09177114128 سفارش دکوراسیون
اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز را به ما در ایرانادکور بسپارید. گروه طراحی دکوراسیون مغازه ایرانادکور , طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون داخلی مغازه ، دکوراسیون اداری و دفتر کار در شیراز و جنوب ایران با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان در خدمت شما همشهریان عزیز است.

اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز  را به ما در ایرانادکور بسپارید. گروه طراحی دکوراسیون مغازه ایرانادکور , طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون داخلی مغازه ، دکوراسیون اداری و دفتر کار در شیراز و جنوب ایران با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان در خدمت شما همشهریان عزیز است.

 

اجرای دکوراسیون مغازه در شیراز

 

اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز

از مهم ترین موارد مرتبط با معماری ساختمان ها که در نگاه اول نظر مخاطب را جلب می نماید، مربوط به نما و دکوراسیون است که سبک و شکل ظاهری آن و متریال و اجزایی که برای پیاده سازی این نما مورد استفاده قرار می گیرد، وابسته به نوع بنا و کاربردی که دارد، (تجاری، تفریحی،اداری، مسکونی و … ) متفاوت است.

امروزه با پیشرفت هایی که در زمینه معماری و تلفیق آن با هنر صورت گرفته ، شاهد خلق آثار بسیار زیبایی هستیم که توانسته تاثیرات زیادی را بر بینندگان داشته باشند. حال ممکن است در ساختمانی این زیبایی برای فروش بهتر بنا کمک کننده باشد و در فروشگاه باعث جلب مشتری و فروش بیشتر گردد.

رعایت اصول مهم در اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز بسیار مهم است و تنها کسانی که از دانش، آگاهی و تجربه کافی برخوردارند، می توانند این کار را به بهترین شکل پیش ببرند و آنچه ایده آل است را انجام دهند.

 

بیشتر بخوانید : 

طراحی دکور مغازه پوشاک فروشی

دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز

در شیراز هم با سپردن پروژه های مهم به معماران داخلی و طراحان متخصص، نتیجه نهایی بسیار رضایت بخش می شود اینکه شما فروشگاه خود را یکبار برای همیشه دکور کنید و بهترین ایده ممکن را برای مغازه خود اجرا کنید واقعا کار هر تیم و شخصی نیست.

طراحان و ایده پردازان پروژه های بزرگ، به خوبی می توانند اکثریت فاکتورهایی را که می تواند موجب چشم نواز تر شدن فضای داخلی و بیرونی یک مراکز تجاری شود و تاثیرات مثبت بر افزایش فروش مغازه را به وجود آورند، به کار ببرند.

ما نیز در ایرانادکور با طراحی دکور مغازه در شیراز به شما کمک می کنیم تا در رقابت با رقبا پیروز باشید.

 

زیباترین طراحی دکوراسیون مغازه در شیراز

به جرات می توان گفت که یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر میزان فروش و محبوبیت یک کسب و کار، آن چیزی است که در وهله ی اول به مشتری ارائه می شود، به همین دلیل تاکید می شود که اگر شما نیز دارای شغلی هستید که به طور مستقیم در ارتباط با فروش کالاها و محصولات خاصی است؛ ( مغازه دار هستید ) حتما به موضوع طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ی خود توجه کنید. درست است که کیفیت کالا و قیمت آن تاثیری مهم و غیر قابل انکار بر فروش شما دارد اما ظاهر مغازه یا فروشگاه شما هم می تواند تاثیر به سزایی در این امر داشته باشد.

 

اجرای دکوراسیون مغازه در شیراز

 

اولین چیزی که مشتری از کسب و کار شما درک خواهد کرد، دکوراسیون ویترین مغازه است. شما تنها چند ثانیه وقت دارید که نگاه مشتری را از ویترین به داخل مغازه جلب کنید پس باید ویترین شما به حدی جذاب و متفاوت باشد که مشتریان نتوانند براحتی از کنار آن عبور کنند.

این نما در واقع می تواند به عنوان یک معرف برای کسب و کار و محصولات شما باشد و هر چقدر جذاب تر باشد باعث می شود تا مشتری در برابر مغازه  و فروشگاهتان مکث و توقف طولانی تری کند و این توقف نیاز شماست چون باعث افزایش فروشتان خواهد بود.

اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز را به ما در ایرانادکور بسپارید ما یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی دکوراسیون مغازه در جنوب ایران هستیم که می توانید با مراجعه به دفتر ما ، پروژه های اجرا شده را بازبینی نمایید.

در ادامه چند راه کار ساده برای دکوراسیون داخلی مدرن مغازه در شیراز را با هم مرور می کنیم.

 

راهکارهای ساده برای دکوراسیون مغازه در شیراز

شما می توانید با اجرای چند راه‌ کار ساده دکور مغازه خود را بهینه کنید : دکور مغازه از ویترین شروع شده و به چینش بخش‌های داخلی مغازه می انجامد. همانطور که گفتیم داشتن دکور مناسب می‌تواند به جلب نظر و اعتماد مشتریان کمک کرده و موجب افزایش فروش گردد.

دکور مغازه در شیراز ابزاری قدرتمند در دستان شماست تا فروش خود را چندین برابر کنید و ما در ایرانادکور همراه شماییم تا این راه را برایتان هموار سازیم و از اتلاف وقت و هزینه و دوباره کاری جلوگیری کنیم.

مغازه‌های مختلف بنابر محصولاتی که ارائه می‌دهند و میزان تنوع آن، نیازمند ویژگی‌های خاصی در دکوراسیون داخلی مغازه خود خواهند بود.

نوع چینش و ارائه محصولات در یک فروشگاه مواد غذایی با یک فروشگاه پوشاک یا لوازم الکترونیکی تفاوت دارد. همچنین میزان اهمیت طراحی داخلی مغازه نیز برای کسب‌وکارهای گوناگون فرق می کند. دکوراسیون داخلی برای یک بوتیک شاید مهمتر از نانوایی باشد.

در طراحی ویترین دو عامل حائز اهمیت است ، در درجه اول ، شناخت سلیقه عمومی و نمایش بهترین محصولات در ویترین، کمک می‌کند که مشتری مجاب شود که آنچه می‌خواهد را در داخل مغازه شما جستجو کند.

دوم ، نوع چینش ویترین. در این زمینه بهتر است تنها محصولات اصلی را ارائه کنید و کل فضای ویترین را با محصولات زیاد شلوغ و بی نظم ننمایید.

قرار دادن اشیا تزئینی و یا مکمل که محصول شما هم نباشند اما برای معرفی محصول کاربرد داشته باشند می تواند جلوه خوبی به ویترین ببخشد. مثلا رگال و چوب لباسی کلاسیک در ویترین بوتیک مردانه.

 احتمالا این صحنه تکراری را دیده اید که مشتری چند قدم وارد مغازه شده و بدون هیچ‌گونه پرسشی از در خارج می شود ، اما چرا؟

باید بتوانید تا حد ممکن نرخ خروج را در این قدم‌های اولیه کم کنید. رنگ و نورپردازی مناسب و همچنین قرار دادن محصولات جذاب در نزدیکی ورودی می تواند این خروج زود هنگام را کاهش دهد.

همچنین محل قرارگیری فروشنده اهمیت دارد. قرار گرفتن میز فروشنده در انتهای مغازه ایده خوبی خواهد بود. این کار چند ویژگی مهم دارد. در درجه اول باعث می‌ گردد مشتری اطمینان بداند که فروشنده در مغازه حضور دارد. در درجه دوم برای مطرح کردن خواسته خود، باید تا نزدیک فروشنده رفته و کل فروشگاه را مشاهده خواهد نمود.

 

اجرای دکور مغازه شیراز

 

نورپردازی مغازه در شیراز

برای اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز نورپردازی بسیار مهم است. معمولا مغازه‌ها بدون پنجره و در فضایی دربسته طراحی می شوند. به همین دلیل نیز مسئله نورپردازی و ایجاد نور مناسب و کافی در آنها بسیار مهم خواهد بود. این موضوع به‌خصوص در زمینه محصولاتی که طرح ظاهری آنها مهم است (مانند پوشاک یا دکوراسیون) از درجه اهمیت بالاتری برخوردار است.

منابع نوری در مغازه باید طوری باشد که کمترین میزان سایه روی محصولات ایجاد گردد. به همین دلیل گاهی پیشنهاد می‌شود که در طبقات مغازه نیز کار نورپردازی انجام شود. همچنین ایجاد نور طبیعی و واقعی به حس بهتر مشتری کمک می کند ، رنگ ها در نور زرد و آبی تغییر می کنند و مشتری پس از رفتن به خانه از رنگ لباسی که خریده متعجب و پشیمان خواهد شد و شما مشتری را از دست خواهید داد!

 

 ایجاد فضای استراحت برای همراهان در فروشگاه

اگر مغازه شما کمی بزرگ است ، می توانید فضایی را برای آسودن مشتریان و همراهانشان در نطر بگیرید. این ایده می‌تواند تنها چند صندلی ساده باشد. این موضوع کمک می‌کند که همراهان خریدار با صبوری بیشتری به خریدار برای بررسی محصولات شما زمان بدهند.

ایجاد این فضا در کتاب‌فروشی‌ها رواج دارد؛ اما استفاده از آن در سایر مغازه‌ها نیز می‌تواند رونق کسب‌وکار شما را بهتر کند.

اگر صاحب فرشگاه بزرگی هستید حتی می توانید یک پارک محصور کوچک هم برای کودکان در نظر بگیرید ؛ مادرانی که خیالشان از مشغول بودن و امنیت کودکشان راحت است ، قطعا با آسودگی بیشتری خرید می کنند و مجبور نمی شوند بخاطر خستگی یا حوصله سر رفتگی کودک فروشگاه شما را ترک کنند.

در تیم ایرانادکور تلاش کردیم شما را با اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز آشنا کنیم برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های ما در تماس باشید.

 

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

1400/03/06

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم