09177114128 سفارش دکوراسیون
کابینت‌های آشپزخانه از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند و علاوه بر این، تنوع رنگی و طرح در آن‌ها بسیار زیاد است. هر شخص می‌تواند با توجه به تم رنگی و سبک دکوراسیون داخلی منزل خود به انتخاب بهترین و مناسب‌ترین کابینت بپردازد.

 

در هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی هر خانه‌ای، به صراحت می‌توان بیان کرد که مهم‌ترین و تاثیرگذارترین بخش دکوراسیون داخلی آن منزل در اصل آشپزخانه خانه به حساب می‌آید. آشپزخانه همیشه به عنوان قلب خانه در نظر گرفته می‌شده است و طراحی و دکوراسیون آشپزخانه تاثیر مستقیمی بر روی دکور داخلی منزل داشت. بنابراین، همه تلاش می‌کردند تا دکوراسیون آشپزخانه منزل خود را به بهترین حالت طراحی و اجرا کنند.

در این میان، می‌توان بیان کرد که اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز می‌تواند به عنوان مهم‌ترین عنصر طراحی در آشپزخانه به حساب آید؛ که بخش عظیمی از دکوراسیون آشپزخانه را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. امروزه، نیز انواع مختلفی از کابینت‌ها در جنس، طرح و رنگ مختلف در بازار وجود دارند که هر کدام دارای مزایا و معایب منحصر به فرد خود می‌باشند؛ و به همین دلیل بهتر است تا هر شخصی قبل از اقدام به ساخت کابینت آشپزخانه در شیراز به خوبی به جمع آوری اطلاعات در این زمینه پرداخته و هوشمندانه تصمیم بگیرد.

از همین رو، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز را حتماً به بهترین شرکت طراحی کابینت در شیراز بسپارند تا در نهایت از نتیجه کار راضی باشند. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز همواره تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را در زمینه کابینت سازی در شیراز به مشتریان و کارفرمایان گرامی خود ارائه دهد.

کابینت‌های آشپزخانه از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند و علاوه بر این، تنوع رنگی و طرح در آن‌ها بسیار زیاد است. هر شخص می‌تواند با توجه به تم رنگی و سبک دکوراسیون داخلی منزل خود به انتخاب بهترین و مناسب‌ترین کابینت بپردازد. فقط کافی است تا با نحوه انتخاب بهترین کابینت آشپزخانه در شیراز آشنا باشید و بتوانید بهترین و متخصص‌ترین تیم را برای نصب کابینت در شیراز انتخاب کنید. در ادامه به معرفی انواع کابینت خواهیم پرداخت.

 

cabinet making in shiraz 1

 

اجرای کابینت کلاسیک چوبی در شیراز

کابینت‌های چوبی نیز مانند تمام عناصر و لوازم دیگری که از چوب ساخته می‌شوند، دارای طرح و مدلی مجلل و بسیار زیبا هستند. این کابینت‌ها باعث می‌شوند تا دکوراسیون منزل شما بسیار شیک و لوکس به نظر برسد و حال و هوای منزل نیز به صورت کلی تغییر کند. در هنگام ساخت کابینت آشپزخانه در شیراز بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که کیفیت و نحوه ساخت کابینت نیز در نتیجه نهایی کار بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

بنابراین، همیشه تلاش کنید تا بهترین شرکت طراحی کابینت در شیراز را برای انجام این کار انتخاب کنید. معمولاً درب‌های کابینت‌های چوبی از جنس چوب گردو، بلوط، راش و یا گیلاس ساخته می‌شوند؛ که باعث می‌شوند تا طرح‌های کلی کابینت‌های چوبی بسیار مجلل و لوکس به نظر برسند. همچنین، کابینت‌های چوبی به دلیل اینکه از چوب‌های طبیعی ساخته می‌شوند، دارای نقش و نگارهای بسیار زیبا و منحصر به فرد هستند که جلوه خاصی را به فضا نیز می‌بخشند.

همچنین، در هنگام انتخاب رنگ برای کابینت‌های چوبی، رنگ قهوه‌ای از رنگ‌های محبوب به حساب می‌آید.

اجرای کابینت ممبران در شیراز

شاید بتوان کابینت ممبران را به عنوان کی از بهترین جایگزین‌ها برای کابینت چوبی آشپزخانه دانست. افراد بسیاری تمایل دارند تا از طرح، رنگ و مدل کابینت‌های چوبی در آشپزخانه خود استفاده کنند؛ ولی تمایل ندارند تا به اندازه کابینت‌های چوبی و تمام چوب هزینه پرداخت کنند. در این حالت می‌توان بیان کرد که کابینت ممبران به عنوان بهترین جایگزین به حساب می‌آید. قیمت کابینت در شیراز، همیشه به مواد و مصالح اولیه و تعداد کابینت‌های زمینی و هوایی بستگی دارد.

کابینت ممبران دارای طرحی مانند چوب می‌باشد که از دوام و مقاومت بالایی نیز برخوردار است. ماندگاری بالای این کابینت و قیمت مناسب آن در مقایسه با کابینت تمام چوب باعث شده است تا کابینت ممبران به یکی از کابینت‌های محبوب امروزه تبدل شود. فراموش نکنید که کیفیت اجرای کابینت آشپزخانه در شیراز نیز بر روی نتیجه نهایی کار بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

اجرای کابینت پی وی سی در شیراز

کابینت پی وی سی یکی از پرکاربردترین کابینت‌ها در دکور آشپزخانه به حساب می‌آید. مزایای کابینت پی وی سی مانند مقاومت در برابر رطوبت باعث گردیده تا صفحات پی وی سی در ساخت کمد‌های استخر و روشویی‌های کابینتی نیز مورد استفاده قرار بگیرند. معمولاً رنگ اصلی کابینت‌های پی وی سی سفید است؛ اما اخیراً در رنگ‌های دیگر نیز به بازار عرضه شده‌اند. انتخاب بهترین جنس کابینت آشپزخانه باعث می‌شود تا دکور آشپزخانه زیبا و منحصر به فرد گردد. فقط کافی است تا در هنگام نصب کابینت در شیراز از بهترین شرکت طراحی کابینت در شیراز کمک بگیرید.   

کابینت‌ پی وی سی دارای مزایا و معایب منحصر به فرد خود است و در هنگام کابینت سازی در شیراز نیز بسیار محبوب در نظر گرفته می‌شود. همین امر باعث می‌شود تا این جنس کابینت برای بعضی از محیط‌ها بسیار مفید واقع شود و در مواردی دیگر نیز انتخاب مناسبی به حساب نیاید. این انتخاب بستگی به نوع کابینت در شیراز دارد.

یکی از مزایای کابینت پی وی سی عبارت است از ضد آب بودن و مقاومت آن در برابر رطوبت که بسیار مهم است. به همین دلیل پی وی سی را معمولاً فقط در ساخت کابینت‌های اطراف سینک به کار می‌برند. شما می‌توانید دو مدل متفاوت کابینت در آشپزخانه خود داشته باشید. از آنجایی که قیمت پی وی سی گرانتر از دیگر مصالح برای ساخت کابینت است، به همین دلیل در ساخت تمامی کابینت‌های آشپزخانه از آن استفاده نمی‌کنند. قیمت کابینت در شیراز نیز یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب نوع کابینت به حساب می‌آید.

اجرای کابینت ام دی اف در شیراز

تخته فیبر با چگالی متوسط یا همان (MDF)؛ به علت دارا بودن قابلیت‌های منحصر به فرد خود باعث شده است تا امروزه مورد استقبال زیادی در بازار مصرف قرار گیرد و موفق شده است تا راه خود را به هر منزل مسکونی و دفاتر اداری باز کند. از ام دی اف برای ساخت کابینت‌های آشپزخانه به وفور استفاده می‌شود و جلوه زیبایی نیز به فضای آشپزخانه می‌بخشد. بخش مهمی از کابینت سازی در شیراز را ساخت کابینت ام دی اف تشکیل می‌دهد.

قابلیت‌ها و مزایای ام دی اف عبارتند از:  قیمت ارزانتر نسبت به دیگر انواع چوب، یکنواختی چگالی در تمامی سطوح، روکش‌پذیری و قابلیت پرداخت و ابزارخوری بهتر نسبت به دیگر مصالح برای ساخت کابینت آشپزخانه. رشد جمعیت و افزایش تقاضا برای ام دی اف باعث شده است تا تولیدکنندگان به فکر استفاده از یک منبع دیگر به جز درختان برای ساختن چوب ام دی اف بیفتند. به همین دلیل، لازم است تا شما همیشه بهترین کابینت آشپزخانه در شیراز را انتخاب کنید.

کابینت‌های ام دی اف (MDF) با توجه به تنوع رنگ و طرحی که دارند با سایر عناصر و ملزومات دکوراسیون داخلی منزل و همچنین آشپزخانه به راحتی هماهنگ شده و زیبایی و جذابیت خاصی را به آشپزخانه می‌دهند. نکته اصلی این است که رنگ و طرح انتخابی شما برای کابینت آشپزخانه قطعاً بر روی کل دکوراسیون داخلی منزل شما تاثیر دارد. بنابراین باید در انتخاب طرح و رنگ کابینت آشپزخانه توجه کافی را داشته باشید.

کابینت ام دی اف سفید و مشکی قطعاً از بهترین انتخاب‌ها برای کابینت آشپزخانه به حساب می‌آید که می‌تواند با هر مدل و سبکی از دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه هماهنگ شده و زیبایی خاصی را به فضای خانه و آشپزخانه اعطا کند. قطعاً کابینت سازی در شیراز امری است که به هنر و تجربه زیادی احتیاج دارد. در کنار توجه به کیفیت بالای مواد و مصالح اولیه برای ساخت کابینت، فراموش نکنید که کابینت سازی خوب در شیراز فقط توسط تیم متخصص صورت می‌پذیرد.

همچنین فراموش نکنید که ام دی اف دارای مزایای بسیاری می‌باشد که در ادامه به یک لیست از آن مزایا اشاره می‌کنیم.

* مقرون به صرفه است؛ از آنجا که تولید آن نسبتا ارزان است، بنابراین در مقایسه با چوب ارزان‌تر است

* با استفاده از ام دی اف می‌توان به حفظ محیط زیست و درخت‌ها کمک کرد، زیرا برای تولید ام دی اف از خرده چوب‌های بازیافتی استفاده می‌شود.

* تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ‌ به خصوص به دلیل روکشی که بر روی آن استفاده می‌کنند.

* سطح ام دی اف صاف بوده و همین  امر نیز باعث می‌شود که چسباندن مواد دیگر روی آن کاری راحت باشد.

* مصونیت آن در برابر آسیب آفاتی مانند موریانه به دلیل مواد شیمیایی استفاده شده در ام دی اف

* ام دی اف با قرار گرفتن در برابر گرما سرما تغییر شکل نداده و منبسط یا منقبض نمی‌شود.

* قابلیت شکل دهی آسان

 

cabinet making in shiraz 2

سخن پایانی بهترین شرکت طراحی کابینت در شیراز

کابینت سازی در شیراز همیشه از عناوین و سرفصل‌های تخصصی در هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه در هر خانه‌ای به حساب می‌آید. قطعاً بهترین کار این است که شما در همان ابتدای کار به روش صحیحی سرمایه گذاری کرده و با انتخاب بهترین کابینت آشپزخانه در شیراز برای داشتن یک دکوراسیون جذاب و منحصر به فرد تلاش کنید. قطعاً کیفیت مصالح اولیه و نحوه ساخت کابینت‌ها در قیمت کابینت در شیراز و جلوه نهایی کار موثر است. بنابراین، بهتر است تا همیشه به دنبال کابینت سازی خوب در شیراز باشید.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای کابینت ام دی اف در شیراز تلاش می‌کند تا با ارائه برترین و خاص‌ترین خدمات همواره در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز گام بردارد. همچنین، به منور دریافت مشاوره رایگان از تیم تخصصی ایرانادکور، می‌توانید هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از پروژه‌های اجرا شده توسط تیم ایرانادکور نیز دیدن فرمایید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم