09177114128 سفارش دکوراسیون
طراحی دکور مغازه پوشاک فروشی خود در شیراز را به ما در ایرانادکور بسپارید. اگر شما صاحب یک مغازه در شیراز هستید و به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی آن هستید می توانید با ما در ایرانادکور همراه باشید.

طراحی دکور مغازه پوشاک فروشی خود در شیراز را به ما در ایرانادکور بسپارید.

اگر شما صاحب یک مغازه در شیراز هستید و به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی آن هستید می توانید با ما در ایرانادکور همراه باشید.

خوب است بدانید که راه های زیادی برای استفاده حداکثری از حتی فضاهای کوچک وجود دارد.

 

دکوراسیون مغازه پوشاک

طراحی داخلی بوتیک ، برای افرادی که در کسب و کارشان از چنین فضایی استفاده می نمایند، خیلی مهم است. بیش تر مشتریان، جذب بوتیک هایی می شوند که دکوراسیون و ویترین آن ها جذاب باشد. برای دستیابی به بهترین قفسه بندی و دکوراسیون مغازه پوشاک ، نکاتی وجود دارد که به آن ها خواهیم پرداخت.

مسلما ویترین، رنگبندی، چیدمان، فرم و نورپردازی از مهم ترین مواردی هستند که هنگام ورود به یک مغازه پوشاک جلب توجه می کنند. در طراحی نیز باید همین موارد را در نظر داشت. ما طراحی دکور مغازه در شیراز را به گونه ای پیش میبریم که شما بهترین فروش را در آینده داشته باشید.

وقتی وارد یک مغازه پوشاک می شوید، چه چیزی برایتان مهم است؟

 

دکوراسیون مغازه پوشاک

 

ویترین مغازه پوشاک در شیراز

طراحی دکور مغازه پوشاک فروشی را بررسی می کنیم ، ویترین، اهمیت زیادی برای همه دارد و تاثیر عمیقی بر همه دارد. اگر مشتری از ویترین یک بوتیک خوشش آمد، احتمال این که به آن وارد شود، بالاست و این اولین مرحله از موفقیت شماست. چیدمان ویترین باید به گونه ای باشد که اجناس جذاب تر و جدیدتر به خوبی در معرض دید باشند. نورپردازی بخش های مختلف ویترین باید با طراحی و فکر به جزییات انجام شود تا اجناس به خوبی دیده شوند. استفاده از پس زمینه جذاب نیز بسیار مهم است. ما در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مدرن مغازه در شیراز در کنار شماییم تا بهترین ویترین را در بین رقبا داشته باشید.

 

رنگ بندی بوتیک 

رنگ ها قدرتمند هستند ، قدرت رنگ ها واقعا باور نکردنی است. رنگ های جذاب و کنتراست آن ها سبب می شود توجه مشتری ها به فروشگاه شما جلب شود. می توانید برای ایجاد تفاوت و خاص بودن به جای استفاده از یک رنگ از دو یا چند رنگ در کنار هم استفاده کنید و با یک هماهنگی و هارمونی جذاب مشتری را به سمت مغازه خود بیاورید.

 

دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز را با هم مرور می کنیم . نورپردازی مناسب در مغازه پوشاک یکی از مهم ترین مباحث بوده و هست. درجه و شدت نورپردازی در مغازه شما بستگی به حالتی دارد که برای دکوراسیون مغازه خود می پسندید. اگر بیشتر از پوشاک های طرح کلاسیک در مغازه استفاده شود بهتر است میزان شدت نور بالا باشد، اگر هم پوشاکی به سبک آنتیک در مغازه می فروشید نورپردازی مغازه باید متعادل در نظر گرفته شود.

سعی شود در نورپردازی مغازه پوشاک به هیچ عنوان از چراغ های فلوئورسنت با رنگ سبز و زرد استفاده نشود چرا که این چراغ ها حس دلپذیر بودن دکوراسیون را از بین می برند و بنوعی حس ناخوشایندی در مشتری ایجاد می شود. ضمن اینکه این نورها رنگ لباس را تغییر می دهند و مشتری وقتی به خانه رفت تازه متوجه رنگ واقعی لباس می شود.

شما می توانید با استفاده از نور سفید در قسمت شلفها و باکس ها ، زیبایی چشم گیری را در فروشگاه خود ایجاد کنید. همچنین برای تزیین بیشتر می توانید از این نور برای مشخص کردن مرز بندی های داخل مغازه استفاده کنید مثلا اگر رنگ لباس ها را تفکیک کرده اید بر اساس تفکیک رنگ بندی و مرز بندی نور را هم تغییر دهید تا بیشتر به چشم بیاید.

 

استفاده از مانکن در مغازه فروش پوشاک

طراحی دکور مغازه پوشاک فروشی در شیراز را بررسی می کنیم. استفاده از مانکن های مناسب و زیبا در تعداد لازم در بسیاری از مغازه های پوشاک رواج دارد. حتماً بوتیک های شیک و باکلاس فراوانی را دیده اید که هم در ویترین مغازه و هم در داخل از تعدادی مانکن بسیار زیبا برای نمایش دادن لباس ها استفاده می کنند.

گاهی این مانکن ها بهترین ابزار برای زیباسازی دکوراسیون، نمایشِ بهتر انواع پوشاک و همچنین افزایش جذابیت فروشگاه است که تمامی این موارد نهایتاً سبب افزایش فروش آن مغازه شما می شود. در استفاده از مانکن ها باید به ابعاد مغازه پوشاک و همچنین تعداد مورد نیاز توجه شود تا بیش از اندازه از آنها استفاده نشده و همچنین اگر مغازه دارای ابعادی کوچک است مشتری ها و خودتان دچار زحمت در رفت و آمد نشویددکوراسیون داخلی فروشگاه در شیراز را با ما در ایرانادکور تجربه کنید.

 

دکوراسیون مغازه پوشاک

 

چیدمان صحیح در طراحی دکور مغازه پوشاک فروشی

گفتیم که نحوه به نمایش گذاشتن اجناس و مبلمان داخل مغازه از نکات مهم در دکوراسیون مغازه پوشاک می باشد. با انجام درست اینکار به راحتی می توانید دکوراسیونی لوکس و خاص را برای مشتریان طراحی کنید. برای جذابیت بیشتر می توانید هر برای نوع لباسی مانند ژاکت ها، پیراهن ها و شلوارها، نحوه تا کردن و شلف مخصوص به خودشان را داشته باشید. یا اگر خواستار سبکی آنتیک در مغازه خود هستید طنابی قطور و قدیمی را از سقف مغازه آویزان کنید. برای ایجاد حسی دنج و گرم در دکوراسیون مغازه بهتر است از مبلمان راحتی بهمراه کوسن ها و بالش ها رنگارنگ استفاده کنید که بسیار بیشتر از صندلی ها و میزهای فلزی و سرد زیبایی و تاثیر گذاری دارند. در ادامه نمونه ایی زیبا از دکوراسیون مغازه و بوتیک پوشاک در قالب عکس را مشاهده خواهید کرد.

 

چیدمان و قفسه بندی در فضای یک بوتیک، اهمیت فوق العاده زیادی دارد. از متدهای قدیمی و تکراری برای قفسه بندی استفاده نکنید. نهایت نتیجه ای که در این حالت خواهید گرفت، فروشی متوسط است. اگر می خواهید بوتیک شما یک سر و گردن از دیگر بوتیک ها بالاتر باشد، باید نوع چیدمان اجناس را عوض کنید. از قفسه های تکراری استفاده نکنید و به جای آن ها طاقچه های معلق به کار ببرید. خودتان ایده پردازی کنید و از هر وسیله ای که به نظرتان به کار می آید، کمک بگیرید. از شلف‌ های دیواری و باکس‌ های زمینی استفاده کنید.

 

معمولا فاصله 10 الی 15 قدم ابتدایی در فروشگاه را به عنوان فضایی برای رهایی از فشار و یا انتقال انرژی ها در نظر میگیرند . در واقع خریدار فرصتی پیدا میکند تا از شلوغی هایی که خارج از فروشگاه با آن روبرو بوده مثل پارکینگ ، خیابان و ... رها شود و تا حدودی بار منفی اشخاص از لحاظ روانی تخلیه شود . وسعت این فضا بستگی به اندازه های فروشگاه دارد .

آنچه در این منطقه در ذهن خریدار ایجاد می شود دارای اهمیت بسیاری است و همانگونه که در ابتدای مقاله توضیح دادیم یک دید کلی از فروشگاه که شامل رنگبندی ، کلاس فروشگاه ، نورپردازی و بسیاری موارد دیگرد در این فضای مکس در قسمت ورودی به مخاطب القا می شود به همین دلیل این بخش می تواند نوع دکوراسیون فروشگاه شما را نسبت به بقیه رقبا برتری بخشد یا آن را در ذهن مخاطب پایین تر بیاورد .

 

این منطقه به هیچ عنوان نباید شلوغ و پیچیده باشد و باید بتواند به مشتری ها قدرت انتخاب مسیر را بدهد تا به این ترتیب اعتماد مشتری ها به فروشگاه بیشتر بشود . لازم به ذکر است که باید توجه کنید که تمامی موارد و المان هایی که در این بخش قرار میگیرد با دقت بسیاری مورد بررسی خریداران قرار میگیرد.

 

به این نکات نیز توجه کنید :

۱- در دیزاین مغازه فوق از رنگ سفید استفاده شده است . اما چرا رنگ سفید !!!؟؟؟ رنگ سفید یک رنگ لوکس محسوب می شود و استفاده از این رنگ در بوتیک هایی که فضای کوچکی دارند بسیار مناسب است .

۲- استفاده از باکس های سیاه و سفید در طراحی ویترین مغازه، یک! جذابیت شگفت انگیز و طراحی خاص را ایجاد نموده است .

۳- در طراحی این مغازه و بوتیک از ترکیب هارمونی سفید – صورتی استفاده شده است !. این سبک از دیزاین برای دکوراسیون بوتیک زنانه بسیار مناسب است .

۴- آیا طراحی ویترین و دیزاین این مغازه، خاص و خیره کننده نیست ؟؟؟

۵- استفاده از ویترین هایی با نورهای تارگت ( هدفدار) به معرفی اختصاصی! محصولات کمک شایانی می کند . بدون آنکه بخواهیم به مشتریان بگوییم! این محصولات ، کالاهای ویژه ی ما هستند آنها را به مشتریان نشان می دهیم .

۶- استفاده از سقف های کاذب جذاب و خیره کننده راهکاری مثبت در جذابیت یک فضای تجاری است .

۷- تنوع در طراحی ویترین های یک فروشگاه را فراموش نکنید !!!

 

دکوراسیون مغازه پوشاک

 

توجه به طراحی قسمت راست در دکوراسیون مغازه

بر اساس تحقیق که در بین مغازه داران و خرده فروشان انجام شده است؛ ۹۰ درصد مشتریان زمان که وارد یک مغازه می شوند به صورت ناخودآگاه ابتدا به سمت راست مغازه نگاه می کنند. به همین دلیل ، اغلب به آن “دیوار قدرت “می گویند. زیرا بالاترین تأثیر را در برداشت اول بر روی مشتری می گذارد . بنابراین باید به آن توجه زیادی شود.

اجناسی که در این سمت قرار دارند و اولین نگاه‌های مشتری به آنها می‌افتد تأثیر قابل‌توجهی روی دید کلی مشتری نسبت به مغازه و دکوراسیون مغازه خواهد داشت. پس باید اجناسی روی این دیوار قرار گیرند که بتوانند مشتری را جذب کنند؛ برای مثال: اجناس جدید یا خیلی خاص یا اجناسی که تقاضای بالایی برای آنها وجود دارد را می‌توان روی این دیوار قرار داد.

اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز را با ما در ایرانادکور تجربه کنید.

 

تهیه کننده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

1400/03/04

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم