09177114128 سفارش دکوراسیون
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز، با رعایت اصول خاصی صورت می‌پذیرد که به کمک این اصول می‌توان همواره طرحی موفق و بی‌نظیر را خلق کرد.

 

برخلاف تصور عمومی حاکم بر جامعه، طراحی دکور مغازه در شیراز در اصل امری پیچیده و حساس به حساب می‌آید؛ که حتماً بهتر است تا زیر نظر متخصصین و طراحان حرفه‌ای انجام شود. طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه در شیراز از بخش‌های مختلف و متعددی تشکیل شده است که هر کدام از آن‌ها دارای قواعد و نکات خاص و منحصر به فرد خود می‌باشد. و اگر قرار است تا یک طراح بتواند طرحی شیک و مدرن را به کارفرما ارائه دهد، باید حتماً با این اصول و نکات آشنایی کامل داشته و از آن‌ها در هنگام طراحی و ارائه طرح استفاده کند.

یک مغازه، از بخش‌های مختلفی مانند ویترین، دکور داخلی، قفسه بندی و چیدمان طبقه‌ها تشکیل شده است؛ که هر کدام از این موارد در اصل بر روی طرح نهایی بسیار تاثیرگذار هستند. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز، با رعایت اصول خاصی صورت می‌پذیرد که به کمک این اصول می‌توان همواره طرحی موفق و بی‌نظیر را خلق کرد.

امروزه، با پیشرفت دنیا و پدید آمدن نیازهای جدید در انسان، مغازه‌ها و کاربری‌های جدیدی در سطح شهر پدیدار شده‌اند؛ که همگی در حوزه خدمات خود نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا رضایت مشتری را جلب کرده و برای جذب مشتری بیشتر از تمامی مزایای خود استفاده کنند. در این میان، علاوه بر نوع خدمات هر مغازه و نحوه ارائه آن خدمات به مردم، دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز نیز در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار در نظر گرفته می‌شود.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا برترین خدمات را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز به مشتریان و کارفرمایان گرامی ارائه کند. فقط کافی است تا با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید.

 

Shop decor design in Shiraz3

 

طراحی دکور مغازه در شیراز

طراحی و اجرای مناسب و جذاب دکوراسیون داخلی مدرن مغازه در شیراز تا درصد زیادی می‌تواند تضمین کننده‌ی موفقیت هر مغازه‌دار در فروش و جذب مشتری به حساب بیاید. بنابراین، از دکوراسیون داخلی فروشگاه در شیراز به سادگی گذر نکنید. در هنگام انتخاب سبک طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه قطعاً هر مغازه‌دار اول این موضوع را در نظر می‌گیرد که طراحی مغازه باید به سبکی انجام شود که در دید و نگاه مشتری و رهگذران جذاب و متفاوت به نظر بیاید تا در نهایت مغازه‌دار موفق به جذب مشتری بیشتر شود و به راحتی بتواند فروش خود را افزایش دهد.

دستیابی به این امر نیازمند مشورت گرفتن از یک متخصص در زمینه طراحی دکور مغازه در شیراز است، زیرا کوچکترین آیتم‌ها نیز در دکوراسیون مغازه تاثیرگذار هستند. در هنگام اجرای دکوراسیون داخلی مغازه باید  کفپوش مغازه، ویترین، دکور و چیدمان لوازم در مغازه را در نظر داشت و برای آن‌ها طرح مناسبی را انتخاب کرد. انتخاب بهترین رنگ در دکور مغازه یکی از اصول ثابت و بسیار تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی فروشگاه در شیراز به حساب می‌آید.

یکی از اصول مهمی که به منظور داشتن بهترین طراحی دکور مغازه در شیراز مورد توجه قرار می‌گیرد، در اصل توجه به ترکیب رنگی و انتخاباتی است که شما برای ست کردن و هماهنگ کردن رنگ‌ها در مغازه به کار می‌برید. قطعاً آشنایی با انواع رنگ‌ها و نحوه انتخاب بهترین رنگ برای هر مغازه و در اصل توجه به تاثیری که رنگ‌ها بر ذهن و رفتار مشتری دارند؛ به راحتی می‌تواند به شما در روند انتخاب بهترین و مناسب‌ترین رنگ در اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز یاری رساند.

طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه در مرحله اول تا حد زیادی به متراژ مغازه وابسته است. طراحی دکور مغازه‌های بزرگ و کوچک با یکدیگر متفاوت می‌باشند. در مغازه‌های کوچک شاید تمام دکور با طراحی و ساخت شلف‌های دیواری انجام گردد، اما در مغازه‌هایی با متراژ بزرگ قطعاً احتیاج به پارتیشن، طراحی بدنه و ویترین مغازه است. حتی چیدمان لوازم و اکسسوری مغازه نیز باید از نظم و ترتیب خاصی برخوردار باشد. این عوامل در طراحی دکور مغازه پوشاک فروشی نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 تعریف مسیر حرکت مشتری در مغازه و رعایت اصول چیدمان صحیح در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز باعث می‌گردد تا مغازه شما شیک و منحصر به فرد جلوه کند و توجه هر رهگذری را به خود جلب کند. به یاد داشته باشید که هیچ چیز از چشم تیزبین مشتری مخفی نیست. پس ریسک نکنید و در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز خاص و حرفه‌ای عمل کنید.

 

Shop decor design in Shiraz 1

 

ویترین مغازه در طراحی دکور مغازه در شیراز

طراحی و اجرای ویترین مغازه، مخصوصاً ویترین مغازه‌های کوچک دارای اهمیت بسیار زیادی است. ویترین مغازه به مانند پرده‌ی سینما به حساب می‌آید و جلوه‌گاه حرفه و کالای مغازه شما است. یک مغازه‌دار قرار است تا تمامی اجناس و کالاهای خود را از طریق ویترین مغازه به نمایش بگذارد. طراحی ویترین مغازه حتی در دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز نیز تاثیرگذار است.

 بنابراین، باید سعی کنید تا ویترین مغازه شما نسبت به مغازه‌های اطراف جذاب، چشمگیر و متفاوت‌تر جلوه کند. وسایل تزیینی و کالاها را به شکلی در ویترین مغازه قرار دهید که توجه مشتریان عبوری را نیز به خود جلب کرده و آن‌ها را به داخل مغازه بکشاند. برعکس کردن برخی آیتم‌ها در ویترین مغازه و انجام کار‌های غیر عادی مانند استفاده از وسایل خیلی بزرگ یا حتی گاهی یک ویترین خیلی خالی با یک دست کت و شلوار متفاوت، می‌تواند به راحتی چشم مشتری را به خود جذب نماید و او را به قصد خرید به داخل مغازه راهنمایی کند. اگر مغازه شما کوچک است، در این صورت نحوه قفسه‌بندی این مغازه کوچک حائز اهمیت بسیاری می‌شود.

آیتم‌ها و محصولاتی که قصد فروش آن‌ها را دارید، در اصل در قفسه‌ها و شلف‌های مغازه قرار خواهند گرفت و قرار است تا توجه مشتری را به خود جلب کنند. این قفسه‌ها می‌توانند از متریال‌ها و مصالح  متفاوتی ساخته شده و جلوه خاص و زیبایی را به دکوراسیون داخلی فروشگاه در شیراز بدهند. فرقی نمی‌کند که شما کدامیک از مصالح را برای اجرای ویترین مغازه خود انتخاب می‌کنید، فقط کافی است تا مصالح صحیح و متناسب با سبک دکوراسیون داخلی مغازه خود را انتخاب کنید تا جلوه ویترین مغازه شما دو برابر شود.

نظم را فراموش نکنید. اولین و مهم‌ترین رکن تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز، فقط داشتن نظم و ترتیب در چیدمان و طراحی ویترین مغازه است. مغازه خود را تمیز و منظم نگه دارید، آیتم‌های اضافی و غیر کاربردی را دور ریخته، مغازه را خلوت کرده و هرچیزی که در چند ماه گذشته به کار شما نیامده است را از مغازه دور کنید. فراموش نکنید که طراحی دکور مغازه در شیراز بهتر است تا حتماً توسط یک تیم متخصص انجام شود؛ زیرا آن‌ها می‌توانند به راحتی نیازهای مغازه را شناسایی کرده و طراحی خود را با توجه به آن انجام دهند.

برای مثال، نور و نورپردازی مغازه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است و در هنگام طراحی دکور مغازه در شیراز باید حتماً به این مورد توجه ویژه داشت. ریسه‌های نور را در هر مغازه‌ای می‌توانید استفاده کنید. اما فراموش نکنید که استفاده از ریسه‌های نور نیز باید طبق اصول و برنامه صحیح و مشخصی باشد تا در نهایت نتیجه مناسبی را به همراه داشته باشد. اجرای نورپردازی مخصوصا در دکوراسیون مغازه‌های کوچک بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

سخن نهایی برای طراحی دکور مغازه در شیراز

اگر قصد طراحی دکور مغازه جدید دارید یا در حالت کلی می‌خواهید تا دکور مغازه خود را عوض کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در مرحله اول قبل از انجام هر کاری، به سراغ متخصصین و طراحان رفته و از آن‌ها مشورت بگیرید. ممکن است این تفکر وجود داشته باشد که طراحی دکور مغازه در شیراز توسط یک متخصص بسیار هزینه زیادی دارد؛ اما فراموش نکنید که در این صورت دیگر شما نگرانی خاصی برای دکور مغازه خود نخواهید داشت و بهترین نتیجه را کسب خواهید کرد. در غیر این صورت، ممکن است هزینه‌های اضافی نیز برای شما پیش بیاید.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فروشگاه در شیراز تلاش می‌کند تا با استفاده از ایده‌های مدرن و جدید همواره بهترین و خاص‌ترین خدمات را به مشتریان و کارفرمایان گرامی خود ارائه دهد.

یکی از راه‌های آشنایی بیشتر با تیم دکوراسیون داخلی این است که از پروژه‌های اجرا شده توسط آن تیم دیدن کنیم. تمامی پروژه‌ها را به دقت بررسی کرده و در صورتی که با معیارهای ما برای اجرای دکوراسیون داخلی مدرن مغازه در شیراز همسو بود، اقدام به دریافت مشاوره تخصصی از آن تیم طراحی کنیم. این فرصت را از دست ندهید و همین الان از طریق تماس با مشاورین ایرانادکور می‌توانید به راحتی مشاوره‌ای حرفه‌ای و تخصصی را در زمینه طراحی دکور مغازه در شیراز دریافت کنید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم