09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره دکوراسیون مغازه 09177114128
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز، با رعایت اصول خاصی صورت می‌پذیرد که به کمک این اصول می‌توان همواره طرحی موفق و بی‌نظیر را خلق کرد.

 

برخلاف تصور عمومی حاکم بر جامعه، طراحی دکور مغازه در شیراز در اصل امری پیچیده و حساس به حساب می‌آید؛ که حتماً بهتر است تا زیر نظر متخصصین و طراحان حرفه‌ای انجام شود.

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه در شیراز از بخش‌های مختلف و متعددی تشکیل شده است که هر کدام از آن‌ها دارای قواعد و نکات خاص و منحصر به فرد خود هستند. و اگر قرار است تا یک طراح بتواند طرحی شیک و مدرن را به کارفرما ارائه دهد، باید حتماً با این اصول و نکات آشنایی کامل داشته و از آن‌ها در هنگام طراحی و ارائه طرح استفاده کند.

اگر شما هم مغازه دار هستید و یا به فکر فروش بیشتر و کسب اعتبار در بازار پر از رقابت امروزه هستید، پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید و از نکات مهم ذکر شده در ادامه تلاش کنید تا بهترین استفاده را ببرید. 

 

 

 

طراحی دکور مغازه در شیراز 4

 

اجرای دکوراسیون تجاری شیراز 

یک مغازه، از بخش‌های مختلفی مانند ویترین، دکور داخلی، قفسه بندی و چیدمان طبقه‌ها تشکیل شده است؛ که هر کدام از این موارد در اصل بر روی طرح نهایی بسیار تاثیرگذار هستند. افرادی که مغازه‌دار هستند و یا محصول یا خدمات خاصی را به مشتری ارائه می‌دهند، از اهمیت دکور داخلی مغازه خود و تاثیر آن بر روی مشتری کاملاً آگاهی دارند. 

امروزه، با پیشرفت دنیا و پدید آمدن نیازهای جدید در انسان، مغازه‌ها و کاربری‌های جدیدی در سطح شهر پدیدار شده‌اند؛ که همگی در حوزه خدمات خود نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا رضایت مشتری را جلب کرده و برای جذب مشتری بیشتر از تمامی مزایای خود استفاده کنند. هوشیار باشید تا شما هم از این امر مهم غافل نشوید. 

 

در این میان، علاوه بر نوع خدمات هر مغازه و نحوه ارائه آن خدمات به مردم، دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز نیز در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار در نظر گرفته می‌شود. شما چطور؟ شما تا چه اندازه به دکور مغازه خود اهمیت می‌دهید؟ آیا تمایل دارید تا فقط با دکوری خاص و بی‌نظیر به راحتی توجه مشتری را به مغازه خود جلب کنید؟

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش می‌کند تا برترین خدمات را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز به مشتریان و کارفرمایان گرامی ارائه کند. فقط کافی است تا با مشاورین ایرانادکور تماس حاصل فرمایید.

 

طراحی دکور مغازه در شیراز 7

 

عوامل تاثیرگذار در طراحی دکور مغازه در شیراز

طراحی و اجرای مناسب و جذاب دکوراسیون داخلی مدرن مغازه در شیراز تا درصد زیادی می‌تواند تضمین کننده‌ی موفقیت هر مغازه‌دار در فروش و جذب مشتری به حساب بیاید. بنابراین، از این موضوع به سادگی گذر نکنید. 

در هنگام انتخاب سبک طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه قطعاً هر مغازه‌ دار اول به این موضوع توجه می‌کند که طراحی مغازه باید به سبکی انجام شود که در دید و نگاه مشتری و رهگذران جذاب و متفاوت به نظر بیاید تا در نهایت مغازه‌دار موفق به جذب مشتری بیشتر شود و به راحتی بتواند فروش خود را افزایش دهد.

 

دستیابی به این امر نیازمند مشورت گرفتن از یک متخصص در زمینه طراحی دکور مغازه در شیراز است، زیرا کوچکترین آیتم‌ها نیز در دکوراسیون مغازه تاثیرگذار هستند. در هنگام اجرای دکوراسیون داخلی مغازه باید  کفپوش مغازه، ویترین، دکور و چیدمان لوازم در مغازه را در نظر داشت و برای آن‌ها طرح مناسبی را انتخاب کرد. انتخاب بهترین رنگ در دکور مغازه نیز یکی از اصول ثابت و بسیار تاثیرگذار به حساب می‌آید.

موارد ذکر شده در بالا، همگی به عنوان عامل‌های مهم و تاثیرگذار بیان شده‌اند. الان وقت آن رسیده است که شما بررسی کنید که کدام یک از موارد بالا در دکوراسیون مغازه شما رعایت شده‌اند؟

 

طراحی دکور مغازه در شیراز 3

 

متراژ و ابعاد مغازه 

طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه در مرحله اول تا حد زیادی به متراژ مغازه وابسته است. طراحی دکور مغازه‌های بزرگ و کوچک با یکدیگر متفاوت هستند. در مغازه‌های کوچک شاید تمام دکور با طراحی و ساخت شلف‌های دیواری انجام شود، اما در مغازه‌هایی با متراژ بزرگ قطعاً احتیاج به پارتیشن، طراحی بدنه و ویترین مغازه است.

حتی چیدمان لوازم و اکسسوری مغازه نیز باید از نظم و ترتیب خاصی برخوردار باشد. این عوامل در طراحی دکور مغازه از اهمیت بسیاری برخوردار است. هیچ گاه نمی‌توان گفت که فقط مغازه‌هایی با متراژ بالا در جذب مشتری موفق هستند! بسیاری از نمونه‌های موفق در کسب و کار را می‌توان نام برد که فقط با داشتن دکوری خاص در مغازه‌ای با متراژ کوچک در نهایت به موفقیت رسیدند. 

 

طراحی دکور مغازه در شیراز 2

 

انتخاب بهترین و مناسب‌ترین رنگ در دکور مغازه 

یکی از اصول مهمی که به منظور داشتن بهترین طراحی دکور مغازه در شیراز مورد توجه قرار می‌گیرد، در اصل توجه به ترکیب رنگی و انتخاباتی است که شما برای ست کردن و هماهنگ کردن رنگ‌ها در مغازه به کار می‌برید.

قطعاً آشنایی با انواع رنگ‌ها و نحوه انتخاب بهترین رنگ برای هر مغازه و در اصل توجه به تاثیری که رنگ‌ها بر ذهن و رفتار مشتری دارند؛ به راحتی می‌تواند به شما در روند انتخاب بهترین و مناسب‌ترین رنگ در اجرای دکور کمک کند. تاثیر روانی رنگ‌ها را بر روی تصمیمات مشتری و تحریک او برای خرید نادیده نگیرید.

 

طراحی دکور مغازه در شیراز 8

 

سیرکولاسیون و مسیر حرکت مشتری 

 تعریف مسیر حرکت مشتری در مغازه و رعایت اصول چیدمان صحیح در طراحی کمک می‌کند تا مغازه شما شیک و منحصر به فرد جلوه کند و توجه هر رهگذری را به خود جلب کند. به یاد داشته باشید که هیچ چیز از چشم تیزبین مشتری مخفی نیست. پس ریسک نکنید و در طراحی و رعایت اصول اجرای دکوراسیون مغازه تان خاص و حرفه‌ای عمل کنید.

 

طراحی دکور مغازه در شیراز 6

 

اهمیت ویترین در دکوراسیون مغازه 

طراحی و اجرای ویترین مغازه، مخصوصاً ویترین مغازه‌های کوچک دارای اهمیت بسیار زیادی است. ویترین مغازه به مانند پرده‌ی سینما به حساب می‌آید و جلوه‌گاه حرفه و کالای مغازه شما است. یک مغازه‌دار قرار است تا تمامی اجناس و کالاهای خود را از طریق ویترین مغازه به نمایش بگذارد. 

بنابراین، باید سعی کنید تا ویترین مغازه شما نسبت به مغازه‌های اطراف جذاب، چشمگیر و متفاوت‌تر جلوه کند. وسایل تزیینی و کالاها را به شکلی در ویترین مغازه قرار دهید که توجه مشتریان عبوری را نیز به خود جلب کرده و آن‌ها را به داخل مغازه بکشاند.

برعکس کردن برخی آیتم‌ها در ویترین مغازه و انجام کار‌های غیر عادی مانند استفاده از وسایل خیلی بزرگ یا حتی گاهی یک ویترین خیلی خالی با یک دست کت و شلوار متفاوت، می‌تواند به راحتی چشم مشتری را به خود جذب نماید و او را به قصد خرید به داخل مغازه راهنمایی کند. 

 

محصولاتی که از نظر ارزش و سود آوری در رتبه بالاتری قراردارند در قفسه‌ها و شلف‌های ویترین مغازه قرار خواهند گرفت و قرار است تا توجه مشتری را به خود جلب کنند. این قفسه‌ها می‌توانند از متریال‌ها و مصالح  متفاوتی ساخته شده و جلوه خاص و زیبایی را به مغازه بدهند. فرقی نمی‌کند که شما کدامیک از مصالح را برای اجرای ویترین مغازه خود انتخاب می‌کنید، فقط کافی است تا مصالح صحیح و متناسب با سبک دکوراسیون داخلی مغازه خود را انتخاب کنید تا جلوه ویترین مغازه شما دو برابر شود.

 

طراحی دکور مغازه در شیراز 9

 

نکات مهم در اجرای دکور تجاری 

نظم را فراموش نکنید!

اولین و مهم‌ترین رکن تاثیرگذار در طراحی و اجرای دکوراسیون تجاری در اصل داشتن نظم و ترتیب در چیدمان و طراحی ویترین مغازه است. مغازه خود را تمیز و منظم نگه دارید، آیتم‌های اضافی و غیر کاربردی را دور ریخته، مغازه را خلوت کرده و هرچیزی که در چند ماه گذشته به کار شما نیامده است را از مغازه دور کنید.

فراموش نکنید که هوشمندانه‌ترین تصمیم در اصل واگذار کردن طراحی دکور مغازه به یک تیم متخصص و حرفه‌ای است؛ زیرا آن‌ها می‌توانند به راحتی نیازهای مغازه را شناسایی کرده و طراحی خود را با توجه به آن انجام دهند!

نورپردازی مغازه را جدی بگیرید! 

برای مثال، نور و نورپردازی مغازه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در هنگام طراحی دکور مغازه در شیراز باید حتماً به این مورد توجه ویژه داشت. ریسه‌های نور را در هر مغازه‌ای می‌توانید استفاده کنید. اما فراموش نکنید که استفاده از ریسه‌های نور نیز باید طبق اصول و برنامه صحیح و مشخصی باشد تا در نهایت نتیجه مناسبی را به همراه داشته باشد. اجرای نورپردازی مخصوصا در دکوراسیون مغازه‌های کوچک بسیار حائز اهمیت است.

 

طراحی دکور مغازه در شیراز 1

 

سخن نهایی برای طراحی دکور مغازه در شیراز

اگر قصد طراحی دکور مغازه جدید دارید یا در حالت کلی می‌خواهید تا دکور مغازه خود را عوض کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در مرحله اول قبل از انجام هر کاری، به سراغ متخصصین و طراحان رفته و از آن‌ها مشورت بگیرید.

ممکن است این تفکر وجود داشته باشد که طراحی دکور مغازه توسط یک متخصص هزینه بسیار زیادی دارد؛ اما فراموش نکنید که در این صورت دیگر شما نگرانی خاصی برای دکور مغازه خود نخواهید داشت و بهترین نتیجه را کسب خواهید کرد. در غیر این صورت، ممکن است هزینه‌های اضافی نیز برای شما پیش بیاید.

ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهره‌مندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفه‌ای و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه تلاش می‌کند تا با استفاده از ایده‌های مدرن و جدید همواره بهترین و خاص‌ترین خدمات را به مشتریان و کارفرمایان گرامی خود ارائه دهد.

یکی از راه‌های آشنایی بیشتر با تیم حرفه‌ای ایرانادکور از طریق بازدید از پروژه‌های طراحی مغازه و فروشگاه  است. همچنین، شما می‌توانید از طریق تماس با مشاورین ایرانادکور نیز اطلاعات بسیار کاربردی و رایگانی رادر قالب مشاوره به دست آورید. این فرصت را از دست ندهید و همین الان از طریق تماس با مشاورین ایرانادکور به راحتی مشاوره‌ای حرفه‌ای و تخصصی را در زمینه طراحی دکور مغازه دریافت کنید.

نویسنده: ه. درعلی/ عضو تیم تحریریه ایرانادکور

 

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم