09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
می توان طراحی داخلی آپارتمان را به نحوی انجام داد که دلپذیر و لذت بخش باشد؟ چطور می‌توان اطمینان حاصل کرد که همه چیز را داشت و فضایی برای زندگی هم در کنار آن داشت؟!

چطور می‌توان اطمینان حاصل کرد که همه چیز را داشت و فضایی برای زندگی هم در کنار آن داشت؟! برنامه ریزی برای طراحی و تزئین یک آپارتمان کوچک، ارزش تلاش برای ایجاد فضای مورد علاقه شما را خواهد داشت.

چندین نکته وجود دارد که می‌تواند طراحی یک فضای کوچک را برای شما لذت‌بخش کند!

1. اگر آپارتمان کوچکی دارید، نباید مبلمان بزرگ انتخاب کنید. قطعه‌های بزرگ، فضای شما را اشغال می‌کنند، اما با استفاده از قطعات کوچک، فضای شما متقابلاً بزرگتر خواهد شد.

2. فضای کوچک خود را تمیز نگه دارید. یک فضای کوچک می‌تواند به راحتی کثیف یا شلوغ به نظر رسد.

3. در آپارتمان‌های کوچک بهتر است از وسایلی استفاده کرد که چندین نقش را با هم ایفا می‌کنند. به عنوان مثال می‌توانید از کاناپه‌هایی استفاده کنید که تبدیل به تخت شده یا از میزهایی استفاده کنید که دارای فضای ذخیره‌سازی هستند.

4. مبلمان آپارتمان‌های کوچک بهتر است بر روی پایه قرار داشته و از زمین فاصله داشته باشند. با این کار فضا به نظر سبک‌تر آمده و حس آزادانه تری به خانه شما می‌دهد. به علاوه می‌توانید از قفس‌ها و طبقه‌های دیواری استفاده کرده و از بعد عمودی خانه نیز بهره بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دکوراسیون فضاهای کوچک میتوانید لینک زیر را مطالعه کنید:

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم