09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
یک اتاق نشیمن کلاسیک، بزرگ بوده و دارای نور فراوانی است. به طور کلی، طرح‌های کلاسیک دارای صندلی‌های پر زرق و برق، رنگ‌ها و دکوراسیون روشن هستند، اما از هر گونه بی‌تعادلی و یا نا‌منظمی باید جلوگیری کرد.

*اتاق نشیمن سبک ییلاقی: طراحی یک اتاق نشیمن به سبک ییلاقی اغلب شامل ویژگی‌های سنتی مانند کوره های بزرگ آجری، تخته‌های چوبی بزرگ و فرش می‌شود و کف‌ پوش‌های چوبی در یک اتاق نشیمن به سبک ییلاقی بسیار خوب جلوه می‌کنند. میزهای ناهار خوری بزرگ و لوازم جانبی مانند شمع نیز می‌توانند بسیار اثرگذار و زیبا باشند.

*اتاق‌های نشیمن مینیمالیستی: بر اساس ایده‌های معماری مدرنیستی، مینیمالیسم بر این عقیده است که باید بیشترین استفاده را از کمترین اجزاء کرد.  خطوط ساده و خیره کننده به خوبی با فضای شما ترکیب می‌شوند و با ترکیب شدن با چینش نظام‌مند فرش‌ها و مبلمان اتاق نشیمن را ساده‌تر و جذاب‌تر می‌کنند. چالش اصلی این است که یک اتاق نشیمن مینیمالیست ایجاد کنیم بدون این که دچار بی روحی و تکرار شویم.

*اتاق نشیمن کلاسیک: یک اتاق نشیمن کلاسیک، بزرگ بوده و دارای نور فراوانی است. به طور کلی، طرح‌های کلاسیک دارای صندلی‌های پر زرق و برق، رنگ‌ها و دکوراسیون روشن هستند، اما از هر گونه بی‌تعادلی و یا نا‌منظمی باید جلوگیری کرد. گل‌های مورد استفاده در سبک کلاسیک علاوه بر القای حس کلاسیک، گرما و نور به فضا اضافه می‌کنند.

*اتاق نشیمن مدرن: اتاق نشیمن مدرن، با ترکیبی از طراحی مینیمالیست شیک و انرژی کلاسیک طراحی شده است. این سبک به هیچ وجه نامنظم یا پر هرج و مرج نیست. طراحی کلاسیک مدرن اتاق نشیمن، به طور کلی از رنگ‌های روشن دور بوده و دیوارهای سفید خالص و رنگ‌های خاموش را ترجیح می‌دهد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم