09177114128 سفارش دکوراسیون
اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز وقتی مناسب باشد می‌تواند احساس رضایت نسبی از فضای مورد نظر را بیشتر کند و این موضوع می‌تواند برای افراد یک خانواده به عنوان خاطره ای خوب دلنشین و حتی پیروزی تلقی می شود.

اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز وقتی مناسب باشد می‌تواند احساس رضایت نسبی از فضای مورد نظر را بیشتر کند و این موضوع می‌تواند برای افراد یک خانواده به عنوان خاطره ای خوب دلنشین و حتی پیروزی تلقی می شود.

اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز توسط معماران حرفه‌ای ایران و دکور با روش خاص خود پس از طی کردن روند طراحی معماری انجام می شود.

در این روش ابتدا طراحی هر پروژه با هر موضوعی انجام می گردد و سپس دست‌خوش تغییراتی بر اساس سلیقه و خواست مشتری می گردد.

سال‌ها تجربه کار و انجام پروژه های مختلف تجربیاتی را در اختیار تیم تخصصی ما قرار داده تا بتوانیم برای طراحی یک اثر معماری و یا اجرای آن بهترین را انجام دهیم.

ایرانادکور به عنوان بهترین شرکت دکوراسیون داخلی منزل در شیراز میکوشد تا تمامی خدمات مجموعه را به طور کامل

به مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

 

اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

 

در مقالات قبل با عنوان دکوراسیون داخلی شیراز روند طراحی و اصول دکوراسیون را برشماریم و انواع سبک های معماری را به شما عزیزان گفتیم اما برای اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز ، روند کار به این صورت است که پس از طراحی طرح را در اختیار مشتری قرار داده تا بر اساس نیاز و کاربرد و سلیقه خود آن را تغییر دهد.

در واقع پیشنهاداتی برای تغییر به تیم ما ارائه می گردد ، ما این پیشنهادات را با اصول اصلی طراحی و معماری سنجیده و با مشتری در میان می گذاریم.

معمولاً از مشتری دعوت می‌کنیم تا در دفتر دکوراسیون داخلی در شیراز حضور یابد و پیش از اجرا تمامی نکات را با دقت و ظرافت بررسی می کنیم.

برای دستیابی به یک طراحی دکوراسیون داخلی خوب ، تفاوتی ندارد که ما در چه مکانی زندگی می کنیم به دور از ابعاد و اندازه ما باید بتوانیم یک طراحی دکوراسیون داخلی عالی را برای اطراف خود پیاده سازی کنیم.

معمولاً این امر نیازمند به یک دکوراتور منطقی و خوش سلیقه دارد ؛ حتماً نیاز نیز هزینه های گزافی را برای دکوراسیون داخلی خود خرج کنیم.

کافیست بتوانیم بهترین حالت ها را با همان بودجه‌ای که در اختیار داریم اجرا کنیم و چه بسا در فضاهای کوچک و با هزینه‌های اندک پروژه های بسیار زیبا و دلنشین اجرا شده است.

ما در مرکز دکوراسیون داخلی شیراز از این گونه پروژه ها بسیار داشته ایم!

 

اجرای دکوراسیون داخلی شیراز

 

طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز

خانه محیطی را فراهم می‌کند که در آن اتفاقات شاد و غم انگیز رخ می دهد در هر خانه ای می توان گفت طراحی دکوراسیون داخلی مخصوص به خود را دارد که به نوعی نشان‌دهنده شخصیت و درون اعضای آن خانه می باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی مطمئناً تأثیر بسزایی در روند و چگونگی زندگی افراد خانواده خواهد داشت اگر تا به حال به طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود بی تفاوت بوده اید و به سادگی از کنار آن گذشت اید حال شاید وقت آن است تا نگاهی خاص و ویژه به  آن داشته باشید.

اگر تصمیم به این تغییرات در طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود گرفتید بهتر است نکات و اصولی را که در مقالات پیشین به آنها پرداخته ایم را بشناسید و آنها را رعایت کنید.

شاید بتوانید با دیدن ژورنالها و یا مطالعه مقالاتی در سایت‌های مختلف ، اطلاعات خوبی در مورد دکوراسیون داخلی جمع آوری کنید اما اگر می‌خواهید محیطی بدون نقص داشته باشید حتماً باید یک طراح دکوراسیون داخلی به شما در این زمینه کمک کند.

پس از طراحی هم نوبت به اجرای آن است اگر طراحی با ایراداتی همراه باشد و در اجرا پررنگ تر و بیشتر خود را نشان خواهد داد.

دکوراتورهای حرفه‌ای در شیراز

شما در صورتی که از دکوراتورهای حرفه‌ای برای اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز استفاده کنید آنها با بررسی فضایی که در اختیار دارید بهترین پیشنهاد را به شما خواهند داد. یک شرکت دکوراسیون حرفه‌ای با داشتن کارشناسان مجرب در زمینه دکوراسیون داخلی به فضایی که در اختیار دارید را پوشش می دهند و آنها کم رنگ تر جلوه می کنند و نقاط قوت فضا را با استفاده از طراحی و رنگ پررنگ به نمایش می‌گذارند.

اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز چگونه است؟

در هنگام ورود به ساختمان اولین چیزی که به چشم می آید نوع ورودی و سبک طراحی آن است بنابراین طراحی ورودی دکوراسیون داخلی منزل یکی از مهم‌ترین قسمت‌های اجرای دکوراسیون داخلی که با استفاده از رنگ‌های شاد و روشن می تواند حس خوشامدگویی و صمیمیت خوبی را به فرد وارد شونده منتقل کند.

برای انتخاب رنگ دیوارهای داخلی نیز بهتر است از رنگ‌های خنثی و روشن استفاده کنید که اگر بخواهید وسایل منزل خود را عوض کنید با مشکلی در این زمینه مواجه نشوید.

همچنین انتخاب کاغذ دیواری باید بر اساس نوع و سبک دکوراسیون منزل شما انجام شود نوع چیدمان مبلمان و نورپردازی و نحوه استفاده از نور خورشید در طول روز و بسیاری از نکات در اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز مهم است.

ابتدای کار برای اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب ایران ، طی جلسه‌ای که با مشتری برگزار می شود اقدام به بررسی‌های لازم و طراحی سه بعدی با آخرین نوع نرم افزارهای موجود خواهد شد.

اجرای دکوراسیون داخلی پذیرایی در شیراز

ما در ایران به کار به شما در طراحی چیدمان دکوراسیون داخلی خانه کمک می‌کنیم از جمله چیدمان های مورد توجه در تمام خانه‌ها چیدمان و دکوراسیون سالن پذیرایی می باشد ما ایرانی ها و به خصوص شیرازی ها مهمان نواز هستیم بهترین امکانات خانه را در سالن پذیرایی خود برای مهمان فراهم می‌کنیم با این وجود و طبق رسم و گذشت دکوراسیون سالن پذیرایی بیش از هر جای دیگر خانه باید مورد توجه قرار گیرد تا زیبایی خانه را دو چندان کنند.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب در شیراز

اتاق خواب در دکوراسیون منزل پناهگاهی امن و خصوصی برای استراحت و خواب و کارهای شخصی محسوب می شود ، هنگامی که خسته در پایان یک روز سخت به اتاق خود میرویم و کارهای شخصی و استراحت می کنیم باید اتاق مان را دوست داشته باشیم.

مطالعه کتاب در آرامش و گذراندن زمان بدون دغدغه نیازمند طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی صحیح در اتاق است.

نحوه تزیین اتاق رنگ ها ، پارچه ها ، انواع متریال های به کار رفته در اتاق و در کل سبکی که برای طراحی آن در نظر می گیریم و روی خلق و خوی ما تأثیر خواهد داشت.

دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی در شیراز

امروز طرح های مینیمال و مدرن برای سرویس بهداشتی چشم نواز و آرامش بخش هستند و در بسیاری از حمام ها و سرویس های بهداشتی استفاده می‌شوند خطوط ساده دکوراسیون ساده را به وجود می‌آورند و فضا را دور از بی نظمی و کثیفی نشان می دهند.

بنابراین حتماً برای سرویسهای بهداشتی از رنگ‌های روشن استفاده کنید و نیازی به جزئیات اضافه و غیر ضروری در دکوراسیون سرویس بهداشتی نداریم.

طراحی دکوراسیون داخلی با نرم افزار

با خروجی خوب و واقعی که نرم‌افزار به شما می دهد قادر خواهید بود تمام فضای خود را قبل از اجرا تجسم کنید. در این نرم‌افزار ها تمامی متریال ها ، هارمونی ، فرم و رنگ تمام فضاها به خوبی قابل مشاهده است.

ضمن آنکه از موارد بسیار مهم در دکوراسیون داخلی تعیین نوع سبک است که با همین نرم افزارها می توان به راحتی آن را اجرا کرد.

مراحل اجرای دکوراسیون داخلی مدرن در شیراز

بعد از بازدید  پروژه توسط مشاورین مجرب شرکت ایرانادکور ، جهت اجرایی کردن و تبدیل خواسته‌ها و ذهنیات کارفرما به واقعیت قبل از اجرا پروسه طراحی سه بعدی صورت می‌گیرد تا کارفرما طرح فضا منزل ، واحد تجاری ، کافه ، واحد اداری و غیره را قبل از آنکه اجرایی صورت بگیرد و هزینه‌ای به بار آید با استفاده از مدلسازی که توسط طراحان ما با استفاده از برنامه های مدل سازی صورت می گیرد ببیند.

پیش از اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز این امکان فراهم خواهد شد که کارفرما با دانستن شکل نهایی دکوراسیون و نیز هزینه و زمان دقیق آن تصمیم به اجرا بگیرد یا خیر.

هزینه اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز

تخمین دقیق هزینه توسط تیم ما ارائه می گردد و کارفرما آن را تایید و یا اصلاح می‌کند. ما به صورت جزئی تمام هزینه ها را اعلام خواهیم کرد و سپس عقد قرارداد انجام خواهد شد.

گروه معماری در شیراز ایرانادکور تعهد و تخصص خود را در زمینه انجام دکوراسیون داخلی تضمین خواهد کرد.

برای حرکت از فاز طراحی به فاز اجرا ، انواع متریال ها و برندهای موجود در بازار به اطلاع کارفرما خواهد رسید.

از آنجا که رضایت نهایی و اطمینان خاطر مشتری پس از تحویل پروژه برای ما بسیار حائز اهمیت است پس در این مرحله با دقت و حساسیت خاصی تلاش می کنیم زمان پروژه ، انتخاب متریال ها و بهترین حالت نصب و اجرا دکوراسیون داخلی را به سرانجام برسانیم.

اولین مشکلی که سر راه اجرا قرار دارد موضوع بودجه است برخی افراد تصور شان بر این است که طراحی برای دکوراسیون منزل بسیار هزینه بالایی دارد و برخی هم برعکس فکر می‌کنند تغییرات و یا طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بسیار کم هزینه و پیش  پا افتاده است.

گاهی آنقدر هزینه اجرای دکوراسیون داخلی خانه زیاد می شود که شاید قید آن را بزنید و تصمیم به فروش خانه بگیرید. خصوصاً در زمان بازسازی که این سوال مطرح است که آیا بهتر از خانه را بفروشیم یا سبک زندگی را تغییر داده و از ابتدا آن را بازسازی کنیم.

 

طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز 

 

شرکت دکوراسیون داخلی در شیراز

ما در ایرانادکور به عوامل زیر اهمیت می دهیم:

عملکرد

عملکرد و نحوه استفاده از فضای داخلی اولین موردی است که در همان ابتدای کار باید به آن توجه کنید یک چهار دیواری می‌تواند به عنوان اتاق خواب نشیمن اتاق بچه آشپزخانه باشگاه ورزشی فروشگاه تعریف شود و این شما هستید که برای آن تصمیم می گیرید ؛ بنابراین عملکرد هر فضا کاملا در اختیار شماست.

افراد

نیازها و خواسته های یک خانواده پرجمعیت با یک خانواده خلوت با هم متفاوت است وجود کودکان در خانه حتی بر روی تزیینات هم تاثیر می‌گذارد ؛ هنگامی که شما یک کودک نوپا دارید شاید نتوانید وسایل شیشه ای و آیینه ای خود را چیدمان کنید.

آسایش

خانه ای که زیبا اما بدون آرامش باشد ، غیر قابل تحمل است در نظر گرفتن آسایش افراد در فضایی که در اختیار دارند بسیار حائز اهمیت است.

ویژگی ها

قبل از شروع دکوراسیون داخلی باید به میزان نور طبیعی ، منظره ای که افراد از اتاق می بینند و منظره ای که از داخل به بیرون نگاه می کنند را بررسی کنیم همه موارد ذکر شده از عوامل مهمی هستند که تغییر در آنها پس از اتمام کار امکان پذیر نیست. مثلا اگر برای اتاق کودک پنجره بزرگی را در نظر نگرفته باشیم دیگر بعد از آن امکان تغییر وجود ندارد.

نقشه

انجام پروژه داخلی چه در ساختمان نوساز و چه بازسازی یک ساختمان قدیمی با در نظر گرفتن شکل فضا و پیاده کردن نقشه آن انجام می‌شود.

کشیدن نقشه خیلی مهم و ضروری است و جزو اقدامات اولیه به حساب می‌آید ، نقشه نه تنها فضای قابل استفاده را پیش از اجرا به ما نشان می دهد بلکه به کمک آن می‌توانیم تعداد و اندازه وسایل مورد نیاز را نیز تعیین کنیم.

نور

وقتی نقشه مناسبی داشته باشیم نور طبیعی از هر جهت وارد خانه میشود ، جهت تهیه چراغ و روشنایی هم می توان محاسبه بهتری داشت.

سطوح

سطوح بزرگ خانه شامل سقف کف و دیوارها هستند که باید برای تمام آنها برنامه ریزی کنید از پرده گرفته تا کف پوش و دیوار پوش ها باید در هنگام طراحی و اجرا مورد توجه ویژه قرار گیرد ، اگر انتخاب ها اشتباه باشند خانه شلوغ و کوچک و بی نظم جلوه می کند.

برچسب ها :

نظرات کاربران

    برای این مطلب تاکنون نظری ثبت نشده است.

نظر خود را بیان کنید

نام شما :*  

ایمیل :

نظر شما : *  

7 روز هفته ، 8 صبح الی 5 بعد از ظهر پاسخگوی شما هستیم