09177114128 سفارش دکوراسیون
ایرانادکور، نامی بلند آوازه در زمینه دکوراسیون فروشگاهی در جنوب کشور، مفتخر به انجام پروژه های موفق بسیاری است که توانسته اعتماد مشتریان عزیز خود را جلب و اعتبار نام خود را حفظ نماید.

در پروژه ای که در ادامه بررسی می کنیم ، مغازه مانتو فروشی در شهرستان جم با تغییر دکوراسیون مناسب ، توسط تیم حرفه ای ایرانادکور به فروشگاه خشکبار و آجیل فروشی تغییر کاربری داده شده است.

ایرانادکور، نامی بلند آوازه در زمینه دکوراسیون فروشگاهی در جنوب کشور، مفتخر به انجام پروژه های موفق بسیاری است که توانسته اعتماد مشتریان عزیز خود را جلب و اعتبار نام خود را حفظ نماید.

قطعا طراحی مغازه خشکبار و آجیل فروشی ، یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در جذب مشتری بیشتر و در نهایت افزایش فروش مغازه است.

اگر می خواهید به طراحی داخلی و دکوراسیونی برسید که هم برای مشتری هایتان جذابیت داشته باشد و هم برای شما سود و فروش بیشتر را به همراه داشته باشد، به شما پیشنهاد میکنیم از مشاوره دکوراسیون داخلی بهره مند شوید .

 

دکوراسیون آجیل فروشی

 

دکوراسیون داخلی مغازه آجیل فروشی

يكى از اصلى ترين عوامل تاثير گذار در جذب بيشتر مشترى و افزايش فروش، طراحى دکوراسیون داخلی مغازه است. و بايد براى طراحى مغازه به همه جوانب در مغازه خشكبار و آجيل توجه کنید. و طراحى ويترين و داخل مغازه طوری باشد كه موجب جذابيت و جذب مشترى به داخل مغازه گردد.

داشتن ويترين مناسب مشتريان را به داخل مغازه آجيل فروشى سوق می دهد. و در اين مرحله بايد به دكوراسيون داخلى نيز دقت داشت. طراحى داخلى جذاب مى تواند بيننده را جذب كند. و وسوسه انگيز باشد. در مغازه خشكبار و آجيل فروشى ها تنها كيفيت محصولات كافى نخواهد بود بلكه بايد به نوع ارائه و نشان دادن و ديزاين مغازه و به خصوص بهداشت هم توجه خاص داشت.

حداکثر استفاده از محیط مغازه حتی با متراژ کم ، باید از اهداف اصلی ما باشد . در این راستا مقاله دکوراسیون مغازه کوچک را مطالعه کنید . ثابت شده است که اولین عاملی که مشتری به ان می نگرد ، محصول نیست ، بلکه نما و دکواسیون جایی است که پا به درون آن می گذارد .

ما در پروژه اجرای دکوراسیون داخلی مغازه آجیل فروشی در شهرستان جم با مغازه ای رو به رو بودیم که قبلا مانتو فروشی بوده و هیچ تجهیزات و المانی از دکوراسیون مواد غذایی در آن وجود نداشت ، همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید ، ابتدا تمام تجهیزات قبلی جمع آوری شد و سپس با قفسه بندی مناسب ، اقدام به اجرای دکوراسیون داخلی فروشگاه کردیم. قفسه هایی از جنس ام دی اف سفید از نوع هایگلاس که بتوان براحتی آن را تمیز و درخشان کرد. 

 

دکوراسیون فروشگاهی

 

دکوراسیون مغازه

 

 

مغازه آجیل فروشی

 

 

enlightened تمام عکس های قبل و بعد فروشگاه آجیل فروشی را اینجا ببینید.

مقالات زیر را هم مرور کنید : 

enlightenedطراحی و اجرای دکوراسیون مغازه

enlightenedطراحی دکوراسیون ارزان قیمت مغازه

enlightenedاصول بازسازی مغازه

 

مغازه خشكبار و آجيل

در فروش آجيل و خشكبار بايد دقت کنید كه دماى لازم (٢٠الى ٢٣)درجه سانتى گراد باشد. بنابراين گرم بودن و سرد بودن محيط اهمیت بالایی خواهد داشت.

يك دكور مناسب نه تنها در نظم بخشيدن مغازه كمك خواهد کرد بلكه چيدمان درست مى تواند در جذب مشتری کاملا موثر باشد. امروزه باتوجه به پيشرفت در زمينه طراحى دكوراسيون، مى توان سبك های مختلفی برای مغازه خشکباری انتخاب کرد از سبک های سنتی با ظروف نوستالژیک و سبک مدرن با ظاهری تمیز و ساده.

استفاده از قفسه هاى مدرن و جديد براى ساماندهى فضا مورد نیاز است و باعث رقابت در بازار آجيل فروشان شده است. استفاده از قفسه هاى شيشه اى و مدرن و شيك كه محصولات به راحتى قابل رويت باشند، تاثير زيادى براى جذب مشترى و افزايش خريد مشترى خواهد داشت.

موضوع بعدی رعایت بهداشت و تمیز و خنک بودن و همچنین خوشبو بودن مغازه است ، باید متریال هایی انتخاب کنید و رنگ ها و نورها را طوری برگزینید که بتونید بهداشت را بخوبی رعایت کرده و به مشتری نمایش دهید برخی متریال ها مانند ظروف مسی و قلم کاری شده گرچه برای خشکباری مناسب هستند اما قابلیت تمیز کردن و نمایش بهداشت را ندارند اما قفسه هایی با متریال هایگلاس سفید میتواند این عیوب را برطرف ساخته مغازه ای درخشان و تمیز را به نمایش بگذارد.

رنگ ها هم در مغازه باید طوری انتخاب شوند که اشتهای مشتری را برانگیخته کنند ، پوستر ها و عکس هایی از آجیل و خشکبار می تواند این کار را بخوبی انجام دهد.

پوشیدن لباس های فرم و تمیز برای کارکنان آجیل فروشی از الزامات است ، خشکبار جزو موار غذایی است و معمولا قیمت بالایی دارد بنابراین تلاش کنید تمام اصول مشتری مداری و بهداشت را رعایت کنید.

برای داشتن بهترین دکوراسیون داخلی آجیل و خشکبار در شیراز و جنوب کشور با ما در تماس باشید . کارشناسان ما اصول طراحی داخلی مغازه را به خوبی می دانند .

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم