09177114128 مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
دانستن محدودیت‌ها کلید طراحی تمام کمدهاست. قیمت تمام شده برای ساخت یک کمد معمولا ثابت است ، پس به چیزی که باید بیش از پیش توجه کرد، کاربرد آن است.

دانستن محدودیت‌ها کلید طراحی تمام کمدهاست. قیمت تمام شده برای ساخت یک کمد معمولا ثابت است، پس به چیزی که باید بیش از پیش توجه کرد، کاربرد آن است. اگر یک طراحی هوشمندانه داشته باشید، تا سالیان سال کمد شما کاربردی خواهد بود.

ایده های طراحی کمد لباس در اتاق خواب های خانه بسیار مهم است. همچنین اتاق های کمدی می تواند ایده بسیار خوبی برای طراحی داخلی خانه شما باشد. 

فضای کمد را بررسی کنید و بسنجید که به چه چیزی احتیاج دارید. اگر کل یک دیوار را در اتاقی کوچک تبدیل به کمد کنید، فضای شما بسیار درهم و شلوغ خواهد شد. پس ابتدا ببینید برای چه چیزی کمد را احتیاج دارید و سپس آن را طراحی کنید. 

*مرتب کردن محتویات

چیزهایی که می‌خواهید در کمد خود قرار دهید را دسته بندی کنید. به عنوان مثال لباس‌های مجلسی، کفش‌ها و امثال آن. پس از دسته بندی اجزا می‌توانید تصمیم بگیرید که چقدر فضا برای چه چیزهایی می‌خواهید.

*نظام‌بندی خاصی داشته باشید

مرتب نگه داشتن کمد حتی اگر فضای کمد بسیار کوچک باشد نیز باعث جادار شدن آن می‌شود. یکی از راه‌های مرتب نگه داشتن کمد، داشتن یک نظام‌بندی خاص است. می‌توانید کمد خود را بر اساس رنگ، استفاده یا حتی رسمی یا غیر رسمی تقسیم‌بندی کنید.

*از کل ارتفاع کمد استفاده کنید

از اضافه کردن طبقات در بالای کمد نترسید، مخصوصا اگر فضای کمی دارید. طبقات بالایی کمد را می‌توانید برای چیزهایی در نظر بگیرید که استفاده کمتری دارند.

*خلاقیت داشته باشید

از ایده‌های خلاقانه برای طراحی کمد خود استفاده کنید، برای این کار می‌توانید از سایت‌هایی نظیر پینترست یا دیگر سایت‌ها استفاده کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که نظم، مهمترین عامل در زیبایی و کاربرد کمد شماست.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم