09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
همه ما انسان‌ها حداقل یک رنگ مورد علاقه‌ داریم.اما در انتخاب بین یک طیف رنگی، ممکن است رنگ‌هایی را انتخاب کنیم که ما را جذب می‌کنند و برایمان دلنشین هستند. این مسئله در رابطه با رنگ بنفش صادق است.

همه ما انسان‌ها حداقل یک رنگ مورد علاقه‌ داریم.

اما در انتخاب بین یک طیف رنگی، ممکن است رنگ‌هایی را انتخاب کنیم که ما را جذب می‌کنند و برایمان دلنشین هستند. این مسئله در رابطه با رنگ بنفش صادق است. بنفش رنگ برجسته و چشم گیری است و باید آن را با رنگ‌هایی ترکیب کرد که خصوصیات این رنگ را تکمیل می‌کند. رنگ بنفش خود به دست آمده از ترکیب دو رنگ اصلی ابی و قرمز است و با تغییر نسبت ترکیب این دو رنگ، طیف‌های مختلف رنگ بنفش پدید می‌آیند. مهم نیست رنگ بنفش را کجا استفاده می‌کنید، از آرایش گرفته تا دیوار خانه، ما به شما کمک می‌کنیم تا ترکیب مورد علاقه خود را بسازید.

*ترکیب رنگ بنفش با صورتی یا نارنجی

رنگ بنفش اصولاً دوست دارد که جنبه اصلی فضا باشد و نیازی به آن ندارد تا رنگ دیگری این حس را به آن بدهد. با این حال، ترکیب آن با همسایگانش در طیف رنگی، یعنی صورتی و نارنجی، بسیار زیبا خواهد بود.

ترکیب این رنگ‌ها یک حس انرژی، خوش‌حالی و شوق به فضا القا می‌کند.

برای استفاده از دیگر ترکیبات رنگی در طراحی داخلی خانه و فضاهای مختلف خانه خود می توانید از اطلاعات مفید و کاربردی مقالات مرتبط با ترکیبات رنگ ها در دکوراسیون داخلی موجود در سایت ایرانا دکور استفاده نمایید:

ترکیب های رنگ قرمز 

ترکیب های زیبای رنگ زرد

انواع ترکیب رنگ ها با خاکستری

رنگ نارنجی در طراحی داخلی

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم