09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
به گفته طراحان با تجربه، تقسیم یک اتاق نشیمن بزرگ، یکی از مهمترین کارها برای راحتی فضای خانه شماست. ایده‌های تقسیم فضا اغلب پرهزینه و وقت گیر است

به گفته طراحان با تجربه، تقسیم یک اتاق نشیمن بزرگ، یکی از مهمترین کارها برای راحتی فضای خانه شماست. ایده‌های تقسیم فضا اغلب پرهزینه و وقت گیر است، اما این امر چیزی از زیبایی آن‌ها کم نمی‌کند. به همین دلیل ما یک لیست از نکات مفید برای تقسیم یک اتاق نشیمن بزرگ را آماده کرده‌ایم و هدف آن کمک به شما در این امر است.

*ستون‌ها و دیوارها برای تقسیم یک اتاق نشیمن بزرگ

یکی از کارآمدترین روش‌ها برای تقسیم یک فضای بزرگ، استفاده از ستون و دیوار است. این روش قدیمی‌ترین راه حل برای این مسئله بوده و می‌تواند یک فضای به کلی مجزا را برای شما ایجاد کند.

*استفاده از پرده‌ها در طراحی اتاق نشیمن بزرگ

احتمالا پیش از این فکر می‌کردید که تنها استفاده پرده پوشاندن پنجره یا درها باشد. اما در طراحی داخلی مدرن، استفاده دیگری نیز برای آن‌ها ارائه شده است. پرده‌ها ساده‌ترین و آسان‌ترین روش برای تقسیم فضا هستند و می‌توانند فضا را به سرعت برای شما تقسیم کنند. همچنین این راه حل بسیار ارزان بوده و می‌توانید آن را هر زمان که خواستید نیز به سادگی بردارید.

*تقسیم یک اتاق با مبلمان

یکی دیگر از ایده‌های جالب برای تقسیم فضا، استفاده از مبلمان است. در واقع می‌توان گفت یکی از بهترین روش‌های جدا کردن فضا، تعریف کردن فضا به وسیله یک فرش و روشنایی و محدود کردن آن به وسیله مبلمان است.

*قفسه کتاب

به جای استفاده از دیوار، می‌توانید از قفسه‌های کتاب بلندی استفاده کنید که در یک طرف ساده و در طرف دیگر کاربردی هستند.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم