09177114128 سفارش دکوراسیون

0713-8236206

09177114128

دکوراسیون داخلی مدرن در شیراز موضوع بحث ایرانادکور در این مقاله است لطفاً با ما همراه باشید. همانطور که میدانید دکوراسیون داخلی به سبک مدرن یک سادگی خاص دارد یک ویژگی جاودانه و ابدی برای اعضای خانواده.

دکوراسیون داخلی مدرن در شیراز موضوع بحث ایرانادکور در این مقاله است لطفاً با ما همراه باشید.

همانطور که میدانید دکوراسیون داخلی به سبک مدرن یک سادگی خاص دارد یک ویژگی جاودانه و ابدی برای اعضای خانواده.

دکوراسیون داخلی مدرن معمولاً بدون سر و صدا و شلوغی است و هیچ زرق و برقی در آن دیده نمی‌شود ، همه چیز بسیار راحت و آرام در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و تقریباً همه چیز در اختیار راحتی و آسایش افراد یک خانه است.

ایده های زیادی برای دکوراسیون داخلی مدرن در شیراز وجود دارد که با الهام گرفتن از آنها می توان یک شاهکار زیبا خلق کرد البته اجرای دکوراسیون در شیراز هم بسیار مهم است که باید به دست افراد حرفه ای صورت پذیرد.

 

دکوراسیون مدرن در شیراز

 

سبک مدرن در دکوراسیون داخلی شیراز

در اواخر قرن نوزدهم به سبک مدرنیسم آغاز شد و سپس در دهه ۱۹۳۰ اوج گرفت ، در دکوراسیون داخلی مدرن عملکرد همه چیز مهمتر از شکل آن است و این یکی از مهمترین اصول است که دکوراسیون های داخلی مدرن حتماً از آن پیروی می‌کنند یعنی عملکرد هر چیز و کاربرد هر المان در دکوراسیون مهمتر از ظاهر و شکل آن خواهد بود.

به وجود آمدن و معرفی سازه های جدید برای معماری هم در رشد صنعت مدرن نیز بسیار موثر بود مثلاً از آنجا که تنها مستحکم شدن و فولاد برای ساخت سازه ها به کار رفت بنابراین پنجره های بزرگ و سخت های صاف و یکنواخت و خیلی بزرگ شکل گرفتند.

اتاق ها و خانه هایی به صورت مکعب کامل و یا دایره ای کامل و یا استوانه ای طراحی شدند و این شروع سبک مدرن در مقابل سبک کلاسیک بود ، گروه معماری در شیراز بهترین ایده ها را برای طراحی و اجرای سبک مدرن به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

دکوراسیون مدرن شیراز

 

دکوراسیون داخلی مدرن در شیراز

در این بخش از مقاله دکوراسیون داخلی مدرن در شیراز میخواهیم ۱۰ توصیه برای داشتن یک دکوراسیون داخلی مدرن را به شما ارائه دهیم. با ما از مرکز دکوراسیون داخلی در شیراز همراه باشید.

هنر نوگرایی

در سبک مدرن شما هر کاری را که بخواهید می توانید با المان های دکوراسیون انجام دهید و دیگر دست و پای تان با دیدگاه های سنتی و واقع گرایانه بسته نیست.

از رنگ های شاد و برجسته می توانید در خانه تان استفاده کنید مثلاً یک تابلو هنری بزرگ را با یک قاب کوچک و یا بدون قاب به دیوار بزنید و هر ترکیبی که به نظرتان زیباست را اجرا کنید. ما هم در دفتر دکوراسیون داخلی در شیراز در کنار شماییم تا با طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز با شما همراه باشیم.

به یاد داشته باشید که باید ظاهرخانه را ساده و خلوت نگه دارید ، مناظره آشفته و شلوغ مربوط به سبک مدرنیسم نیستند.

دیوارهای بی رنگ

دیوارها سالها تزیینات ، نقاشی ، کاغذدیواری و نقوش بسیاری را به خود دیده اند اما دیوار های ساده و بی رنگ در سبک مدرن می‌تواند بسیار زیبا و جذاب باشد.

وقتی شما خسته از کار روزانه به خانه می آیید ، دیوارهای بزرگ سفید و یا رنگ روشن می تواند خستگی را از شما به دور کند.

خط متمرکز

دکوراسیون داخلی مدرن در شیراز را بررسی می کنیم. ایده های دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن در شیراز اغلب در اطراف خطوط ساده و تمیز شکل می‌گیرند خطوط افقی و عمودی قوی در معماری مدرن در طرحهای مبلمان و دکوراسیون تکرار می‌شود کلاً برای دکوراسیون داخلی مدرن ، نقوش هندسی و زاویه دار رسم است.

عناصر صنعتی

فقط به دلیل پیشرفته بتن فولاد و شیشه و مصالح ساختمانی جدید بود که سبک طراحی مدرن ساخته شد بنابراین شما هم می توانید با استفاده از ترکیب های شیشه فولاد و بتن در خانه به این سبک برسید. ما در شرکت دکوراسیون داخلی منزل در شیراز به شما خواهیم گفت که چگونه این ایده ها را اجرا کنید.

ممنوعیت شلوغی

در بحث دکوراسیون داخلی مدرن در شیراز نظم و ترتیب در همه جای خانه باید حکم فرما باشد ، میز کار آشپزخانه ،  دیوارها و همه چیز باید در خانه منظم و مرتب باشد.

تزیینات فضای داخلی مدرن باید بسیار کم و در حد ضروری باشد وسایل اضافی و غیر ضروری را از جلوی دید جمع کنید تا فضا به صورت مدرن جلوه کند. در مقاله طراحی داخلی منزل در شیراز به شما گفتیم که چگونه این کارها را باید به صورت عملی انجام داد.

رنگ های اولیه دکوراسیون داخلی به سبک مدرن

بجز دیوارها و کف پوش که باید به رنگ‌های روشن باشد شما می توانید بقیه وسایل را با رنگ های چشمگیر مثل قرمز ، زرد ، آبی ، سیاه و سفید استفاده کنید. حتی می توانید مبلمانی استفاده کنید که هر کدام یک رنگ است و آنرا با کوسن های رنگارنگ تزیین کنید.

فضای باز

استفاده از هوای آزاد در سبک مدرن مانند یک منطقه باز برای اتاق نشیمن آشپزخانه و اتاق ناهارخوری کمک خواهد کرد تا ساختارهای غیر ضروری داخل خانه را کم کنیم و از هوای آزاد بهترین استفاده را ببریم.

مبلمان ساده

طراحی داخلی منزل در شیراز مبلمان با خطوط صاف را انتخاب کرده‌اند و از آن در دکوراسیون داخلی استفاده می کنند مبلمان هایی با چوب های منبت کاری و زرق و برق دار و شلوغ در دکوراسیون داخلی مدرن ممنوع است.

از قالب بندی جلوگیری کنیم

طرح های قدیمی و سنتی تزیینی مانند گچبری در خانه های مدرن کاملاً غیرضروری و منسوخ است. برای اینکه خانه شما آرام به نظر برسد باید در تزیینات ، ظرافت را به کار ببرید حتی درهای کابینت آشپزخانه باید کاملاً تمیز و ظریف باشن.د

پنجره های بزرگ

طراحی داخلی منزل در شیراز را بررسی می کنیم. پنجره ها و پرده های بزرگ ، تاثیر شگفت انگیزی در دکوراسیون داخلی مدرن خواهند داشت. رنگ‌هایی را انتخاب کنید که وقتی نور از پشت به آنها می‌تواند باعث روشنایی و آرامش در خانه شوند.

استفاده از عناصر صنعتی در دکوراسیون داخلی مدرن

می توان گفت اگر در مصالح مورد نیاز جهت ساخت خانه ها مثل شیشه و استیل پیشرفتی وجود نداشت سبک دکوراسیون داخلی مدرن هم به وجود نمی آمد. بنابراین می توان با انتخاب مصالح ساختمانی مدرن مانند استیل و آهن به اصالت دکوراسیون داخلی مدرن کمک کرد.

استفاده از رنگهای مختلف در دکوراسیون داخلی مدرن

در دکوراسیون داخلی مدرن رنگ ها در مرکز توجه قرار دارند و بنابراین می‌توان گفت دکوراسیون داخلی مدرن به خاطر استفاده از رنگ های مختلف و حتی رنگارنگ به شهرت رسیده است شما می توانید در دکوراسیون مدرن داخلی از مبلمان آثار هنری و یا فرش هایی رنگارنگ استفاده کنیم.

جایگاه الگوهای هندسی در دکوراسیون مدرن

این روزها در بسیاری از فضاهای مدرن از اشکال هندسی استفاده می کنند زیرا استفاده از این الگوها باعث می شود تا فضای داخلی شما کاملاً منظم و مرتب به نظر بیاید شما می توانید از فرش ها کارهای هنری مبلمان کاغذ دیواری و یا پرده ها در اشکال هندسی استفاده کنید تا فضای داخلی خانه کاملا منظم و مدرن باشد.

دکوراسیون داخلی شیراز را با ما تجربه کنید. مغز انسان هم الگوها را کاملاً دریافت می‌کند بنابراین وقتی که وارد خانه می شوید و نظم خاصی درون خانه تکرار شده بلافاصله مغز به آن واکنش نشان داده و آرام میشود.

دکوراسیون داخلی مدرن در شیراز را از کجا شروع کنیم

وقتی صحبت از دکوراسیون داخلی مدرن می شود قطعا آشپزخانه و سرویس بهداشتی در اولویت قرار دارند. اما اتاق نشیمن هم می تواند برای دکوراسیون داخلی مدرن بسیار مهم تلقی شود.

سلیقه شخصی و روحیات درونی شما در اتاق نشیمن نشان داده میشود اگر برای ایجاد دکوراسیون داخلی مدرن با کمبود بودجه روبرو هستید توصیه می کنیم از ایده های دکوراسیون داخلی مدرن که ما در مرکز دکوراسیون داخلی در شیراز به شما ارائه میدهیم استفاده کنیم.

ایجاد یک نقطه کانونی در فضای اتاق نشیمن می تواند بسیار جذاب باشد این امر باعث می شود فضای داخلی اتاق نشیمن کاملاً شیک به نظر برسد و تاثیر قابل توجهی در زیبایی دکوراسیون داخلی مدرن دارد.

 

مدرن دکوراسیون داخلی شیراز

 

ساده سازی سبک دکوراسیون داخلی مدرن

اگر شما به آثار هنری علاقمندی دلیلی ندارد که در فضای داخلی اتاق نشیمن از آنها از زیاد استفاده کنیم چرا که فضای منزل شما کاملاً به هم ریخته و آشفته به نظر خواهد رسید و به همین دلیل توصیه می کنیم برای شیک و زیبا به نظر رسیدن اتاق نشیمن از دکوراسیون داخلی مدرن کاملاً ساده استفاده کنید.

می توانید مجموعه آثار هنری خود را با احترام جمع کرده و به گوشه ای بگذارید ، ایجاد یک فضای ساده باعث می‌شود عناصر باقی مانده در اتاق نشیمن کاملاً درخشان به نظر بیایند با استفاده از بودجه کم هم می توانید این پدیده را در دکوراسیون داخلی مدرن اجرا کنید.

اخیراً مد شده تلویزیونی سیاه و بزرگ در مرکز اتاق نشیمن را به دیوار بزننداما این کار فضای داخلی اتاق نشیمن را از شیک و زیبای خواهد انداخت.

چرا که یک صفحه بزرگ سیاه بر روی دیوار به هیچ وجه زیبا نیست اما از آنجا که هزینه زیادی برای خرید آن داده می‌شود تلاش می‌کنیم آن را زیبا ببینیم.

اگر بودجه کافی برای تهیه آینه های فانتزی برای پوشاندن دیوار دارید می‌توانید آن را جایگزین تلویزیون بزرگ سیاه زشت خود کنید.

حتی اگر می‌خواهید تلویزیون را حتماً به دیوار بزنید می توانید اطراف آن را با یک سری المان های دکوری ظریف و زیبا تزیین کنید.

 

دکوراسیون مدرن

 

ایده هایی برای دکوراسیون داخلی مدرن آشپزخانه

همیشه آشپزخانه بزرگ بهتر و زیباتر نیست. آشپزخانه های کوچک هم می‌توانند فضای کاری مناسب و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

یکی از بزرگان طراحی داخلی می گوید: در صورتی که بتوانید آشپزخانه خوب و زیبایی برای خود سازماندهی کنید مانند این است که زندگی خود را زیباتر سازماندهی کرده اید.

بسیاری از افراد به خاطر نبودن فضای کافی برای ظروف و وسایل و یا تاریک بودن محیط آشپزخانه از آشپزخانه خود بیزارند

نتیجه داشتن ظروف بسیار، آشپزخانه آشفته و به هم ریخته است ، اضافه کردن کابینت و یا قفسه هایی که این ظرف و ظروف ها را بچینید راه حل این مشکل نیست.

راه حل مشکل ، کم کردن ظروف تا حد کافی برای استفاده افراد است.

شما می‌توانید تمام چیزهایی که برای مدتی به آن نیاز ندارید را واقعاً از جلو دست جمع کنید و به این وسیله به هم ریختگی آشپزخانه را رفع نمایید!

همچنین آشپزخانه هایی که نور کافی ندارند کوچکتر به نظر می‌رسد اگر برایتان امکان دارد نور طبیعی را به آشپزخانه برسانید و اگر این امکان برایتان وجود نداشت می توانید با استفاده از نورپردازی لوستر های پر نور ، هالوژن ها و هر وسیله ای که منبع نور آشپزخانه رااستفاده از لامپ های ال ای دی در قفسه ها و زیر کابینت ها جهت روشن سازی فضا هایی که ظروف در آن قرار گرفتند ایده مناسبی است همچنین قرار دادن یک آینه روی دیوار آشپزخانه می تواند هم نور را منعکس کند و هم به زیبایی آشپزخانه کمک کند.

امروز قفسه‌های وجود دارند که به دیوارها نصب می شوند از آن ها می توانید برای آویزان کردن برخی از ظروف استفاده کنیم.

برای به حداکثر رساندن فضای آشپزخانه می توانید خلاق باشید و روش های جدید برای ایجاد فضاهای چند منظوره مانند قرار دادن مبلمان به صورت کاربردی در آشپزخانه را می توانید استفاده کنید.استفاده از کابینت ها یا میزهای تاشو ها هم گزینه خوبی برای شماست.

دکور منزل در شیراز را به ما در ایرانادکور بسپارید و با خیال آسوده منتظر نتیجه کار باشید.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم