09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
کفپوش های سه بعدی، یک احیای شگفت انگیز از محیط های معمولی و ساده و ترکیبی هماهنگ از تکنولوژی جدید و راحتی است.

*کف پوش های سه بعدی چیست؟ 

کف پوش های سه بعدی به سرعت در حال افزایش محبوبیت میان مردم است. کف پوش های سه بعدی به دلیل دارا بودن طرح خلاقانه و عملکرد بالا مورد استقبال مردم قرار گرفته است و از کف پوش های سه بعدی در مراکز خرید، سالن ها، دفاتر کاری، خانه ها و آپارتمان ها استفاده می شود. استفاده از کف پوش های سه بعدی در دکوراسیون داخلی خانه ها، آخرین حرکت به سمت محو شدن در دنیای فانتزی است.

کفپوش های سه بعدی، یک احیای شگفت انگیز از محیط های معمولی و ساده و ترکیبی هماهنگ از تکنولوژی جدید و راحتی است. اگر شما هم به استفاده از کف پوش های سه بعدی در دکوراسیون داخلی خانه خود علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

فرآیند نصب کف پوش های سه بعدی شامل نصب یک لایه از پرایمرهای خود-تنظیم می باشد که بعد از آن تصویر عکس دلخواه روی آن قرار می گیرد. در مرحله بعد از اپوکسی دو قسمتی شفاف یا پلی اورتان استفاده می شود تا بتوان به وسیله این مواد، عمق دلخواه به تصویر داده شود. در مرحله آخر از یک لایه لاک محافظ بر روی طرح استفاده می شود.

کف پوش های سه بعدی کف مانند یک برچسب یا نقاشی رنگ شده زیر پای شما نیست! کف پوش های سه بعدی کف با داشتن تکنولوژی خاص خود باعث القای عمق به بیننده می شود و کف پوش های سه بعدی کف در برابر انواع آسیب هایی که معمولا به دکوراسیون کف وارد می شود، مقاوم هستند.

کفپوش های سه بعدی کف، فقط یک تصویر نیستند، یک شی هنری در مقیاس بزرگ هستند که می توانند اساساً ایده چیزی را که ما به عنوان کف پوش می شناسیم تغییر دهند. از یک طرف به وسیله عکس و از طرف دیگر به وسیله عمق و بافت خاصی که دارند. کف پوش های سه بعدی یک پوشش قوی و بادوام هستند که می توان به راحتی روی آن ها راه رفت و دکوراسیون اتاق به وسیله کف پوش های سه بعدی خلاق، زیبا و منحصربفرد می شود.

*فضاهایی که قابلیت استفاده از کفپوش سه بعدی را دارند!

یک کف پوش سه بعدی خوب باید متناسب با نوع محلی که در آن استفاده می شود و نحوه بهره برداری طراحی و انتخاب شده باشد و تنوع لازم را نیز داشته باشد. همچنین باید به این نکته توجه کرد که ارائه متریال مناسب برای کف پوش های سه بعدی که در سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می شود بسیار مهم است زیرا کف پوش سه بعدی در این محل ها نباید لیز یا لغزنده باشند.

از کف پوش های سه بعدی در قسمت های مختلفی از خانه می توان استفاده کرد. استفاده از طرح های سه بعدی با موضوع دریا و اقیانوس و انواع ماهی های دریایی یک انتخاب مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی هر خانه ای است که اتفاقا از محبوبیت بسیاری هم در میان مردم برخوردار است. همچنین می توان با در نظر داشتن یک طرح زیبا و جالب، از کف پوش های سه بعدی در فضای آشپزخانه یا اتاق خواب هم استفاده کرد.

از کف پوش های سه بعدی به دلیل ایجاد حس شادابی و سرزندگی در فضاهای عمومی و مکان های لوکس مانند هتل ها و رستوران ها نیز استفاده می شود. با ایجاد یک ترکیب صحیح از طرح های کف پوش های سه بعدی و نورپردازی مناسب در این فضاهای عمومی، می توان زیبایی خیره کننده ای را به فضا و کاربران آن فضا القا کرد. طرح های موجود برای کف پوش های سه بعدی دارای تنوع زیادی می باشند که نیاز هر کاربر و هر سلیقه ای را برآورد می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با انواع نمونه ها و مدل های جدید اجرای کف پوش های سه بعدی در ساختمان های مسکونی و مکان های عمومی، می توانید با مشاورین متخصص و حرفه ای دفتر معماری ایرانادکور تماس حاصل فرمایید. ایرانادکور مرجع کامل معماری و دکوراسیون داخلی در جنوب کشور می باشد.   

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم