09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
در عصر پیشرفت‌های تکنولوژی و دوره‌ای که دنیا در هر ثانیه در حال مدرن شدن است، انتخاب یک طراحی قدیمی ممکن است منسوخ شده بنظر آید.

در عصر پیشرفت‌های تکنولوژی و دوره‌ای که دنیا در هر ثانیه در حال مدرن شدن است، انتخاب یک طراحی قدیمی ممکن است منسوخ شده بنظر آید. با این حال ترکیب سبک مدرن و قدیمی می‌تواند طراحی‌های جالبی را برای شما به ارمغان آورد.

بعلاوه استفاده از چنین سبکی برای طراحی، از نظر مالی نیز به صرفه خواهد بود و فشار کمتری به شما می‌آورد. در ادامه ایده‌هایی از سبک کلاسیک و قدیمی را بررسی می‌کنیم.

*مدل‌ها و رنگ‌های اتاق خواب قدیمی

در نظر گرفتن رنگ‌های مورد استفاده در سبک‌های قدیمی کار چندان دشواری نیست. برای القا شدن حس قدیمی و سنتی به اتاق خوابتان، از رنگ‌های سبک نظیر سفید کرمی، سبز نعنایی، صورتی کودکانه و رنگ‌هایی در همین سبک استفاده کنید.

اگر تصمیم دارید از مدل‌هایی در طراحی خود استفاده کنید، بهترین گزینه‌ها پروانه، پرنده و صحنه‌های آرامش بخش است.

*روشنایی و پرده

در میان ایده‌های اتاق خواب، استفاده از چراغ‌های کریسمس می‌تواند یک حس بسیار سنتی را به تخت شما القا کند. شما حتی می‌توانید یک قدم فراتر رفته و از پرده‌ها در سبک‌های قدیمی نیز استفاده کنید.

*شاخه‌های درخت تزئینی

اگر خیلی به دنبال طرح‌های سنتی هستید، می‌توانید از شاخه‌های تزئینی در اتاق خود استفاده کرده و چراغ‌های خود را از آن آویزان کنید.

*اقلامی که می‌توان در اتاق خواب قدیمی شما اضافه شود

برای درک صحیح حس سنتی، زمانی که برای خرید می‌روید، لوازم جانبیی نظیر لامپ‌های تیفانی، ساعت‌های قدیمی، گلدان‌های قیمتی، کوزه‌های سفالی و سنگی، ظروف چینی قدیمی، آیینه‌ها و از این مدل اجناس را برای اتاق خود انتخاب کنید.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم