09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
در طراحی خانه‌های مدرن باید توجه بیشتری به جزئیات داشت. جدا از اینکه باید طیف‌های لطیف‌تر رنگ‌ها را انتخاب کرد، باید به این مسئله نیز توجه داشت که بیش از حد از مبلمان شیک و پر زرق و برق استفاده نکرد

در طراحی خانه‌های مدرن باید توجه بیشتری به جزئیات داشت. جدا از اینکه باید طیف‌های لطیف‌تر رنگ‌ها را انتخاب کرد، باید به این مسئله نیز توجه داشت که بیش از حد از مبلمان شیک و پر زرق و برق استفاده نکرد. با استفاده از مبلمان مدرن با خطوطی صاف و طرح‌های عملکردی، می‌توانید یک خانه شیک و مدرن را برای خود طراحی کنید.

در ادامه چندین مدل از طراحی‌های سبک مدرن را با هم بررسی می‌کنیم.

*ترکیب عالی

این یک نمونه بسیار عالی از طراحی مدرن است که تمام جنبه‌های سبک مدرن را در خود گنجانده است. یک ایده هوشمندانه و خلاقانه برای استفاده از یک طراحی کاشی کف برای سقف بسیار زیبا و شیک اجرا شده است. طیف روشن‌تر خاکستری به خوبی با طیف‌های تیره‌تر مبلمان و بالشت‌ها ترکیب شده است. رنگ سفید مبلمان و پرده‌ها احساس زیبایی وشیکی را به فضا داده است.

*استفاده دوست داشتنی از چوب

اتاق نشیمن و ناهارخوری هر دو از یک فضا نشات گرفته‌اند اما به کلی در طراحی با یکدیگر متفاوتند. استفاده از دیوارکوب‌های چوبی به زیبایی فضای ناهارخوری و نشیمن را از یکدیگر جدا کرده است بدون اینکه پرتی فضا ایجاد کند. به نظر می‌رسد هر یک از این فضاها دارای هویت خاص خود است و در واقع این امر به لطف طراحی زیبای آن است.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم