09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
این امر کاملا به افراد بستگی دارد که چه حسی می‌خواهند در داخل اتاق نشیمن داشته باشند. افرادی که اغلب تغییر خانه می‌دهند و یا طرح‌های متفاوت را آزمایش می‌کنند، یک اتاق نشیمن به سبک مینیمالیست می‌تواند ایده آل باشد.

*چگونه اتاق نشیمن را طراحی کنیم؟

در طراحی اتاق نشیمن، ایده خوبی است که در مورد برخی از جنبه‌های کلیدی فضای موجود، مانند رنگ مورد استفاده، نوع مبلمان و لوازم جانبی مورد علاقه خود فکر کنید. هنگام طراحی اتاق‌های بزرگتر، استفاده از فضا بسیار مهم است. استفاده از چینش‌های فرش و مبلمان می‌تواند به تعادل محیط شما کمک کند که زمان طی شده در آن صرف لذت بردن و سرگرمی می‌شود.

*از چه رنگ دیواری باید در اتاق نشیمن استفاده کنم؟

اتاق نشیمن فضایی است که افراد زمان زیادی را در آن صرف می‌کنند، بنابراین ایجاد فضایی متعادل، الزامی است. معمولا برای اتاق های کوچکتر، دیوارهای سفید و یا رنگ‌های روشن مناسب هستند و برعکس برای فضاهای بزرگ، رنگ‌های تیره‌تر ایده‌آل هستند.

*چه نوع کف پوشی باید در اتاق نشیمن استفاده کنم؟

گزینه‌های زیادی برای استفاده در کف اتاق نشیمن وجود دارد و شما می‌توانید از سنگ، چوب و کاشی استفاده کرده یا حتی کف را به طور کامل یا بخش بخش با فرش بپوشانید. یک فرش یا قالی، سطحی نرم و راحت برای ماه‌های سردتر درست می‌کند.

*چگونه سبک یک اتاق نشیمن را انتخاب کنم؟

این امر کاملا به افراد بستگی دارد که چه حسی می‌خواهند در داخل اتاق نشیمن داشته باشند. افرادی که اغلب تغییر خانه می‌دهند و یا طرح‌های متفاوت را آزمایش می‌کنند، یک اتاق نشیمن به سبک مینیمالیست می‌تواند ایده آل باشد. خانواده های بزرگتر ممکن است یک اتاق نشیمن با مبلمان پر زرق و برق و بزرگ را ترجیح دهند، در حالی که زوج ها و جوانان ممکن است برای طراحی اتاق نشیمن، سبک مدرن را انتخاب کنند.

برای بررسی بیشتر سبک‌های طراحی داخلی، پست بعدی ما را مطالعه کنید.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 الی 17 پاسخگوی شما هستیم