09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
برخلاف اتاق‌های نشیمن سبک سنتی که بر شلوغی طراحی داخلی تاکید داشت، سبک مدرن ایده‌ای محبوب به نام مینیمالیست را ارائه کرده است. با این حال، هنگامی که در مورد ایده‌های اتاق نشیمن مینیمالیست صحبت می‌کنیم

برخلاف اتاق‌های نشیمن سبک سنتی که بر شلوغی طراحی داخلی تاکید داشت، سبک مدرن ایده‌ای محبوب به نام مینیمالیست را ارائه کرده است. با این حال، هنگامی که در مورد ایده‌های اتاق نشیمن مینیمالیست صحبت می‌کنیم، بدان معنا نیست که شما باید یک ظاهر ساده و بی روح داشته باشید. در عین حالی که این سبک بر استفاده کمتر از عناصر طراحی تاکید دارد، به هیچ وجه موافق با خسته کننده بودن دکوراسیون شما نیست.

شما می‌توانید تمام چیزهایی که دوست دارید را در طراحی مینیمالیست خود استفاده کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. اما داشتن فضایی مینیمالیست آنقدرها هم که فکر می‌کنید ساده نیست. در ادامه به توضیح بیشتر این سبک می‌پردازیم.

*انسجام

برای داشتن یک سبک مینیمالیست، استفاده از رنگ‌هایی که تناسب بسیار خوبی با هم دارند امری ضروری است. همچنین در انتخاب مبلمان نیز دقت داشته باشید که کل فضای شما یک هدف خاص را دنبال کرده باشد.

*رنگ‌ها

رنگ کلی دکوراسیون خود را خنثی نگه دارید اما می‌توانید از رنگ‌های گرم و شاد نیز در این بین استفاده کنید. به عنوان مثال افزودن یک فرش رنگی می‌تواند ایده خوبی باشد یا اگر یک کتابخانه در خانه خود دارید، کتاب‌هایتان را به نسبت رنگ دسته بندی کنید.

*اندازه‌ها

در طراحی مینیمالیست، باید تعادل بین اندازه‌های بزرگ و کوچک را در مبلمان خود رعایت کنید. بنابراین از یک ترکیب سایزهای بزرگ و کوچک استفاده کنید.

*ارزیابی آنچه که در اختیار دارید

یک قدم به عقب برگشته و وسایل خانه خود را در نظر بگیرید. این کار می‌تواند کمک بزرگی برای داشتن یک ایده از طراحی خانه‌یتان به شما بدهد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم