09177114128 سفارش دکوراسیون
آیا شما هم نیاز به مشاوره در خصوص بازسازی و نوسازی خانه در شیراز دارید؟ ما در ایرانادکور، بهترین خدمات مشاوره آنلاین طراحی و دکوراسیون داخلی را برای شما فراهم نموده ایم.

آیا شما هم نیاز به مشاوره در خصوص بازسازی و نوسازی خانه در شیراز دارید؟ ما در ایرانادکور، بهترین خدمات مشاوره آنلاین طراحی و دکوراسیون داخلی را برای شما فراهم نموده ایم.

بازسازی آپارتمان های کوچی در شیراز

اصولا فرآیند بازسازی و نوسازی خانه و یا هر فضای اداری یا تجاری جز پرکارترین فرآیندها است زیرا می بایست به کلی ترین تا جزیی ترین موارد و نکات معماری و طراحی داخلی فضا فکر کرد تا بتوان در نهایت به خانه و یا فضای ایده آل خود یعنی همانی که همیشه منتظر بودید برسید.

قبل از شروع تخریب، باید دقیقا هدف خود را از بازسازی و نوسازی خانه و یا محل کار بدانید؛ خیلی راحتتر، سریعتر و با صرف هزینه کمتر می توانید تصمیم بگیرید که طراحی فضای دلخواهتان به چه صورت باشد. همچنین با دانستن این موضوع می توانید طراح داخلی و یا معمار خود را با خواسته ها و نیازهای خود بهتر و سریعتر آشنا کنید.

 

اگر شما نیز در ابتدای راه هستید و قصد بازسازی و نوسازی خانه و یا محل کار خود را دارید، با ما در ایرانادکور همراه باشید تا با سوالات و نکات مهمی که در این مسیر به آن نیاز دارید، آشنا شوید. بازسازی آپارتمان کوچک در شیراز در تخصص ماست و ما بارها این قبیل پروژه ها را با موفقیت به انجام رسانده ایم.

اجرای نوسازی منزل در شیراز را پیش تر در همین سایت مورد مطالعه قرار دادیم و در این محتوا می خواهیم در خصوص نکات نوسازی و بازسازی آپارتمان کوچک در شیراز با شما صحبت کنیم.

خانواده‌ها و افرادی که از شهرهای کوچک به کلانشهرها مهاجرت می کنند ، بودجه زیادی برای خرید خانه ندارند و با در نظر گرفتن بیشتر بودن هزینه‌های زندگی در شهرهای بزرگ نسبت به شهرهای کوچک، به ناچار خانه‌هایی با متراژ کم و نقلی را برای زندگی انتخاب خواهند کرد.

مطمئنا خرید خانه حتی آپارتمان‌های کوچک هم به صورت تازه ساخت برای بسیاری مقدور نیست. در این مقاله به بازسازی آپارتمان‌های کوچک در شیراز، عوامل تاثیرگذار روی هزینه آن، مدتی که این بازسازی به طول می‌انجامد و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ساختمانی می‌پردازیم.

 

بازسازی خانه در شیراز

 

نوسازی منزل در شیراز

گاهی واژه‌های بازسازی و نوسازی به جای هم استفاده می شوند اما در اصل با هم تفاوت‌هایی دارند. بازسازی در واقع تعمیر، رفع نقص فنی و بهبود شرایط پایداری سازه می باشد ولی نوسازی به کارهایی مانند نقاشی دیوارها و سقف، اجرای کاغذ دیواری و کارهایی از این قبیل است. همچنین باید اضافه کرد که در بازسازی ممکن است دیوارهای غیرباربر کم یا اضافه شوند ولی کاربری فضاها تغییر نمی‌کند. از طرف دیگر در برخی از بازسازی‌ها نیاز است از شهراداری مجوز بازسازی گرفته شود ولی در نوسازی اینگونه نیست.

 

کار بازسازی آپارتمان کوچک در شیراز را به چه شرکت‌هایی بسپاریم؟

به طور کلی سپردن بازسازی ساختمان در شیراز به شرکت‌هایی مانند ایرانادکور در زمینه ساخت و ساز فعال هستند نسبت به سپردن این امر مهم به اشخاص، کار عاقلانه‌تری است چراکه یک شرکت می تواند حتی پس از اجرای پروژه هم پاسخگوی شما باشد و در نهایت رضایت از کار نهایی، اجرای حرفه‌ای مراحل عملیات‌های ساختمانی و عدم صرف زمان از سوی کارفرما در حین کار از مزیت‌های سپردن کار به شرکت‌های معتبر ساختمانی می باشد.

اگر قصد بازسازی آپارتمان کوچک در شیراز را دارید ، می توانید با ما در ایرانادکور در تماس باشید.

 

هزینه بازسازی آپارتمان کوچک در شیراز

هر چه آپارتمان بزرگ‌تر، حجم بازسازی بیشتر و متریال جدید تر استفاده شود ، هزینه ها بالاتر خواهد بود.

اگر در بازسازی نیاز به خراب کردن یک دیوار غیرباربر، ساخت یک دیوار جدید، تعویض لوله کشی‌ها، تعویض کفپوش‌ها و دیوارپوش‌ها، نوسازی سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه باشد هزینه زیادی را طلب خواهد کرد. هر چه متریال جدید مورد استفاده مانند شیرآلات، سینک، رادیاتورها، روشویی، وان، کاغذدیواری و کفپوش مرغوب‌تر و لوکس‌تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

هزینه بازسازی منزل در شیراز هم به مصالحی که با توجه به نیاز شما و شرایط محیطی تهیه میشود متفاوت خواهد بود ، با ما در تماس باشید تا با کمترین قیمت بهترین پیشنهاد ها را داشته باشید.

 

بازسازی آپارتمان

 

بازسازی آپارتمان کوچک در شیراز چقدر طول خواهد کشید؟

هرچه باز سازی اساسی‌تر و میزان آن بیشتر شود مسلما زمان بیشتری برای اجرای آن صرف خواهد شد. بیشترین زمان بازسازی مربوط به بخش طراحی، ایده‌پردازی و ساخت مدل سه بعدی از آن ایده‌ها می باشد. برخی مراحل عملیاتی مانند تخریب دیوار و ساخت دیوارهای تازه، لوله کشی مجدد، تعویض در و پنجره‌ها، تعویض کفپوش و دیوارپوش‌ها هر کدام بسته به متراژ ممکن است از سه تا ده روز زمان ببرد.

 برخی موارد ساخت مانند ساخت کابینت و کمد دیواری‌ها معمولا از آنچه تصور می‌شود بیشتر زمان نیاز دارند زیرا کابینت سازها معمولا پروژه‌های همزمان زیادی را در دست می گیرند. به طور کلی بسته به متراژ و حجم کار، بازسازی ممکن است بین یک تا سه ماه زمان ببرد.

بهترین شرکت بازسازی منزل در شیراز برای اجرای برترین پروژه های بازسازی و نوسازی در خدمت شما خواهد بود.

 

بازسازی آپارتمان در شیراز

بازسازی آپارتمان در شیراز برای واحد هایی که 10 تا 15 سال از آن ها استفاده شده نیاز می شود.

 معمولا در ایران پس از 40 سال خانه باید تجدید ساخت شود که البته در کشورهای پیشرفته این عدد گاهی به بیش از یک قرن می‌رسد. به طور کلی بخش‌هایی مانند کابینت و سینک آشپزخانه، دیوارپوش‌های آن، سبک آشپزخانه، کف‌پوش و دیوارپوش‌های سرویس‌های بهداشتی، کفپوش خانه، کمد دیورای‌ها، لوله کشی آب، فاضلاب، برق‌کشی، سقف، نمای بیرونی، حیاط و فضای سبز نیاز به بازسازی پیدا خواهند کرد.

بازسازی ساختمان قدیمی در شیراز جزو خدماتی است که ما در ایرانادکور به مشتریان خود ارائه می دهیم ، خانه های قدیمی در جنوب ایران به دلیل شرجی بالای هوای بیشتر در معرض فرسایش و کهنگی قرار می گیرند ما می توانیم علاوه بر شیراز تمام جنوب ایران را پوشش داده و پروژه های بازسازی خانه های شما را به خوبی اجرا کنیم.

 

هنگام بازسازی ساختمان در شیراز باید به میزان نوردهی ساختمان ها توجه ویژه داشت. بزرگترین مشکل خانه‌ها و آپارتمان‌های کوچک، نور ناکافی است. نور ناکافی به دلیل وجود تعداد زیادی دیوار آجری در یک فضای کم می باشد. با برداشتن دیوارهای آجری و ساخت یک فضای یکپارچه سپس تقسیم کردن این فضا به فضاهای کوچک‌تر توسط المان‌های دکوراتیو بزرگ مانند کانتر آشپزخانه، مبل، پارتیشن و کمد که جلوی نور را کم‌تر می‌گیرند، می‌توان یک آپارتمان نقلی با نور مناسب داشت.

 

نوسازی

 

بازسازی آشپزخانه در شیراز

حذف دیوار آشپزخانه و جایگزینی آن با یک کانتر که هم به عنوان پیشخوان آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد و هم به عنوان میز غذاخوری، می‌تواند فضا را نیز کمی بزرگ‌تر کرد تا نور بیشتری به دیگر فضاها را ه پیدا کند و همچنین می تواند فضا را مدرن تر و زیبا تر نشان دهد.

 

بازسازی آپارتمان های کوچک در شیراز

در طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان‌های کوچک بهتر است از حداقل اکسسوری استفاده شود و بهتر است از سبک‌های دکوراسیون داخلی ساده مانند مینیمال، معاصر، مدرن، صنعتی و روستیک به جای کلاسیک و ساحلی استفاده کرد زیرا در این سبک‌های دکوراسیون داخلی از رنگ‌های روشن‌تر استفاده می‌شود و فضا بزرگ‌تر به نظر می‌رسد و از طرفی هم اکسسوری کمتر و بی‌آلایش‌تری دارند و باعث نمی‌شوند فضا از آنچه که هست کوچک‌تر به نظر بیاید. به طور کلی دکوراسیون داخلی کلاسیک مناسب آپارتمان‌ها و خانه‌ای با متراژ بالا است.

 

تیم‌های تخصصی شرکت ایرانادکور در تمامی مراحل عملیات‌های ساختمانی حرفه ای هستند و آماده انجام سفارشات بازسازی، نوسازی و انجام امور دکوراسیون داخلی می باشند. برای اطلاع از نحوه کار و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و برای ثبت سفارش به وب سایت ایرانادکور مراجعه کنید.

 

نویسنده : ص.توکلی / عضو تیم تحریریه ایرانادکور

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم