09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
هنگامی که کاشی‌های آشپزخانه یا حمام خود را نصب کرده‌اید، ممکن است به این مسئله فکر کنید که چه چیزی کم است؟ زمانی که کاشی را در فضایی نصب می‌کنید، فضای خالیی بین آن‌ها وجود دارد که باید پر شود.

هنگامی که کاشی‌های آشپزخانه یا حمام خود را نصب کرده‌اید، ممکن است به این مسئله فکر کنید که چه چیزی کم است؟ زمانی که کاشی را در فضایی نصب می‌کنید، فضای خالی بین آن‌ها وجود دارد که باید پر شود. برای انجام این کار معمولا از دوغاب استفاده می‌شود و برای زیبا و جذاب کردن آن از پوششی استفاده می‌شود که به پوشش دوغاب نیز معروف است.

*پوشش‌های رنگی

اکثر اوقات دوغاب ماده سفید رنگ و ساده‌ای است و تنوع خاصی برای آن وجود ندارد. با این وجود، بعضی محصولات رنگ را به این ماده اضافه کرده‌اند. این کار کمک شایانی به جلوه دادن به فضای شما می‌کند.

*چه مدت باید قبل از استفاده از پوشش دوغاب صبر کرد؟

پس از نصب کاشی‌ها و استفاده از دوغاب، باید صبر کنید تا آن کاملا خشک شده و سپس از پوشش دوغاب استفاده کنید.

*عواملی که باید قبل از خرید پوشش دوغاب در نظر بگیرید:

*عملکرد

انواع مختلفی از پوشش دوغاب وجود داشته و باید قبل از خرید از عملکردشان مطلع باشید. می‌توان از پوشش دوغاب کاشی برای دیگر سطوح نظیر سنگی یا مرمری نیز استفاده کرد. همچنین این محصولات دو نوع داخلی و خارجی دارند که برای محیط‌های داخل خانه و خارج از خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

*کارایی

هر محصول را باید با توجه به کارایی و مورد استفاده آن خریداری و استفاده کنید، پس به یاد داشته باشید که حتما از موارد استفاده محصول مورد نظر خود آگاهی کامل داشته باشید.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم