافی شاپ در شیراز 3

 

اجرای نورپردازی کافی شاپ در شیراز

دکوراسیون داخلی یک کافی شاپ دارای اهمیت بسیار زیادی می‌باشد. عوامل بسیاری در دکوراسیون فضای داخلی کافی شاپ موثر هستند که نورپردازی کافی شاپ نیز از این عوامل به حساب می‌آید. این دکوراسیون داخلی و نورپردازی کافی شاپ باید به نحوی باشد که هم مشتری را به داخل فضای کافی شاپ دعوت کرده و هم باعث گردد تا مشتری دوباره و دوباره به کافی شاپ شما برگردد. تحقق این امر ممکن نیست؛ مگر با برخورداری از دکوراسیون و نورپردازی متفاوت در کافی شاپ!

یک نورپردازی صحیح و اصولی می‌تواند زیبایی و جذابیت فضا را دو برابر کند و باعث شود تا آن فضا برای همیشه در ذهن مشتری ماندگار شود و در صورتی که تمایل داشت تا به کافی شاپ برود، انتخاب اول او در اصل کافی شاپ شما باشد. فراموش نکنید که نورپردازی کافی شاپ می‌تواند نقش دعوت کنندگی را برای مشتری ایفا کند.

نورپردازی فضای داخلی و خارجی کافی شاپ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. باید در نظر داشته باشید؛ که نورپردازی خارجی فضای کافی شاپ نیز به اندازه نورپردازی داخلی دارای ارزش و اهمیت می‌باشد. زیرا دعوت‌کنندگی کافی شاپ از محیط بیرونی و نورپردازی بیرونی آغاز می‌گردد. شناخت انواع لایه‌های نورپردازی در طراحی داخلی به شما در این مسیر کمک خواهد کرد.

اصول نورپردازی کافی شاپ معمولاً همیشه یکسان و کاربردی می‌باشد. آشنایی با این اصول به شما کمک بسیاری خواهد کرد. زیرا، استفاده از این اصول در طراحی و اجرای دکور کافی شاپ باعث می‌شود تا در نهایت فضایی خاص و منحصر به فرد را خلق کنید. رعایت اصول نورپردازی کافی شاپ در شیراز نیز می‌تواند به شما در جذب مشتری و مشتری مداری بسیار کمک کند. دکور کافی شاپ چیزی است که از موارد متعدد تشکیل شده است. انتخاب رنگ برای دیوارها و سقف نقش موثری را در ترکیب با نورپردازی به همراه دارند.

 

طراحی کافی شاپ در شیراز 4

 

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضای کافی شاپ در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات برتر و متفاوت به مشتریان و کارفرمایان خود در راستای جلب رضایت آن‌ها تلاش کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود می‌توانید با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید یا از پروژه‌های اجرا شده توسط تیم حرفه‌ای ایرانادکور بازدید فرمایید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم